Було у мене зранку 700 грн

157 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Було у мене зранку 700 грн ...і пішла я з ними з дому.Пішла до лікаря - 300 грн (від чистого серця - за огляд, консультацію і УЗД трьох органів у комплексі)Зайшла на базар.Що я купила:десь півкіла індичої гомілки без кістки (гривень 25)один курячий скелет на суп (8 грн)кіло мандаринівкіло хурмикіло картопліпівкіла морквикіло молозива (дуже його люблю)100 г добрезної кави (найдорожча покупка, не втрималася)півкіла зельцю (робить прекрасна жінка з-під Пирятина)принесла додому 25 грн(і це ще я не купляла яблук, крупи, мийних засобів і якихось продуктів на подальший тиждень - це все в плані на доставку з Метро)А у вас що доброго?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

как живут люди на 3000-5000 в месяц наверное только куриный скелет и все? :-( [+sign]Скучнооо.....мне бы компанию.....Маленькую нефтяную компанию...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня как ни поход в супермаркет, так 1000 гривен...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

наверное... мы так жили одно время - я варила скелет на суп, а из мяса , которое обдирала делала паштет на блендере - потом из него блины, пирожки итд...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а у нас - вызвали специалиста по обслуживанию газового котла (стал подкапывать), думали (+) прокладку поменять надо (ориентировочно вызов, дорога и диагностика - 500 грн), а оказалось - полетел расширительный бак в котле. Итог: 3000 грн. :)Лишь бы все были здоровы![+sign]Чтобы быть незаменимой, нужно все время меняться. Коко Шанель.050 [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та ой. Поки займалися з собакою - дзвонить сусідка Я трубку взяти не змогла, але розумію, що в гості запросять. Заїхала в фуршет, дзвоню їй що купити - тепер вона не бере. Ну я взяла пісочного тіста, думаю, зроблю тарт. І попутно ще хєрні всякої набрала. Їду додому - вона мені дзвонить: зроби на вечір салат :) прийшлось заїжджати ще в сільпо за продуктами для салату. Думаєте, я і там не набрала хєрні? Тепер я з купою хєрні та ще й з пісочним тістом :)Зліпила партію пельменів, зара голова покраситься, і ще наліплю :)[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вчера заехала на книжный рынок, итого: Пазл-Книга принцессы - 90 ГрнКнига животный мир - 210 ГрнКнига для настоящих мальчиков - 100 Грн 400!!! Это только именинников месяца поздравить. Еды ещё примерно на столько купили, на неделю [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня всегда все хорошо. ничего не имею. нечего тярять. у меня два выходных. круть. только завтра придется переть на киев на детский др. еще и подарок покупать.. это хорошо. хоть из дома есть повод выйти. [+sign]Кому то боженька при рождении дает рученьки золотые, кому то головушку светлую, а кому то жопаньку с приключениями...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Офігєть... + а я лежу хвора. Сил немає піднять ср*ку і поїхать на дачу курей погодувать, а чоловік на роботі... Поїдемо вже в ніч, у холодну хату(((Пса треба постірать, бо мав бути білим, але погода сприяє(((У молодшого сина днюха на наступні вихідні, а він ще не визначився, шо він взагалі хоче??? Карантин той продовжили на тиждень. Повна купа ледарів у хаті, а сміття винести нікому, поки срача не даси)[+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Приїхала вранці з відрядження, хочу спати... + Дитину залишала, в кої то вєкі. на папашу. Звісно, що на своїй території. По факту - холодильник пустий, на плиті якась засохша вермішель, все заср..но, навіть стіл не витертий, підлога хз в чому(((Перед цим було у малого ДН і в пляшках залишився недопитий алкоголь - пусто! Правильно, що там сльози лишати!Мало того, що на святкування ДН дитини ні копійки не дав, то ще й втихаря, поки мами не було, "позичив" у малого 1000 грн.. тільки ж мамі не кажи!Дістало все...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну незнаю. у мене було 350. Купила кіло мандаринів (по 18), кіло гамнядини, 2 кіла ребер, вистачить на 2 тижні в суп (останнє забрала), пучок петрушки, 2 пляшечки ткемалі+спеції, 120 гр. принесла назад, бо більше нічого б не дотягла.[+sign]У нас не осталось сил на получувства и полутона. У нас остались силы только на любовь и ненависть (с)Бойкотую товари зі штрихкодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ото треба з дому не виходити - гроші ціліші будуть) Вчора подарунок - 250грнфарба для волосся + для вій 130грнсумка для себе 620грнні для дому ні продуктів--- завтра треба їхати тваринам їжу купувати - ячмінь; рибу; висівки і для курчат крупу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я ходила сьогодні на йогу. Виявляється, мої уявлення про цей, гм, вид спорту були хибними. Я там ледь не здохла!+ спочатку робили такі асани, що вже через півгодини всі були мокрі, як миші. я людина тренована, але було важко. мені і так вправи на балансування погано даються, а тут були всі такі.потім робили дихальні вправи, звісно, у мене нічого не виходило, тільки перед очима весь час стояли індійські костляві старці, які це все видумали, а я тепер мучуся). найдужче у мене боліла спина, від пози лотоса, тобто напівлотоса, до лотоса мені далеко, як до місяця.потім полягали на спину і слухали мантру. я так замерзла, як собака.потім нарешті відпустили. у мене було стільки енергії, що я не знала, куди її подіти, я до такого рівня не звикла))не знаю, мабуть, більше не піду, шось мені ці індуси якось не дуже. цікаво, у них жінки займалися йогою? чи тільки чоловіки?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и то правда :) я с детьми только на прогулку в парк выйду и все равно, как минимум, по стаканчику какао купим :), бо без теплого питья и прогулка совсем не прогулка:). Не интересно впустую гулять.[+sign]Девушка должна быть готова к любому повороту судьбы, поэтому в ее сумочке всегда должны находиться загранпаспорт, купальник и фата.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

З тремосу не те?)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я дома делала какой-то элементарный курс на 15 минут, и то еле ноги волочила после :) (+) любой вид нагрузки упахивает.[+sign]Девушка должна быть готова к любому повороту судьбы, поэтому в ее сумочке всегда должны находиться загранпаспорт, купальник и фата.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

таки не те :), раніше з термосом і ходили, та шось не прижилось ) () [+sign]Девушка должна быть готова к любому повороту судьбы, поэтому в ее сумочке всегда должны находиться загранпаспорт, купальник и фата.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это Вы экономно - у меня сегодня после закупки продуктов на неделю 1630 и 280 на рынке, а из фруктов даже хурмы не было[+sign]Невозможно нравиться всем подряд. Все подряд не могут обладать безупречным вкусом.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

с 12 до 16 у плиты+ обе (вощи в мульте+ фасоль тушеная), сочники, добила духовку сухарями.чего так долго? спина если б могла - отвалилась быа еще по делам шуровать...доброе, да))) если у вас ничего не болит, то вы... а я - наоборот.....))))[+sign]Здравствуй, мир!....и мы наблюдаем за тенью и светом...(с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а мене на йогу не взяли, сказали, що у них програма розрахована на людей 25-35 років.)) Те, що мене на роботу не беруть+ то за гендерною, то віковою ознакою, я вже звикла, але йогиня мене реально ошелешила))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

От да, нєфіг шастать) [+sign]У нас не осталось сил на получувства и полутона. У нас остались силы только на любовь и ненависть (с)Бойкотую товари зі штрихкодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

то ви ще незвичайно економна! я вчора накупила побутової хімії на півтори тищі, о це сумно. [+sign]Личка не работает. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мать-мать-мать! Ну і добре, не нада вам така прибацана йогиня [+sign]У нас не осталось сил на получувства и полутона. У нас остались силы только на любовь и ненависть (с)Бойкотую товари зі штрихкодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мне нравится крийя-йога, одно время ходила, после нее мышцы болят немного но очень хорошо спину выравнивает
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас тоже йога силовая, все справляются:) ходят 30 +, есть постарше, может какая-то другая йога у нас
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах