і я спитаю по роботі+

139 сообщений в этой теме

Опубликовано:

і я спитаю по роботі+ чи варто погоджуватись на річний проект в іншій країні (Західна Європа):- в проф.плані "+" і розвиток як експерта, не в сенсі посади- в грошовому +- невелика перевага, але портібно враховувати додаткові витрати тут в Україні- 2 рази в місяць оплачують квитки додому- чоловік і діти 10 і 3 років будуть в Україні
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тільки від вас залежить. Якщо це реальний шанс стрибнути і потім гарно заробляти на гарній посаді, чому б ні?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Розказую як на духу. Рік без чоловіка важко. Навіть при тому, що приїздить додому, і п*яте-десяте... У мене чоловік з березня по Європах - Норвегія, Польща. Зара знайшов собі вигіднішу роботу в Україні і повертається. За ті півроку, що працював там, розвиток був серйозний, не тільки в професійному плані, а й в особистісному. Але дуже за нами скучав.Ну і два доми утримувати дорожче, ніж один, ми втрачаємо більше, ніж отримуємо. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якщо чоловік впорається з двома дітьми, то чом би й ні? Вважаю, треба використовувати всі шанси. [+sign]Если тебя ударили по левой щеке - подставь правую... руку и с разворота бей ногой в челюсть.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А муж справится?! + У меня после недавней ситуации: болею я, болеют дети (один - с температурой 40), болеет и не выходит няня, есть моя работа, на которую нельзя не выйти, и много-много других нюансов и непредсказуемых факторов - в этой теме возникает больше вопросов, чем ответом.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Рада за вас. Хорошо, когда семья вместе. [+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

якраз найбільші сумніви викликає той факт, що сумуватиму за родиною. Але в нас вже є досвід + чоловік працював в інших містах, правда в Україні, і ми бачились на вихідних лише...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на вихідних - це раз на тиждень. А тут раз на півроку. Реально, важко. Хоч ми і стара вже пара, страстєй нема :)))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Если с семьей, то я бы согласилась. Без мужа и деток - нет! У меня одна дочка 10-ти лет, не смогла бы я с ней расстаться на год:( () [+sign] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Значит все это неоднозначно ,что у нас в 45 уже никуда и ничего А в Европах ты еще молодой и перспективный.Значит и в Украине есть ниши?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У вас ощутимая разница, как на меня. Когда уезжает папа на заработки - это одно, а вот мама - совсем другое:( () [+sign] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага :)))))) як я рада, я не можу передать словами :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

но і коли тато - теж важко. Нікому підстрахувати, по хазяйству я геть замоталася, запустила газон, акваріум... А уж мама - це взагалі важко, тим більше такі дрібні діти. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви раз на півроку бачились? В моєму варіанті 2 рази в місяць оплачують квитки додому, це прийнятно?()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

По-моєму, це прекрасні умови, треба їхати. ще раз на місяць купите собі квитка самі, та й будете бачитись майже кожен уїкенд. тепер такі часи, що кар"єру треба робити швидко і хапатись за кожен хороший шанс.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вот и я о том же. Я без мужа не представляю как год прожила бы. А без меня они тут и 4-х дней не смогли прожить)))+ Я в том году в командировку летала на 4 дня. Так они в аэропорту так прилипли ко мне оба, думала задавят))) Даже отпускать не хотели, такое ощущение, что боялись, что опять улечу. А дом так вообще ели отмыла. И это при том, что они только ночевали можно сказать:)))[+sign] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а, два рази в місяць? недобачила, прочитала двічі на рік. ні, ми десь раз на три місяці по тижню-два[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я сама працювала в москві 4 роки, приїжджала додому на вихідні+ так я так добре влаштувалась - в п"ятницю ввечері я вже була дома, в понеділок працювала з київського офісу, а вверечі летіла в москву. і звикла, і було прекрасно. і чоловік справлявся (мама допомагала). дочка тільки скучала за мною. їй було 4.5-8.5. краще було б, щоб я зараз поїхала, коли їй 14 і я вже їй не потрібна. але що поробиш.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

моїй малій 15, дуже потерпає за татом [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, що поділились! Ви мої думки озвучили. Теж знаю, що можна все організувати()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

такі умови мало коли пропонуються, на жаль()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та нє, можна. Але буде важко, готуйтеся :) Зрештою, рік- не три. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы попробуйте взвесить все + и - Зависит от ребенка еще. У меня очень привязана ко мне. И муж тоже. Может у Вас и получится все хорошо и год пролетит быстро. Тем более, что 2 раза в месяц сможете прилетать. В нашей семье так бы не вышло. [+sign] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Витаю!!! [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Конечно. Одни плюсы.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах