Жители города-героя Яготын есть? Как вы в свете скорого приезда сирийских беженцев? +

128 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Очень много мужчин на фронте сейчас....(((((( [+sign][email protected] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Там, кажется, уже занято . И не так прикольно. Там-то их точно никто не увидит () [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

местные в ужасе, говорили там дет.садик рядом непонятно, чем думают наши и европейские умники. Я понимаю, нужно помогать, но нам вроде есть кому помогать, была бы возможность, своих переселить не могут. Переселять беженцев от войны в страну в которой война, какой-то бред
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А как насчет поголовной амнистии заключенным? В то время, как многие мужики на фронте? Эххх(((((( [+sign][email protected] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Жесть....У вас там вроде депутат местный вменяемая женщина... [+sign][email protected] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Надо ж за кредиты как-то расплачиваться()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

найбільше мене шокує, чому їх одразу не депортують? тобто тих,хто пристає, спричинює бійки і тд? якийсь театр абсурду. В тому ж Кьольні... ой тільки давайте не будемо це переводити в площину біженців. А чому ні? Це звичайні міжнародні природні правила. якщо ти в гостях, то поводься як гість, допоможи хазяїну, будь чемним, тихим і покірним. Хочеш бикувать, паром відходить о хх годині. Все![+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

может они и разные, но вот не хотят люди жить рядом с местом их компактного проживания
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Европейцы очень романтичные...Они ДЕЙСТВИТЕЛЬНО верят в равные права для всех...Верили.... [+sign][email protected] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

законы )) я не углублялась в эту тему сильно, но так по верхам в разговоре с бабушкой поняла. что там законы относительно них прописаны какие то фиг выгонишь называется (([+sign]"Улыбаемся и машем. Улыбаемся и машем"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну так одні для всіх, а не місцевих за кражу веліка садять а біженцю дають умовний за згвалтування.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не поняла вопрос. [+sign][email protected] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

возможно потому, что наших своих особо никуда не расселяют не? ну и сирийцы...эмм относительно неспокойная нация..я бы так сказалаЕвропа уже тонет от своих беженцев, и капитально так тонет, но там хоть для своих людей условия есть, а у нас? наши беженцы все обеспечены и мы можем принимать с других стран?[+sign]"Улыбаемся и машем. Улыбаемся и машем"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и вы представляете что там будет?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нет, не так. [+sign][email protected] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зобовязання приймати чи терпіти бандитську поведінку? як на мене, то це різні речі, впевнена, що на місце биківзнайдуться більш сумирні і такі, що дійсно будуть радіти притулку[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от я теж проти скупчення, всі вони повиння бути розосереджені, тоді проблем значно менше() [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Опять не поняла вопрос..У нас есть внутренне перемещенные-про них ни слова.. Украина обязалась при нять и разместить депортированных из ЕС..+ Вот Вам документ, первый, что нагуглила..ЗВЕРНЕННЯ ДО ГОЛОВИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИЯготинська міська рада звернулася до голови обласної ради стосовно розміщення пункту для біженців у нашому місті. Пропонуємо вашій увазі ознайомитись з текстом звернення. Шановна Ганно Віталіївно ! Яготинська міська рада, зважаючи на негативне ставлення громади Яготинщини до функціонування в місті Яготині пункту тимчасового розміщення біженців, просить Вас, розглянути можливість винесення на найближче засідання сесії Київської обласної ради питання щодо ініціювання звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України про перепрофілювання Пункту тимчасового розміщення біженців в м. Яготині в житло для внутрішньо-переміщених громадян з тимчасово окупованих території України, в першу чергу військовослужбовцям та учасникам АТО. З огляду на суспільно-політичну ситуацію в Державі, непоодинокі випадки насильства, спричинені міграційною кризою в країнах Європейського Союзу, необхідність забезпечення належних умов для подальшого проживання наших співгромадян на території України, звертаємось до Вас з проханням ініціювати перед суб’єктами законодавчої ініціативи розгляд на пленарному засіданні сесії Верховною ради України питання щодо внесення змін до відповідних нормативно-правових актів України, спрямованих на перепрофілювання Пункту тимчасового розміщення біженців в м. Яготині в житло для внутрішньо переміщених осіб – наших співвітчизників, які втративши власне житло, роботу та усталений спосіб життя, вимушені покидати місця постійного проживання в Автономній республіці Крим та східних регіонах України.Прийняття вказаних рішень матиме значний позитивний резонанс в Українському суспільстві, свідчитиме про турботу державних органів про власних громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах та беззаперечно сприятиме зміцненню авторитету Держави серед внутрішньо переміщених співвітчизників, які обравши життя в Україні довели свою відданість присязі, Батьківщині та Українському Народу. При цьому інформуємо, що Яготинська міська рада рішенням від 02.06.2011 № 164-09-VІ, від 20.03.2014 № 2567-45-VІ, від 24.03.2015 № 3010-56-VІ вже зверталася з відповідним питанням про перепрофілювання Пункту розміщення біженців до Кабінету Міністрів України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради, Народного депутата України Міщенка Сергія Григоровича. На вказані звернення Яготинською міською радою отримано відповіді, зі змісту яких вбачається, що «невиконання Україною зобов’язань будівництву по Пункту тимчасового розміщення біженців в м. Яготині негативно вплине на забезпечення вимог законодавства та міжнародних актів з питань біженців, у тому числі взятих щодо створення в Україні ефективного інституту захисту відповідно до європейських стандартів та в цілому на оцінку виконання Україною зобов’язань у сфері забезпечення прав біженців та шукачів притулку». Разом з тим, громада Яготинщини сподівається, що спільна та злагоджена робота представницьких органів Київщини забезпечень захист інтересів громади області в складних суспільно-політичних умовах в яких опинилася наша Держава внаслідок агресивної політики Російської Федерації.[+sign][email protected] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я в шоке!!!У нас дача в том направлении. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Народ там в шоке. [+sign]Отпускайте всех идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать…))) Ф. Раневская[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Очень-очень сочувствую....((Это уже окончательно решенный вопрос? [+sign][email protected] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да:(( ремонт заканчивают. Сдается мне, что это движение в Европу, в европу нас не приведет, но запомнится надолго и ценой, и последствиями.[+sign]Отпускайте всех идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать…))) Ф. Раневская[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Жесть.........((( [+sign][email protected] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне вот интересно, будет ли у них свобода передвижения по стране или все-таки будут привязаны к Яготину. [+sign]Отпускайте всех идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать…))) Ф. Раневская[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не знаю..По-моему, у нас нет закона, это регламентирующего.. Или есть? + По идее, запретить им передвигаться-это ограничение свободы граждан..Это вроде не де...де..демократично?!! Не соответствует еуропейским ценностям..)[+sign][email protected] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах