А у вас мінявся різко смак до одягу?

122 сообщения в этой теме

Опубликовано:

А у вас мінявся різко смак до одягу? І знову здрастуйте))Почну з головного: відкриваю шафу - і мене НУУУУДИТЬ.Нудить від виду всього того, що я так любила, вибирала, привозила з розпродажів, з Лондона і Парижа (ну і нехай це були, в основному, НМ і Наф-Наф плюс якісь локальні демократичні бренди). Всі ці платтячка-спіднички "колокольчиком", всі ці рожево-голубі цвітуйочки, фуксія, бірюза, а також - на іншому полюсі - сірі і бежеві гольфи-светри-кофти, яких завжди мало бути по кілька штук. ТОШНИТЬ. І від смарагдового плаття Маркс і Спенсер з темно-синіми і білими вставками, прямого (футляр). І від білого, розшитого білими пайєтками (футляр, Промод, у нас такого не продавалося). І навіть від сірого з найтоншої суміші шовку і шерсті (Оазис). Ну і ще багато від чого.Класичного крою піджаки (точніше, жакети) всіх кольорів, які я так дбайливо скуповувала кілька років, щоб були до вибору, до кольору - синій, голубий, бузковий, зелений, кавовий, коричневий - куди це все??? Я ж розумію, що це - вічні речі (з льону або інших класних тканин). Навіть дивитися не можу. Все те, що купувалося на розпродажах з мотивацією "ну чого ж не взяти цю миленьку сорочечку за 3-5-7 фунтів" - хочеться віддати і не згадувати. А це все носилося. І любилося.Тепер мені раптом хочеться купити одну дорогу (!) білу шовкову блузку з якимсь шаленим жабо (!!!), чорні або темно-сині вузькі і вкорочені штани, надіти чорні лакові туфлі на підборах і золоті (!) прикраси.Золото взагалі ніколи не любила і не носила, зате купувала срібло. Накупила срібних наборів Харківського заводу з різного кольору каменями - і тепер РАПТОМ хочу золота!!!Дівки, шо зі мною? Я вже грішу на те, що мені гінеколог сказала пити гормональніт препарати)) Я не думала, що воно так шибає (якщо це воно). Реально не хочу ніяких пишних спідниць і унісексових підходів (вершина чого для мене - піджак, особливо зі штанами). Хочу облягаючих силуетів, атласу, шовку і золота. (Це те, на що я завжди плювалась). Реально шкода свого гардероба, який я збирала роками. Це хвороба? Чи старість? Чи шо?(Отак шоб взяти і накупити повну шафу нового - такого не буде. Я радше про те, що відбувається в голові:))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)) Так будет не всегда - основной лозунг жизни... А меня почему то не научили этому в детстве(( Умение меняться - это здорово))), хуже застрять в СССР и хотеть носить норковую шапку-ушанку)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, з СССР у мене точно нічого нема))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я люблю меняться, жаль сейчас не позволяет кошелек. А сын у меня, иногда сносит крышу. Это уже усе - стиль поменялся. То носилось все в облипку, каздюмы и тухли, теперь воюю против спортивок на улицу)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Маю гіпотезу щось останніми днями мене потягнуло на астрологію; таку з серйозним ухилом ( не мас маркетівську))під час народження картина зоряного неба одна ( натальна карта) але планети рухаються і час від час то активуються то навпаки стають слабшими; то аспекти якісь утворюютьсятак от вважаю щось відбуваеться з вашими планетами ( напевно з Венерою) тобто так стали планети; що у вас змінився смакмене навпаки на срібло потягнуло; золото не ношу і не розумію навіщо купувала)а нещодавно взагалі синій лак для нігтів купила)) такий з глибоким відливом ( блисківок не видно і не перламутровий) по типу ультрамарину; якби хтось сказав що я таке добровільно буду носити на своїх нігтях; не повірила б ще пів року тому))[+sign]Не успеешь найти смысл жизни, как его уже поменяли.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну кстаті да, Венера ж там шось з Юпітером витворяє)) головне - не стригтись+ я знаю, що на ретроградній Венері жінки схильні різко міняти зовнішність,стригтися, наприклад, а потім Верена стає в правильне положення - а волосся вже назад не приклеїш))у мене гіпотеза про гормони, але астрокалендар треба почитать))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на минулій роботі, яка була жахливою, гардероб поступово став відповідним+ і тоді в мене вперше з"явилося взуття на плоскому ходу))з новою роботою гардероб і життя змінилися на краще)зараз досить багато чого собі купую з одягу) яскраві та гарні речі.[+sign]Я такая нелогичная, что конь, стул, двадцать восемь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от у мене всі ці яскраві та гарні речі стали викликати нудоту)) Хочу чорно-білого шику
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, показала б я вам чорно-білу спідничку, яку на тому тижні купила))+ але ще не вигуляла навіть) дивлюся на неї і милуюся)для мене взагалі поєднання чорного та білого - найкрутіше)я дуже люблю класику, але і яскравим люблю її розбавити.наприклад, чорна спідниця, завужена до колін, туфлі-човники(?? чи лодочки? хз)) ), яскраво-червона блузка, на яку чоловіки якось активно реагують, хоча там виріз скромний. плюс, як завжди, улюблений срібний кулон і сережки. а інколи просто бежеве плаття цікавого крою з тими ж туфлями. просто, але гарно)[+sign]Я такая нелогичная, что конь, стул, двадцать восемь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну мені останніх років 5 чорно-біле видавалося нудним, а тепер - шик!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та я би всю квартиру зробила чорно-білою)) і в квітах)() [+sign]Я такая нелогичная, что конь, стул, двадцать восемь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мінявся, з віком) і навіть залежно від стану душі, закоханості,способу життя...Після народження другої дитини зовсім пропало бажання користуватися духами. А до того я колекціонувала флакони шкафчиками. Є купа початих французьких духів, привезених з відряджень. Відвернуло настільки, що навіть від запаху крутилась голова.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про одяг не хочу нічого казати,але дуже приємно читати усі пости на українськой мові! Нарешті! І досить невимушено балакають дівчата про аби- що! і
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

меня повело на серебро и золото ссср.Именно те модели украшений. Жутко нравятся кольца- маркизы. Я уже и магазин нашла , где старушки сдают свои украшения. И на oxl черненое серебро тех годов нравится
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

как-то старушки сдающие серебро не вызывают желания купить их украшения, а больше помочь им.....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Как раз сейчас. Яркие цвета, к коим я всегда тяготела, сейчас мне кажутся вульгарными. + Нравится палитрите а ля в Массимо Дутти. С украшениямии аналогичная ситуация, терпеть не могла желтый металл, а на днях купила кулон ))[+sign]Общительная, симпатичная девушка без комплексов продаст вагон цемента.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Уже хорошие новости. :)))) () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Палитра менялась. Был в фаворе зеленый с пыльно-золото-желтым. Сменился темно-синим, таким насыщенным ультрамарином аж до фиолетовой нотки с флюминисцентно-салатовым и белым. Впрочем белый и черный я любила всегда. + Красный.Стиль трансформировался с классики в кантри-хиппи, а затем в спортивно-туристический-разгильдяйский. Впрочем платья вечерние как были, так и остались классическими, только покрой максимально упростилися.Фасоны не меняются лет с 20-ти. Я очень хорошо знаю, что на мне сидит. Исключительно это и покупаю. За модой не слежу, покупаю только если в мой стиль вещь попадает.Не вижу трагедии в смене приоритетов. Я бы купила то что хочется и поносила бы, не выбрасывая старый гардероб. А там будет видно. :))Если организму чего-то хочется, значит, ему это нужно. :) Так меня пробило не так давно на ярко желтый. Купила себе юбку и украшение к ней. И успокоилась. :)[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О! И меня на 6 лет отвернуло от духов. 2-е детей с разницей 3 года. С беременности и до 3-х лет младшей. () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Какие- то элементы выпадали ( добавлялись), но глобально, именно стиль, нет [+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы были уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, за последние несколько лет стиль изменился - от спортивного к классическому скорей.И еще я поняла-таки, что такое базовый для меня гардероб и теперь только освежаю его т.с.) До золота и леопардов пока не дошла)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это жизнь )) от вещей, которые вдруг надоели я как раз и избавляюсь, продаю и покупаю то, что хочется именно сейчас. На сейлах не покупаю по причине дешевезны, покупаю только если нужно .[+sign]"Улыбаемся и машем. Улыбаемся и машем"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это не плохо), с возрастом, со временем меняется отношение ко многому Вы как то по новому себя ощущать видимо сталиУ меня к сожалению одежда ушла совсем на кокой-то 35-ый план, что не хорошо конечно, я бы хотела вернуть себе вот это ощущение как у вас, что хочу себе такое, хочу такой образ, при моем количестве проблем по жизни к сожалению эти мысли не приходят, надеюсь на изменения через пару лет, но тогда мне будет 39, и гардероб нужно будет менять уже точно. А по поводу совсем полного поворота во вкусах - это же даже забавно. Возможно это ваша женственность на пике, и вам хочется ее максимального выражения. Можно попробовать что-то приобрести непривычное вам, пару вещей и пожить в них, попробовать понять, это то что нужно или показалось. А хорошие вещи, которые прям раздражают можно пока в чемодан и в кладовку, с глаз совсем убрать, но не отдавать, достать через несколько сезонов, может примелькались они вам, вися в гардеробе.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нет. Но в какой-то момент обрыдло все черное в одежде. раньше я в магазинах всегда в первую очередь шла к черному, а потом вдруг стало тянуть с желтому и белому)))[+sign]Иногда мой кот смотрит на меня как бы со словами: "Вот я -кот, а чего добился ты?" [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах