Як правильно вчинити ? Про дітей і дитсадок.

108 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Як правильно вчинити ? Про дітей і дитсадок. У мене виникла така задача. Малому в квітні буде 3 роки. На роботу мені не треба. На все літо ми їдемо до бабусі в село,а у вересні планувала відправити його в садочок. Але у вересні у нас з"явиться друга дитинка. Як тепер правильно вчинити з садочком? Знаю, що з самого початку діти часто хворіють,тому не знаю як бути. Можливо, у когось був схожий досвід? Порадьте щось)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в подобной ситуация я оставила на год старшую дома. сидела с двумя. [+sign]и это пройдет...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую. У мене поки теж такий варіант... Але як тоді влаштуватись в садочок після 4 років? Місце буде чи якось його забронювати?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1, сидела с двумя после того как двухмесячный заболел если тяжело можно попробовать водить на полдня а там посмотрите по ситуации
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

оставлять дома старшего
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

запишитесь в очередь на следующий год и все дела [+sign]и это пройдет...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це треба до завідуючої сходити?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А зачем отдавать вообще, если на работу не надо?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В мене була така сама ситуація. Доньці в травні було три, син народився взимку. В садочок вона пішла, як малому було три місяці, тобто в майже чотири. Скажу за досвідом, так, мала спочатку хворіла, приблизно раз на місяць, але син за нею не захворював, бо коли дитя на ГВ, воно отримує материнський іммунітет, і приблизно до рочку до нього всілякі ГРВІ майже не чіпляються.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Манюня, я Вас вітаю. А як Ваш чоловік? я б в садок записала малого, а там буде видно, ходити чи ні [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую!)) Лікування у чоловіка закінчилось восени. Сподіваюсь,що ці жахіття назавжди в минулому. Записати в садок -- це треба комісію пройти і платити щомісяця,нівіть якщо поки не ходитимемо? Зовсім не знаю процедури...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ходите в сад с перерывами. Два дня ходите, 2 недели не ходите. Или попросите воспитателя отмечать вас 1 раз в 3 дня. Придется платить за сад, но это проще, чем потом впихнуться в старшую группу. Вариантов масса.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чтоб не сойти с ума с двумя сразу, когда младшему надо спать а старшему хочется бегать и орать
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та ні, я б записалася, спробувала місяць походити. Якщо будуть соплі - а вони будуть - то забирати. вітаю з завершенням лікування! Це реально героїчний вчинок - дійти до кінця і вилікуватися при тому.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, или в электронную очередь [+sign]и это пройдет...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я боюся, щоб він мені вітрянки чи подібного не приніс одразу сама теж боюся захворіти.Коротше,треба,мабуть,йти до завідуючої і з нею вирішувати. Так, 5 місяців пролежав в тому гадюшнику, потім дурдом з пошуком ліків! На нього в диспансері дивилися зі співчуттям і сама медсестра радила не приймати всього того,що призначають, бо це нереально винести. Але він переживав за нас з малим і все приймав 100%
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ми стоїмо в електронній черзі
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дивна якась медсестра, якщо чесно - як можна радити НЕ приймати, з його діагнозом. Але чоловік молодець! Я часто думала про вас, рада, що все обійшлося. ТТТ [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это железный аргумент!!!!+ я оставила дома, первый год с новорожденным и трехлеткой я вообще не помню. Если бы не записи с вдеокамеры, то даже и не помнила, что он был, а он - был))))))в итоге все равно с 4 лет старшйи пошел в сад и дико болел, по пару месяцев...так шо такое дело..[+sign]Здравствуй, мир!....и мы наблюдаем за тенью и светом...(с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сидіти рік вдома.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я в такій ситуаціі лишила вдома на рік і цей рік був найкращий Малому в квітні три, в травні народжується немовля. Ми чудово гуляли разом, візочок спав на вулиці весь час. А коли підросло немовля, то разом лежали під мобілем, разом грались. В мене дитя трохи з затримкою мовлення було і гратись з зовсім немовлям йому було цікаво.І ніщо так не ініціює дружбу між дітьми як спільне дорослішання. Я б взагалі не віддавала в садок, але треба були постійні заняття з логопедом.[+sign]-- Сама по себе[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, лучше сходить с ума, когда младшему надо спать, а оба с температурой
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Старшая ходила в сад до рождения младшего. Болела регулярно, но больше болели + взрослые после малой ((( Поэтому после рождения младшего сад мы отменили. Я была дома, дети при мне. Ни капли не жалею.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

лето это совсем другое дело, у автора пополнение в сентябре... когда осень-зима, куча одежды собрать на прогулку, то дождь-грязь, особо гулять негде старшему, с коляской далеко не пойдеш, на скамейке кормить не сядеш... у меня правда разница только два года была, было "весело". Еще какие дети, мне повезло с младшим что спокойный был и безпроблемный, потому как старшая с характером-спать, кушать, одеваться кругом уговоры нужны были.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

простите, а вы - мама погодков и знаете о чем говорите? некоторые вещи можно обсуждать, только имея собственный опыт
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах