likar style жизнь?

186 сообщений в этой теме

Опубликовано:

почему? ) у меня муж в законном браке часто сына после 3-х лет и в командировки с собой брал
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Хорошего мужчину как и хорошего клиента никогда не светят. Уведут)) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну вы же прокомментировали мой пост и мои слова :). Я пояснила свою мысль. я отреагировала на "это еще не все". по сути мною сказано то же самое :). Потому я не спорю, а поддерживаю, да, в общем.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ви знаєте... справа ж не у посуді, а в установці "ябог" з самого початку вона може проявлятись і в посуді, і в неувазі і в переконанні, що всесвіт був створений задля його особисто і т.д. Ну, і сексизм нашого суспільства цвіте і пахне [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Можно зайти в "отдых", там и по Провансам и по Тайландам мужчины жен возят))) такие ничтожества. [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

100 % :))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

це таке узагальнення, яке поширюють мамидоць ). [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да половина этих мам еще в совке родились, а уж воспитывали их настоящие советские женщины и мужчины. Должно смениться не одно поколение. Наши дочки уже будут другие. [+sign]Фарш невозможно провернуть назад...__________________________________У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Да ну что вы такое пишете, другие еще и не с такими живут (с) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ви знаєте, я була б щаслива помилятись. Почекаймо, поки наші 5-6-10-річки повиростають, побачим, що ми насіяли, будемо пожинати! )) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

на цьому й тримаюся! що ці терпіти "танчики" не стануть [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

допишіть, цікава ваша думка! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ох, я б теж була рада щодо "доць" помилятися. Спостерігаю (можу визнати, що це тільки мої особисті спостереження), що навколо самі принцеси, а дружити нема з ким. Просто я згадую своє дитинство та ранній підлітковий вік - дружили з усіма, а зараз "я принцеса служи мені. Ти придурок." Зустрів в таборі одну дівчинку (як на мене таку, як ми були в свій час) - сам собі не повірив, що можна спілкуватися і не вислуховувати претензії, як від сварливої дружини з двадцятирічним стажем )))[+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100. Не может такого быть, что на одной территории большинство женщин достойные, а мужчины козлы + женщины тоже у нас не сильно стремятся себя анализировать и своих тараканов воспитывать.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

про что именно? чему меня научила? или про принятие себя?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ага, спасибо ) [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Смотрите, вы утрируете (ваши три пункта субъективны и не отражают конечно всей картины мнений). Вы на самом деле наехали, но какой вам отклик дали) не так уж плох этот форум, а?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Моя "подружка" запросила на ДНр чимало хлопців з класу прийшли, погрались, поїли, втупились в телефони - грають по сітці в варкрафт. Всьо. Дружити з ким? Як? У дворі - ті, хто на роликах і скейтах (вона в мене скейтер) - ще півбіди. Їх ще видно. На плаванні два брати (такі як мої за віком) - теж дружили, але там ДУЖЕ СТРОГИЙ ТАТО! Виховання явно не мамине. Решта - індиги в віртуальному світі. Дівчата хоч читають книжки, щось роблять, кудись ходять. А цей підвид людини розумної опанував гаджети - і всьо потому... Який процент хлопців вашого класу ходить до бібліотеки? Або хоча б регулярно читає? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну почему же. Козлы как раз любят проявлять себя с достойными. Козел на козле далеко не уедет. Другое дело, что быть достойным человеком не означает иметь чувство собственного достоинсва с объеме необходимом для распознавания и отсечения козлов.[+sign]Фарш невозможно провернуть назад...__________________________________У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Может не достоинство у женщины хромать, а критическое мышление. И все, этого достаточно. [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а мені знаєте, що здається? Що наші дівчата вже виросли з домострою, але до справжнього відчуття (й розуміння себе) не доросли. Десь на півдороги. Але хоча б на півдороги! А мужчинам здебільшого "і так норм". Бо гендерні ролі змінюються, а це невигідно мужчині. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

про те й те [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я "дружити" маю на увазі не проводити час та гратися, а спілкування, хоч і віртуальне. З цією дівчинкою він, до речі, постійно спілкується в вайбері, але я ж не про це. Про установки, що зараз дають мами доцям (часто, не завжди і т.д. і т.п.). Як маятник, що відхилився на максимальну амплітуду в протилежний бік - то чоловіку вибачали все, зараз бачу тенденцію не пробачати нічого, запнувся - розстріл. Що виросте побачимо, люди знаходять один одного... [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А во время аэрации луковицы не повреждаются? А то я тоже хотела так сделать [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В чоловіків різного віку - так, в молодих ще незрозуміло. Алу я згодна з тим, що загальна "якість" жінок в нас значно вища. Я під враженням від спілкування з одним сусідом (адвокат, освічена та заможна людина, що вже про так званих "простих людей" казати), який сказав моєму чоловіку (з приводу спільних проблем, що обговорювалися усіма сусідами) : "Ви там тим жінкам зі свого дому скажіть...." - це про те, що вони, начебто не розуміють нічого, так ми як чоловік з чоловіком.... Я була так обурена, що навіть не змогла нічого сказати, не готова, хотілося тільки підбором по коліну врізати. [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение