А у вас мінявся різко смак до одягу?

122 сообщения в этой теме

Опубликовано:

я знала, але не думала, що Ви:)))))))) Насправді, 3-5 фунтів - це набагато дешевше, ніж навіть у нас на базарі+ (це я вже не для Вас, звісно:)))насправді у мене немає речі, дорожчої за наших 200 грн, і це була завжди моя принципова позиція (за винятком, може, пальто).І на розпродажах за кордоном завжди дешевше, ніж у нас.і з дитячими речами аналогічно.....я переконливо звучу?))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от у мене теж стався перекос від "калакольчіков" до "олівців"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Может, желание быть более видимой? :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я, кстаті, теж почала червоною помадою той-во))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мене теж на синій ніколи не підніметься рука
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Везет мне с самого раннего детства [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) Я шучу. Но перечислено вкусно ).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Везет Вам...У Вас есть стиль..И он еще и меняется...)) Меня сама необходимость что-то выбирать в шкафу угнетает..)+ О, ужас...Сегодня на деньги для купальника чуть не купила......лопату..надо шото делать...........
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

купи купальник :). я зато круто сэкономила на пляжном платье смотрела-смотрела... выбирала-выбирала... да и купила в Ашане коротенькое розавинькое платтячко трикотажное ажно за 123 грн
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:D :D :D [+sign]Наши лучшие слова - интонации(с) Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

змінювався, але скоріше не смак а сам гардероб я зрадила своєму дівчачо-гламурному стилю зі спортивно-ледачимраніше я носила плаття - футляри, строгі офісні костюми в чорно- білій-синій гаммі та височенні підбори. Не можу сказати, що я була адептом моди, але з картинками в модних журналах періодично звірялась ) А потім ми переїхали, тут високі підбори це велииика рідкість ... і якось поступово я перейшла на спортивний стиль, до якого ставилася зі зневагою і от буквально вчора викинула мокасини, які порвалися від постійного носіння. Вся одежа яку я нещодавно купила це шорти, напів-спортивні штани і різноманітні футболки. Штани, доречі, всі зі шкіряними вставками ))) На спідниці я майже не дивлюся. Вірніше купила лише 2. Підбори вдягала десь 3 рази на рік і то, коли виїзджала машиною. Окреме питання, що робити з речами, що не підходять з різних причин. Я розумію, що треба з ними розлучатися, очищати місце для нового. Але мені це дуже тяжко дається, навіть якщо я їх не ношу деякий час. на Вашому місці я б купила пару речей в новому стилі, а попередні залишила б - може ще зявиться бажання повернутися до них
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)) ))) ..[+sign]"Улыбаемся и машем. Улыбаемся и машем"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да нет, я,наоборот, слишком заметная, от недостатка внимания не страдаю. [+sign]Несправедливо жизнь устроена: близкие люди- далеко, далекие- близко, а недалекие- сплошь и рядом.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а как у Вас с сексом? [+sign]Несправедливо жизнь устроена: близкие люди- далеко, далекие- близко, а недалекие- сплошь и рядом.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мне такой стиль начинает нравиться для повседневности. Задолбал ,,правильный ,, стиль. Я и на клссич. концерт недавно надела строгое темное классич. платье и к ним яркие закрытые туфли . Форма туфлей ,,правильная,, а цвет- почти неоновый
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у Людки Янукович берет круче- каракулевый с огромным бантом
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

все течет, все меняется, мы же не в вакууме живем. А платья в цветочек, пиджаки, шелковые блузы и многое другое - было у Ив Сен Лорана Он создавал настолько разные коллекции год от года - но всегда это был он. Просто мода менялась, менялись и его коллекции.У него были и крестьянские платья, и классические вещи.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня одно время я не носила юбки и платья вообще
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви - так, жартуєте)) а що вкусно - так цей, талант не проп"єш))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

від ідеалу далеко))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

оце моє, да - селянські сукні в горошок або квіточку і піджак зверху. А зараз не йде
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та який там стиль. Купувала те, що недорого на розпродажах, в основному - кежуал і піджаки для строгості))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я теж до такого схиляюся
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я теж, зі штанів не вилазила
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я таке недавно в Києві на мужикові бачила! мама в норковій шубі і тато - в норковому кашкеті:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах