О религии и успокоении после травмы

168 сообщений в этой теме

Опубликовано:

ой, это сильно много ума надо чтобы так все разделять... возможно вы правы... ума не много, каюсь...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тому так і зачепило це не за гріх - це в честь бабусі "я така як ти; ти втратила дитину і я теж"Переплетіння - почитайте про що цеНа мій погляд розстановка буде краще ніж психолог - саме для вас; бо якщо сімейна історія; історія бабусі буде завершена; родичці стане краще і вам теж
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да так и есть, спасибо что так четко сформулировали
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

" я - не хочу чтобы она..." - с этой фразой что-то не то. и там выше о Ваших переживаниях за родственницу - это слишком горячо, эта тема гораздо более важна для Вас лично, прям чувствуется.таки есть что-то непрожитое лично Вами.про своевременную помощь - кто же спорит, конечно нужно.но еще раз удостоверьтесь - какой именно запрос на помощь исходит от Вашей родственницы? это сейчас даже важнее чем список самых прекрасных психологов.ну и еще конечно - я подпишусь под каждым словом Ронды.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

никакого нет запроса. "не приезжайте" уже второй день т.е. и не приезжать? раз так говорит? по телефону общаемся, все ок вроде, все что надо было уже привезли, еда пока не закончилась
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот так вот! в общем все как говорят нужно "делить надвое"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви поки почитайте "прорабативать" трохи не те слово; вам зараз болить і дякуйте Богу що болить на резонансі; а не ваша особиста втратаВ сім"ї завжди дзеркалить - якщо зі сторони батька були агресори; то зі сторони матері жертви; а якщо історія повторюеться ( як то з втратою дітей) то це дае баторазове посилення і тут не про гріх; а про перейняті почуття; про не перепрожиті почуттяДійсно краще почитати; Хелінгер важкувато читаеться; але хоча б основні принципиРозстановка не дешева; тому треба розуміти на що і куди ти йдеш Але найкраще зрозуміти пішовши замісником - заплатите 100грн і побачите як це працюе; відчуете ваше чи ніяк на мене ще і від спеціаліста залежить
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"запрос" не від родички; а від вас у Всесвіт Не чіпайте жінку; дайте їй побути наодинці; якщо вона каже не приїздитиабо просто привезіть продукти і скажіть що дуже поспішаете і відразу йдіть - вона не продуктів не хоче; а розмов та влізання в душу"я не хочу чтоби она---" оце ваш запрос зараз; вдумайтесь в ці словаі подумайте над запросом; бо саме з ним йдуть до психотерапевта чи на розстановку; а це як вбивання в гугл пошук - що запитали; те і відповіли
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую! треба подумати
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

возможно сказала не то что вы ожидали услышать, реакция на самом деле очень острая... вы написали, как написали, слова все те.что значит - "старшая сестра за все в ответе?"я тоже старшая сестра, но не господь же бог...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+ "ПЕРЕ-ЖИВАЕТЕ ЗА НЕЇ" - що виходить ви хочете пережити її горе замість неї; але це не можливопідтримати; допомогти -так; але пережити за когось не можна (чесно кажучи можна спробувати і виникне нове переплетіння---)Проблема в тому; що не за почуття її провини ви турбуетесь; а про те як заглушити свое власне почуття провиниСестра права - не приїздіть деякий час; хоча б до того часу поки не розберетесь в своїх почуттях; бо виходить " битий не битого везе"вона втратила дитину в неї страшне горе; а їй ще й вас з вашим почуттям провини і болю втішатиДопомагайте тоді коли матимете ресурс спокою і врівноваженості
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Но явно не степень греховности является критерием [+sign]Скучнооо.....мне бы компанию.....Маленькую нефтяную компанию...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100 () [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

(Ой, это в главную ветку) Знаете, мое мнение такое- выгоните всех тараканов с Вашей головы насчет церкви. И подруге главное их не передайте. Ей и так тяжело. Если есть все-таки тяга к чему-то духовному- ну не ходите в особо ортодоксальные храмы . Ну пойдите в тот же Владимирский или Михайловский.Правильно выше советовали- на могилу Алипии или в Китаеву пустынь. О. Феофил был очень классный. Помолитесь ему там, попросите. Там прям на могиле чувствуется его энергетика, и много чудес всяких происходит. Читать тоже надо знать что. Писатели тоже разные бывают))) Чего не знаю-то придумаю. Почитайте Александра Меня, Антония Сурожского-люди современным языком доступно все излагают. Прочувствуйте сами, кто есть Бог, а не что прочитали в каком-то опусе. И подругу поддержите. Объясните ей, если конечно сможете, что то что случилось -это значит самый лучший вариант из всех возможных. Не помню у кого из святых читала про похожий случай- что, нам кажется, что это случайность, трагедия ужасная. А на самом деле этот ребенок пришел, чтобы очистить род, а если б родился-то был бы все равно не жизнеспособным,а следуюшие детки уже у женщины были здоровые и прекрасные. Так что настраивайте ее на позитив. И себя тоже.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Примерно из того же разряда предположения ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Прочитала, скажу так, церковь это власть и метод управления толпой, а Бог у каждого в душе и каждый сам знает как к нему обращаться...Вашей подруге, к сожалению, кроме нее самой никто не поможет пережить горе... только время..и самообладание...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Неоднократно сталкивалась с тем, что самые жестокие циники -это верующие. Нам тоже поп говорил, что типа как классно, что у вас умер ребенок, вот люди молятся, подвиги совершают, чтобы попасть в рай, а у вас уже молитвенник есть.Жалею, что тогда не нашлась, что ему ответить.Так что поменьше читайте всяких "батюшек".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Единственное - церковь психологию признает ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не знаю, вина матері у втраті дитини може бути тоді коли вона пішла і зробила аборт або касторку пила, і то не повна, якщо, наприклад батько дитини чи інші її доводили психологічно. А якщо сталась трагедія, то який тут гріх. Можливо це розглядати як гріховність людства загалом, тобто, те що лікарі знехтували своїми обов"язками це можна зарахувати за гріх і то..... якщо вони були певні, що все нормально, то і їх вина мінімальна.Чому так стається не знаю, ясно, що це реально великий удар для матері. Я би говорила про те, що сможливо доля цієї дитини могла скластись, так, що вона би загинула, чи якась рання смерть матері, тобто, що можливо це було менше горе ніж могло би бути. І то.... Чомусь так буває, що хорошим людям достається більше лиха.Що стосується священника, то....ех є багато всього нелогічного. Я от сьогодні натрапила на список гріхів для сповіді, там навіть якщо їх нема, то від одного переліку можна в депресію впасти. Як на мене велике щастя знайти адекватного священника і церкву. І справа абсолютно не в тому, щоб він потурав всім забаганкам і дозволяв 10шлюб. А в тому, що можна нормально пояснити чого в цій чи іншій ситуації треба притримати емоції, а можна нагородити 500незрозумілих правил. Нормакльне богослів"я не має нічого спільного з тими лекціями про правильне биття жінок. І хороший духівник буде надихати людину ставати кращою, а не занурюватись у власну нікчемність. Це те саме, що можна надихнути дитину вчитися і радіти життю, а можна забити ременем, висміювати кожен недолік і вкінці здивуватись чого ж вона знаркоманилась чи покінчила життя самогубством.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я так думаю, он искренне полагал, что утешает таким образом ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это точно! есть одна родственница - это ужас просто, да любой атеист в 100 раз добрее ее - "верующей"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах