Если кто-то заказывал обувь с 6PM у Михаила на usbay, посмотрите пожалуйста свои заказы, есть вопрос!

109 сообщений в этой теме

Опубликовано:

сколько у вас туфли завесили? Я еще ничего не забрала, но вес босоног на тонкой подошве 700грамм.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

820 грамм -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я думаю у этого посредника просто нет возможности слать обувь без коробок [+sign]________________________________________Добро обязательно победит зло. Поставит на колени и зверски убьет.Делаем шоппинг в США[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

напишу я свої відгуки про Мішу як посередника ставка дійсно міняється - сьогодні може бути 5% а завтра вже 10% і це нормально, посередник має повне право ставити свої умови - це його заробіток. Кожного дня на сайтах є різні акції , купони на знижкуі, якщо ці акції вигідні для посередника, він може знизити відсоткову ставку для нас покупців.Якщо мене не влаштовують умови, я просто шукаю посередника з вигіднішими (на тому ж Кідстафі, читаю відгуки, рейтинги). Коли у Міші на Oldnavy було 10%, а я знайшла посередника, що замовляв під мінус 20% від ціни на сайті, я просто зробила замовлення там, де мені було вигідніше, от і все.6РМ Міша замовляє вооновному після 23:00.А КВИТАНЦІЮ він підтверджує після того, як отримає всі виписки з банку (коли в мене виникло питання про те, що квитанція довго не підтверджувалася, я просто подзвонила і уточнила)Щодо ВАГИ, посередник сам не може знати скільки заважить взуття і коробка. Автор, якщо не подобається посередник, просто міняєте його і все. А суму яку ви поклали на рахунок, можете попросити повернути.Читайте уважно умови і тоді питань не виникне.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я бы заподозрила, что это ответ Михаила, если бы не знала его стиль общения (более корректный), очень уж заангажирован текст. А звучит коротко как на базаре: "не нравится - идите в другое место покупайте"... Михаил третий мой посредник, конечно же знаю условия, и конечно же ищу лучший вариант, остановлюсь ли на нем, покажет опыт...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я, например, заказ с Картерз от28 октября не получила до сих пор. Какие-то проблемы с почтой в Америке. Но мне от этого не легче.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

и при этом приехали вещи от 4 декабря? С почтой ли проблемы? Вы уверены?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у меня заказы с детских сайтов всегда очень долго идут :-(( -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я просто поділилась інформацією і досвідом, тому що замовляю у посередників+ вже більше трьох років. Ви назвали мою відповідь заангажованою, хоча я тільки виклала свою думку. І досі з посередниками непорозумінь не виникало, ттт.PS: на відміну від вас, я пишу відкрито.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение