Секрет двох суконь, або PtaXa взяла й таки пішла

233 сообщения в этой теме

Опубликовано:

оу! Так Вы мадам!:) [+sign]Наши лучшие слова - интонации. Марина ЦветаеваХто визволиться сам, той буде вільний. Леся Українка[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ура! щастя молодим!!! рада дуже і дякую за камінь аут))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ура! це чудово! Вітаю молодят - любові і щастя на довгі роки!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я нечуванно рада за Вас і дівчат!!!! Вітаю!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Справжнісінька Мадам, далі нема куди справжня )))) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ага ))) такий говіркий втрапивсь, вмовив зрадити вітчизняного виробника :) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

що саме?? ))) як я виходжу заміж за месьє? ))) все просто - так сталося ))) чи як це я таке витворюю з своїм життям? сама в шоці, не знаю! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хееей, ми були на ти :) Дякую, Ліночко! [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ок, ти змінила мій сьогоднішній день з похмурого на сонячний! Весна чекає на Україну - спочатку Мультик, тепер ти)) Щастя Вам, весняні наші дівчата!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вітаю! Многая літа!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дівчатка, відповідаю всім і одразу - ДУЖЕ ДЯКУЮ, це страшенно приємно, бо Форум - це вже майже сім"я, дехто з моїх форумських друзів вже бачився з моїм мужем, коли він сюди приїжджав (ще у статусі майбутнього)))) ) - так от, я мала нечувану проблему: от як пояснити іноземцю, що оці люди, з якими я розціловуюсь і з якими дружать діти, це спочатку був інтернет? ))))) Він довго слухав, як я описувала наш форум, уважно намагавсь зрозуміти.... але відчуваю - це щось поза межами його розуміння )))) Скоро вертаю до Києва - треба сукні повернути дитячі. Але дівчатка в них були НЕЗЕМНОЇ краси, повірте!! Отже, дуууууууже всім дякую, правда, це дуже приємно, коли можеш поділитися радістю. [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, Ларисочко, я так рада за тебе! Кохання, злагоди і миру! [+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так-так, Лариски йдуть на нерест! )))) п.с. - це просто образно, я ще ні ;) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вау! Щасливого сімейного життя! [+sign]Ничто не помогает по хозяйству так, как отключенный интернет.Вся беда в том, что какими бы высокими не были наши устремления, а жопа все равно перевешивает.oksanamyshka(собака)gmail.com[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лариса!Подтверждаю))Девочки безумно красивы!И вообще, Вашему мужу повезло несказанно,он заполучил сразу трех красавиц!!!По поводу форума- представляю его глаза))))наверное это невозможно объяснить)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мої вiтаннячка! Многая літа! [+sign]Ввод/вывод вебмани (WebMoney) на карту или в наличные гривны/доллары. Офис рядом с Майданом Независимости. Для девочек с Ликаря особые условия. Стучать в skype: alisiya_2308[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Він ходить гордий і щасливий ))) тягає за собою одразу трьох красунь )))) і всі такі дивляться на нього в три пари закоханих очей )) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Уяви??? )) оце вибрикнулась, скажи? [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вітаю!!!!! Яка шикарна новина будь щасливою завжди!! як же я за тебе рада!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

фотки давай, я тепер не можу спокійно працювати)) хоч одну покажи вже)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лорик, так у нас принц - француз штоля? а язык ты наешь? иль он ? а он молодой? а красивый? )))) а зАмок есть? Расскажиииииии что можно, кто он такой, где нашла, как он к детЯм? ( мне не надо, но интересно, капец как)))))() [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а мне даже надо, но можно и не француза, и ооочень интересно на Ларису посмотреть :))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

блин, какая ж ты молодец!!!!!! позавидовать штоля?)))))) [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шо, и Мультик??????????? круто !!!!! [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я рада за вас! Желаю Вам головокружительных полетов и мягких приземлений! [+sign]Если у тебя проблема - попробуй решить.Не можешь решить - не делай из этого проблемы.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах