Домашние роды теперь под запретом.

176 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Ви плутаєте новонароджених і дітей взагалі Новонародженим потрібні досить високі температури, іх не можна одягати в одні бодік і підгузок. Бо організм новонародженого повинен адаптуватись до нової атмосфери. [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Зато для "умных" и "приближенных" возможности будут исключительней и престижней. Как Собчак высказалась, что нужно права на вождение авто забрать у всей не-власти, чтобы разная шваль не путалась под колёсами у приличных людей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

и слава Богу...я б этих "чудо" акушерок...(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Та ну. То шуганые первородки так рано вызывают. И то, если врубятся, что это ОНО. Можно родить, вызвать, сказать что схватки через 3 минуты, пока приехали - готова детка. Ну запросто ж!Нафига огород городили - непонятно. Ясно, что хотят бабла срубить, но как?А теперь другая сторона медали - есть способ завести "несуществующих" детей. Для каких целей? Подозрительно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Знаете,у врачей в больницах тоже никакой ответственности.Вы знает случаи,когда были наказаны врачи по врачебной халатности которых,женщин аверунлась из роддома одна?Я нет.И я такая женщина.И почему после этого меня лишают права выбора,мне непонятно.P.S. Рожать больше не планирую,если что.не люблю,когда решают за меня.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100 Мета цих "розумників" незрозуміла()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ааа, а то я вспомнила тему о колясках и..... короче,ладно ))) [+sign]В споре с женщиной последнее слово может сказать только эхо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

щось у вас якось все дуже сумно, але з частиною згодна. Проте, пологи вдома - теж недешеве задоволення, дорожче, ніж в пологому за попередньою домовленістю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А приятельницы были в роддомах? да, я нахожусь на другой стороне баррикады, да, для меня важны другие приоритеты. Да, лучше не запрещать, а организовать и возглавить. Но в нашей системе это оооочень трудно[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А если бы легализовали домашние роды, тоже мог получится перегиб завышенные цены, страшные экзамены, которые никто не сможет сдать, взяточничество и коррупция.Раздражает, когда приезжаешь на скорой, ой, типа сразу потуги и сразу родила, вот только послед застрял. Ага, нашли дурочку поверить.. И акушерка "духовная" прячется в соседней комнате. Козы драные (я про акушерок)[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Есть разные акушерки, не нужно так огульно всех ругать.Равно как есть и разные врачи, и разные роженицы и вообще разный процесс родов
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Хорошо, отдельно взятая "драная коза" которая "заочковала" от застрявшей плаценты и спряталась, предоставив далее решать вопрос другим. Ты ж такая умная, рассказывала сказки, как и ее почитатели тут на Ликаре, что таких осложнений просто быть не может, это все врачи, суки, давят, Кристеллер дают, а потом задержка последа. Кто ж тут помешал то? И лежит эта дама, на ней на пуповине ребенок валяется между ног, поехали в роддом, отделили послед, осмотрели родовые пути - и кто все это сделал, суки врачи.Извините, может грубо, задолбало просто.[+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну да, первые дети роддомовские у них говорят, что дома гораздо легче психологически, а от этого и физически все иначе идет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1000 Навіть якщо вміють мармеладити і є чим - проблем не оберешся. Навіть за великі гроші у лікарів є свої задачі - як то: якби нічого не вийшло та якби так поскоріше. Тому отримуєш ти своє вишкрибання після пологів "профілактічєскоє" , баночку антибіотика внутрівєнно про всяк випадок. Ну там переломані ключиці - дрібні "погрєшності" роботи акушерки. Це мої спогади про 2 моїх пологів у лікарні з дуже досвідченим лікарем та суперовою акушеркою. Не вірю, що більш-менш нормальна домашня акушерка допустила переломану ключицю (в моєму конкретному випадку) та ще багато косяків. Я не прихильниця домашніх пологів для себе, але добре розумію чому жінки на це йдуть. Домашні пологи потрібно легалізувати, акушерок ліцензувати і дати можливість жінці обирати з двох зол менше в кожному конкретному випадку. Ризик є як в пологовому будинку так і в домашніх пологах. Не відомо хто ризикує більше......
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Отлично понимаю. Отдельно взятая сука, пррдон Но повторюсь - есть также и отдельно взятые суки врачи. И никто никакой ответственности не несет, увы. Про перегибы сказано абсолютно правильно, к сожалению.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

голосую двумя руками ЗА ))) общалась с акушерами на эту тему за чашкой чая, так овт врачи мне говорили, что ни одна скорая е будет стоять под окнами на подстраховке пока дома кто-то корячится, слишком велик риск не довезти в случае маточного кровотечения.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Да, есть и я с вами абсолютно согласна, но вот про ответственность не соглашусь врача, напортачившего в РД можно прижать к ногтю, да-да, можно, если реально напортачил, а не просто пуповину не по феншую пересек, трудно, но реально. А акушерку домашнюю - вообще не реально. Я - либо за легализацию их, либо за то, чтобы ооочень усложнить им работу, может количество желающих станет меньше. [+sign] Tempora mutantur et nos mutamur in illis Varium et mutabile semper femina [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Минюст все опроверг :))) Ниче не меняется :)) У зв’язку з повідомленнями у низці засобів масової інформації щодо начебто зміни порядку реєстрації народження дитини, Міністерство юстиції повідомляє, що жодних законодавчих змін стосовно порядку реєстрації факту народження дитини не відбулося.Порядок визначення походження дитини врегульований главою 12 розділу ІІІ Сімейного кодексу України.Походження дитини від подружжя визначається на підставі свідоцтва про шлюб та документа закладу охорони здоров’я про народження дружиною дитини (стаття 122 Сімейного кодексу України).Якщо мати та батько дитини не перебувають у шлюбі між собою, походження дитини від матері визначається на підставі документа закладу охорони здоров’я про народження нею дитини (стаття 125 Сімейного кодексу України).Як випливає із змісту вказаних статей, документом, що підтверджує народження дитини від даної матері, є документ закладу охорони здоров’я.У разі народження дитини поза закладом охорони здоров’я при реєстрації в органах реєстрації актів цивільного стану факт народження дитини підтверджується двома свідками та медичною довідкою про перебування дитини під наглядом лікувального закладу. Це визначено Інструкцією щодо заповнення та видачі медичного свідоцтва про народження (форма № 103/о), затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я від 8 серпня 2006 р. № 545.У разі відсутності жодних документів про народження дитини державна реєстрація її народження проводиться на підставі рішення суду про встановлення факту народження. Це визначено положеннями частини третьої та частини дев’ятої статті 13 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», якими встановлено, що підставою для проведення державної реєстрації народження дитини є визначені центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я документи, що підтверджують факт народження дитини, а в разі їх відсутності – рішення суду.Суд розглядає в порядку окремого провадження, зокрема, справи про встановлення факту народження особи в певний час у разі неможливості реєстрації органом державної реєстрації актів цивільного стану факту народження, що передбачено статтею 256 Цивільного процесуального кодексу.За нормами Цивільного процесуального кодексу, відповідно до якого здійснюється цивільне судочинство, свідок є учасником цивільного процесу, яким може бути кожна особа, якій відомі будь-які обставини, що стосуються справи. Пояснення свідків є однією з підстав для встановлення судом наявності або відсутності обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.Законодавчі норми з питання державної реєстрації народження дитини та визначення її походження, встановлені з урахуванням розмежування компетенції судової та виконавчої влади, органами якої є відділи державної реєстрації актів цивільного стану, та компетенції закладів охорони здоров’я, спрямовані на попередження шахрайства, уникнення можливої торгівлі дітьми та їх викрадення.Протягом останніх трьох років органи державної реєстрації актів цивільного стану щорічно реєструють в середньому понад 500 тис. народжень дітей, з яких біля 900 (0,18 %) народжуються поза закладом охорони здоров’я та реєструються відповідно до законодавства.http://www.minjust.gov.ua/0/34207
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну выскабливание тоже не от фонаря делают, правда? мне не делали и никаких АБ [+sign]Жить надо так, чтобы тебя помнили и сволочи.Оптимизм - это недостаток информацииОчень тяжело быть гением среди козявок. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

где вы нашли такой роддом, где вода по расписанию и т.д. допускаю, что такое где то есть в глубинке, и те кто готов заплатить за роды на дому, вполне может обеспечить нормальные условия в роддоме и врачу заплатить и за палату. Дома рожают, не из-за отсутствия денег, я полностью поддерживаю, не понимаю, как можно подвергать опасности свою жизнь и жизнь ребенка.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

До людей не доходить одна проста істина: що насильно не сподобаєшся ні акушерам з пологового, в яких конвеєр, ні тим більше людям, якщо їх щось заставляти робити з-під палки. Я би все рівно пішла народжувати в пологовий (інша річ, що з такими пологовими, в такому суспільстві, де кожен шматок з чужих зубів видирається, сто разів подумаєш, чи потрібно й доцільно воно взагалі). Але так була б надія чи хоча б ілюзія, що хоча б якби були гроші і нормальні уважні родичі, то більше шансів на нормальні пологи. Звичайно, першого вже нікуди було дітися - дуже хотілося дитинку. А другого з такими умовами і вихідними даними...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну когда для ускорения процесса дёргают за плаценту - то уже получается как бы "не от фонаря"!Действительно, лишние двадцать минут в родзале врачам вытерпеть, вы что...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну плохо же всё, нет? сегодня есть деньги, завтра кризис. или муж жлобоватый оказался - могарыч врачам зажимает. так что из-за этого, ребёнок всю жизнь должен страдать, а женщина рисковать больше никогда не родить? как можно так относиться к пациентам? должны быть где-то адекватные врачи - но их почему-то на всех катастрофически не хватает.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Зачем? Имхо все просто: государство всем обеспечивает возможность рожать в родильном отделении. Но у матери есть право отказаться от этих услуг.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение