інструкції для чоловіків вмієте правильно писати)?

150 сообщений в этой теме

Опубликовано:

інструкції для чоловіків вмієте правильно писати)? ось тут дивний екземплярнуащо? чоловіки, вони такі, їм треба покроково, з подробицями, а ще краще з фотками, як рецепти в живих журналах)))[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага :)) я так в магазин списки пишу, з посиланнями, кросс-посиланнями та ремарками на полях :)) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

повеселили))))))))))))))))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Правда жизни)))))))))) слезы на глазах)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А еще, они такие креативные. Особенно хорошо у некоторых выходят карнавальные костюмы http://www.bugaga.ru/jokes/1146719149-kostyum-kanarejki.html
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

аналогічно. але все одно, щось та не те купить. вже навіть не стебуся, мовчки розкладаю по полицях)) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це як з дітьми, колись ЮК написала: самостійність дітей досягається певним коштом батьків. Якось так. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так і пишу :)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

аааа, пам"ятаю, було минулого року)) наши руки не для скуки:):) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

діти - то зрозумло, їм вибачається)) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

робить все правильно? ще нічого не занапастив)? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я одна ничего не пишу) [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а діти є? сорі, якщо некоректне питання - потру [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ми колись купували м*ясо в каравані. ЗАвжди одне і те саме - теляча лопатка з кісткою і мені чоловік щоразу дзвонив і питав, яке то м*ясо і де воно там лежить. Раз - оппаньки - не дзвонить! Думаю -невже навчився вибирати? А ніфіга, він просто його у списку не побачив :))[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Гыгы, я писала такую инструкцию перед отъездом заграницу :) На 3 листах А4 мелким шрифтом с большим количеством восклицательных знаков. По приезду увидела дописанные мужем 2 слова в самом низу: НЕ ПСИХОВАТЬ! [+sign]Мои дети сделаны с любовью :)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну... я еще более детальное ТЗ писала для знакомых, которые 2 дня кормили мою кошку)))))))))))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я вже тут колись розповідала - шукали для малої ліворукі ножиці чогось їх ніде не було, сказали, що в Городку єпопросила з"їздити, тим більш що їхав все одно на книжковий ринокпоїхав, дзвонить - немаєкажу, як немає? я ж дзвонила, казали, що є.ні, немає там !увага! манікюрних ножиць для лівої руки))) в канцтоварах, ага)![+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Немаэ [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)))) моему мужу, к сожалению, такие инструкции и надо писать)) иначе будет ЖОПА, но он не дослушивает до конца и получается.... правильно! ЖОПА))) [+sign]- Да ты фашист и бандеровец!- Да, я знаю, у нас вся синагога такая.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, я точно так же пишу, но он все равно перезванивает и выполняет инструкции по телефону)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О да, столько тонкостей [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

он-лайн інструкція))) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тогда вначале инструкции написать крупно жопа ну и вконце, для закрепления [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я тоже не пишу! потому что не помогает!))) [+sign]- Да ты фашист и бандеровец!- Да, я знаю, у нас вся синагога такая.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)) [+sign]- Да ты фашист и бандеровец!- Да, я знаю, у нас вся синагога такая.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах