Майдан должен разойтись?

140 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Только вернулась оттуда. Все что думаю,написала выше.О хорошем. Видела дедушку казака. Ему лет 80. Он одет в украинскую одежду, с седыми длинными усами. Он такой позитивный!!!!!!!!! Этот дедушка пригласил меня в свою палатку, хотел показать как они живут.Там все чисто,убрано. Я лично, перемен не вижу,угрозу от них тоже,поэтому остаюсь при своем мнении. Не думаю что туда пришли новые лица. Эти люди для нас рисковали своей жизнью,у меня к ним только уважение и почтение.Спорить не буду. Это мое мнение.[+sign]«Изменишь одно, изменится все»Однажды рискнув......, можно остаться счастливым на всю жизнь...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дедушке нужно вернуться к себе на родину, и очень сомнительно, что он рисковал жизнью, да, колоритный персонаж и что? я очень много поездила по Украине, столько прекрасных людей в ней живет... давайте всех на майдан и обеспечивать будем... -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я думаю, это для того, чтобы не началось "а хде ты был у кольчаковську?!" [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

как здорово вы за всех уверены, надо же... что мне надо, я решу без майданов, хорошо [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

И что дедушка? Какого он мнения о назначении команды наркомана в киевраду? [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так он и не киевлянин [+sign]...парило облако в снегу, почти невидное для глаза.Я всё могу, я всё смогу, мне путь отныне не заказанНи в горний ветреный приют, ни в дольний шёпот полумрака…И только крылья знать дают, что мир повсюду одинаков.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, какая в Коктебеле бабуля травки продает! С прибаутками. Вот где колорит. Но чтобы она решала, в какой стране мне жить - не [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я там дважды в день бываю. Не вижу "работы". Вижу бухающих людей. Вижу поющих, вижу много сувенирных раскладок, вижу гуляющих "мирных" жителей. работы не вижу [+sign]Мы любим трагедию. Мы обожаем конфликты. Нам нужен Дьявол, а если Дьявола нет, мы создаем его сами. Чак Паланик[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да [+sign]Мы любим трагедию. Мы обожаем конфликты. Нам нужен Дьявол, а если Дьявола нет, мы создаем его сами. Чак Паланик[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да на здоровье...решайте что хотите
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

погоджуюся і нагадую, що ГО "Майдан" існує з грудня 2013 року () .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я считаю, что должен переместится в КМДА и КМ, а так же в АП. За спиной каждого депутата и самого президента должен стоять майдановец с битой и если что не так - стучать по башке.Понимаю, что это - утопия, но в этой стране иначе ни как.А стояние на улице с самого начала - это была фигня([+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Очень интересная статья на эту тему: Кому и чему на самом деле мешает Майдан http://www.pic.com.ua/komu-i-chomu-zavazhaje-majdan-pochalasya-vijna-nerviv-i-strahiv.htmlКому і чому заважає Майдан: почалася війна нервів і страхівАліса Кречет - 3.06.2014 | Майдан, який привів до влади нинішню когорту політиків, тепер їм як більмо на оці. Прикре непорозуміння, яке перешкоджає беззастережно насолоджуватись перемогою. Тому необхідно донести до всіх прошарків суспільства, а головне, втілити в життя безсмертний рядок із Шиллера: мавр зробив свою справу – хай іде під три чорти.Якщо пам’ятаєте, першим цю свіжу думку озвучив ще Олександр Турчинов – наступного ж дня після того, як виліз на спікерський стілець. Але тоді ситуація була дещо іншою: суспільство наелектризовано, до виборів далеко, кров на асфальті ще не висохла. Тому Олександра Валентиновича самого послали за відомим маршрутом, пообіцявши, що Майдан стоятиме щонайменше до президентських виборів. Однак з тих пір час від часу у суспільстві все одно відбувалися локальні суперечки на тему: розбирати барикади за непотрібністю чи нехай ще на всяк випадок постоять. Неодноразово вказувалось на те, що Майдан взимку і зараз – то два різні майдани. Що справжні герої або повернулися до повсякденного життя, або записалися у Нацгвардію, а їх місце зайняли бомжі і маргінали, які не мають до справжнього Майдану жодного відношення і лише дискредитують його, вихолощуючи первинну суть.Дві українські проблемиПісля того як на брифінгу у штабі Порошенка без п’яти хвилин київський мер Віталій Кличко сказав, що Майдан виконав свою функцію і тому час вже зносити барикади а згортати намети – в країні розгорнулася ціла інформаційна компанія, яка затягнула і політиків з політологами, і просто публічних людей, і навіть моральних авторитетів нації. Таке важення, що в країні викристалізувались тільки дві проблеми: зовнішня «Путін х*ло», і внутрішня – «що робити з Майданом» (вірніше, тим, що від нього залишилось). З Путіним нічого зробити не можна, тому з подвійним натхненням взялися за Майдан. Якщо звести все докупи, основний меседж звучав так: він має бути не на вулицях, а в головах і серцях. Якщо знадобиться – зберемося знов за першим покликом (чи викликом), а поки що треба прибирати гармидер, відновлювати рух на Хрещатику і відбудовувати державу. Причому останні дві позиції чомусь виявились взаємопов’язаними.Аргументація непотрібності Майдану проста і доступна: революція відбулася. Злочинну владу скинуто. Хряк втік у жіночому вбранні. Підхрячники розбіглися. Їх злочини начебто щосили розслідуються. Ген вже й вибори відбулися. Якого лисого стояти? Що? Не було люстрації і зміни системи влади? Так не все ж одразу, дайте тільки строк: буде вам і білка, буде і свисток. Те, що його досі немає – це ж не привід захаращувати центр Києва аж до парламентських виборів, вирощувати тут редиску і мозолити очі поважним людям, які вже усіма копитами б’ють, щоб розпочати змінювати життя на краще.Напевне, добре бути оптимістом і відчувати запах коньяку там, де немилосердно тхне клопами. Тільки закінчується це погано. Знаємо, пам’ятаємо, проходили. У 2005 році, коли під видом п’ятизіркового благородного напою нам втюхали самі знаєте що… Зрештою сморід ідентифікували, але було вже запізно. Оптимістична нерозбірливість дорого коштувала країні.Чим пахне зрада?Нинішня ситуація відрізняється від тієї великою кількістю песимістів у суспільстві. І лише ця обставина дає надію, що цього разу щось буде інакше. Хоча надія ця, чесно кажучи, тане з кожним днем, коли ми все глибше пізнаємо наших вождів, а відтак все менше їм віримо. Як би вони не розпиналися з трибуни. Чому на останньому віче освистали Кличка після його слів про «перезавантаження влади»? Тому що він, ще не ставши мером, зрадив усе, що рухається, протягнувши під прапором Удару до Києвради майже всю черновецьку рать. Цинічна правда спливла вже після виборів у всій своїй неприглядній наготі. Тепер ті, хто голосував за Удар – відчувають себе обдуреними лохами й лошицями. А хто раніше казав, що у Кличка немає команди – виходить, теж лоханулись. Краще б її справді не було. Але вона є. Молода і професійна. Команда імені Льоні Космоса. (Про персоналії колишніх «космонавтів», які були причетні до дерибану київської землі та інших мутних оборудок, а тепер, завдяки Удару, знов пройшли до Київради, можна почитати тут http://glavcom.ua/articles/19840.html).І насправді неважливо, що є першопричиною такої зради – підлість, тупість, ще щось. Навіть якщо Кличка використали «втемну» через його, скажемо так, політичну наївність і відсутність «чуйки», – нам від того не легше. Яка різниця, що написано на діжці з лайном. Вміст від того не зміниться. Втім, списувати цю підставу виборців лише на політичну незайманість чемпіона - теж не слід. Те, що Кличко надто вже лобіює зачистку Майдана – красномовно свідчить про те, що він банально боїться. І не тільки на підсвідомому рівні. Звичайно, зі сцени пан Віталій ледь не розірвав на собі сорочку, запевняючи громаду в тому, що ніхто не розганятиме Майдан, він нічого подібного не мав на увазі, ні боже ж мій. Але журналістам, які чекали його під сценою, новообраний мер зізнався, що таки веде «закриті переговори» з сотниками Самооборони – на предмет демонтажу наметів.Що це, по-вашому, може означати? Лише одне: сталевими у Віталі є тільки кулаки. Ну може, ще й голова. А нутро в нього – звичайне, людське, тремтливе. І на будь-яку реальну небезпеку реагує відповідно. А в тому, що небезпека є, поки стоїть Майдан – Кличко ні на мить не сумнівається. Бо знає: заслужив. «Ne proseremo!»Кожен день, проходячи повз наметів, пан Віталій відчуває неясну тривогу і душевний дискомфорт. І, схоже, не лише він. До речі, цікаво було б подивитися на список, з яким піде на парламентські вибори порошенківська партія «Солідарність» , або як там вона називатиметься в майбутньому. Те, що Петро Олексійович, який стояв поруч із Кличком під час пам’ятного брифінгу, коли прозвучала думка про непотрібність Майдану, жодним словом йому не заперечив – уже наводить на певні думки. Очевидно, він теж відчував би себе значно комфортніше, якби не було в центрі Києві цього подразника, який будь-якої миті може сказати голосом Тараса Бульби: «Я тебе породив – я тебе і уб’ю». І таки вб’є, рука не здригнеться. Бо немає ж нічого святого.А значить, Майдан має залишитись. І не лише у серцях, як високопарно промовляють моральні авторитети. Про що ви кажете, шановні, які на фіг серця? Яке їм діло до нашого ліверу, вони його не бачать. Майдан має стояти прямо у них перед очима, навіть такий який є, з усіма бомжами, шинами і редискою. Не даючи розслабитись. Нагадуючи і попереджаючи. Гарантуючи незручності. Поки вони відчувають дискомфорт – у нас є хоч якась надія. Давайте хоча б добровільно від неї не відмовлятися.…Ще до всіх кривавих подій на Майдані, до Інститутської і Грушевського, здається, в той самий день, коли народ на знак протесту проти драконівських законів вийшов з каструлями на головах, хтось із мітингуючих тримав красномовний плакат: «Nevseremos’!». Тоді це було головне. І все у нас вийшло, ціною неймовірних втрат. Тепер головне – ne prosraty.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пасибаааа! [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну так за такого человека вы голосовали, чего же вы ждали? Что от такого человека можно вообще ожидать?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах