помоліться за мене

186 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Вітаю!!!! хай усе у вас обох буде добре І ще, відкинтьте думки про провину!!!!!!! все буде добре, бережіть себе .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Класс:)) растите хдоровыми!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Поздравляю с доченькой! Здоровья ей крепкого! [+sign]Если твоя шпага коротка, удлини её шагом вперед (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ира, я вам могу как-то помочь? Я тоже живу в Вене. И, конечно же, тоже от всей души поздравляю вас с дочуркой и желаю вам много сил!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ира, я вам могу как-то помочь? Я тоже живу в Вене. И, конечно же, тоже от всей души поздравляю вас с дочуркой и желаю вам много сил!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Іра, як донечка? Як Ви? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

напишу про нас+ Доця молодчинка. З суботи перевели з intensive care unit в intermediate care unit. Позавчора ввечері повністю забрали будь-яку респіраторну підтримку, дихає повністю сама і добре справляється. Одного разу, лежала в мене на грудях, потім підняла голову і перевнрнула на інший ьік-я була просто шокована, як вона це зробилв.зараз харчується моїм молоком яерез зонд плюс внутрішнтовенно отримує мінерали, протеїн і ще щось. Завтра мають теж зняти ц внутр. Харчування, буде лише на молоці. Спробувати давати груди можна буде яерез 1,5 тижні (зараз не можна, бр в мене в крові виявився колишній цитомегаловірус, про це навіть не підозрювала, тосу до 32 тиднів свіже молоко не можна, лише пастеризоване).Я сціджуюся багато, важко і виснажливо (і соски потпіскалися) порівняно з ГВ, але стараюся і вірю, що скоро Олеся зможе смоктати сама.в
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

відправила і тоді побачила, що не по всіх буквах на телефоні праильно потрапила :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Молодчинки! Нехай доця тішить здоров"ячком!)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Какая умничка ваша девочка))) все будет хорошо, берегите грудь!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

лише зараз побачила Дякую за пропозицію, поки нічого не треба.а де ви живете? Приємно зустрічати земляків.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Молодці!!! Ростіть здоровенькі :) Сил Олесі і Вам! Іра, а який аналіз на ЦМВ робили? У мене він теж є. Навіть не думала, що через нього не можна годувати.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Какие вы обе молодцы, поздравляю! [+sign]________________________________________Добро обязательно победит зло. Поставит на колени и зверски убьет.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Умнички, пусть у вас все будет хорошо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, вчасно. я, навпаки, здивувалася, навіщо вони його пастеризують?+ Але такі правила: молозиво в перші 72 години дають сирим, а потім сціджуєшся в більші баночки і вже пастеризують. До речі, і баночки одноразові, і креми різні для грудей, і одяг-пелюшки-підгузки дитині і сорочки, труси, прокладки, рушники , їжу по меню на вибір мені (ну абсолютно все) -все видають в лікарні. І це державна лікарня, куди потрапляють зі звичайною держ страховкою. Так хочеться, щоб і в Україні колись став такий рівень медобслуговування.і в цій ситій країні багато людей сидять на антидепресантах (сусідська в палаті дитина не могла смоктати, бо мама вагітною їх приймала) - чоловік як почув, мало не вибухнув від обурення.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Умнички, сил вам обеим.()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ап, Ира, как вы и ваша крошечка? [+sign]Женщина - как театр, сегодня комедия, завтра трагедия, а послезавтра гастроли в другом городе:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

подниму. Как ваши дела?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, що підняли! Сьогодні Олесі 1 міс+ Виросла на 600 гр, на 2,5-3 см в довжину і на 4 см окружність голови. Молодчинка! Личко трішки покруглішало і попа теж. Вже другий тиждень намагаюся прикладати її до грудей - якось не дуже виходить. Або спить в той час, коли я в лікарні і зовсім не реагує (може лише спросоння злизувати крапельки молока, що я видавлюю їй на губи) або якщо не спить, то може потягнути кілька разів, а потім крутиться, бере сосок і кидає, або жує. А мені боляче, молоковідсос розтягує шкіру і соски подразнені. Але я вірю, що вона навчиться - іншого виходу немає, раз мама прагне ГВ :)Тут зовсім інші підходи, порівняно з Україною, до харчування мам. Радять їсти все, в тому числі цитрусові, лише не переїдати. Кажуть, на животик дитини це не впливає. Малій додають в молоко корисні бактерії, плюс молоко пастеризоване, тому я дійсно не помічала, щоб вона страждала від кольок. Правда, я у неї вдень, але медсестри кажуть, що і ввечері переважно все ок з животиком.Тато наш вже два тижні, як поїхав працювати в іншу країну. Нам приїхала допомагати бабуся. Я замучена трохи, сплю по 5-6 год, бо треба сціджуватися. Вже 3 рази було затвердіння в груді, але за кілька разів проходило. Спеціалістів з масажу та розціджування тут теж немає - консультант з лактації лише консультує, і навіть нічого не торкається.Але все буде добре, і ми впораємося!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Слава Богу, вы молодцы, растите здоровенькие!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нехай росте здоровенька!!! Ви впораєтесь :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Как здорово! Удачи вам с ГВ и здоровья :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Поздравляю!!!! Рада за вас!!!!!!!! Пусть растет на радость вам всем!!!!!!!!! [+sign]Я люблю патриотов , которые выступают за праведное дело и я не люблю подонков , которые пользуются искренностью патриотовhttps://www.youtube.com/watch?v=bu1HGVkQRSEhttp://zakarpattya.net.ua/News/128618-Makarevych-prezentuvav-pisniu-"Moia-stra[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой,які ви молодці! Раді за вас! нехай росте і радує вас Олеся! Яка реакція оточуючих на ім"я?:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах