Було у мене зранку 700 грн

157 сообщений в этой теме

Опубликовано:

якщо це - єдині подарунки, то це ще по-скромному. Зараз діти дарують від 250 до 400 грн подарунки...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тю, так це ж іще не все. Я ще замовлю в Метро гривень на 700, мабуть+ і ввечері ще в Сільпо сходила на 70 грн
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тюююююююююю))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 завжди сало у холодильнику, їмо майже кожен день - нихто не товстішає))(-) [+sign]Живи, сохраняя покой.Придет время, и цветы распустятся сами.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я из продуктового выхожу и 700 +- нет, о враче и не мечтала бы)) так что вы еще отлично деньги потратили[+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы были уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дівчата, так це ж я купила на 1-2 дні. Рідкий бульйон і 10 котлет+ решта - фркути малий їсть як скажений, дай йому Бог здоров"я. Зельц і молозиво їм я. Картоплю і капусту вже з"їли.От і все.Щойно замовила в Метро крупи, ще фруктів, мийні засоби, все для прибирання, посудомийки, чистки всього - вийшло нааабагааато більше.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нє, я сама попалилася. У них афішка висить і там написано, що приймають народ від 25 до 35 (+) я візьми та й спитай "а якщо я старше?" Ну, вона мене культурно послала, добре, що не подалі))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это не только у Вас так [+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы были уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та я здогадуюся
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ветклініка то даааа... я на себе скільки в минулому році не витратила, як на один котячий візит в ветеринарку 31.12.15+ не хотіла проблеми в новий рік тягнути, тому зустрічала його з прокушеною рукою і зла, як собацюра.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Приблизно та ж ціна, що на столичці. З80г за 320 грн [+sign]Решила убрать в шкафу: вывалила все, перемерила, накрасилась, натанцевалась... Все. Устала![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сейчас так пол страны будет (а может уже)жить.Страшно + Я летом была в гостях у людей которые завтракали и обедали абрикосами потому что другого не было.Это жесть.Дети изстощены,руки ноги палочки,уже особо и не едят желудок ссохся,мы там с малой самые голодные были:-((((собаки воют есть просят,куры все давно поедены,днег на проезд до Киева на собеседование на работу нет:-(((((Сейчас у них наладилось Ттт[+sign]Скучнооо.....мне бы компанию.....Маленькую нефтяную компанию...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ужас. вот это даа((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ППЦ всі хочуть знати особисті дані; мене питали прізвище в інтернет магазині для купівлі електрогрілки)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сочувствую(((((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мене собача стрижка вартує стільки, скільки моя, чоловікова і двох синів
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не знаю, все розумію, але в нас с з Ваніним біо-папашею було б те ж саме, чи може гірше (я б поряд з ним би і народила передчасно, і не годувала би до року та двох місяців, і дісер би не написала з малям на руках - бо він би виніс би мозок и здоров"я). То ми і не бачилися з 16 тиждня вагітності. Не жалкуємо ні секунди. няня чи адекватна сусідка обішлась би вам дешевше....[+sign]Не берите от жизни все - не донесёте:))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не знаю, все розумію, але в нас с з Ваніним біо-папашею було б те ж саме, чи може гірше (я б поряд з ним би і народила передчасно, і не годувала би до року та двох місяців, і дісер би не написала з малям на руках - бо він би виніс би мозок и здоров"я). То ми і не бачилися з 16 тиждня вагітності. Не жалкуємо ні секунди. няня чи адекватна сусідка обішлась би вам дешевше....[+sign]Не берите от жизни все - не донесёте:))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, а мені вже треба збиратися на балет (не дивитися - а плясати:))) Хоча я погано спала через купівлю мультиварки. Мене це розхвилювало:))))[+sign]Не берите от жизни все - не донесёте:))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну сину вже 11 років, мене не було 3 доби. Яка няня?+ А сусідка - це добре звичайно, але що робити з ночівлею? Він ще не лишався сам на ніч. Так що якось так...І саме смішне, що папаша начепив на себе ореол жертви, і я вся така с..ка, все мені не подобається, малого загнобила, подивись на що дитина схожа і т.д. Але це не заважає приходити, фотографувати грамоти за 1 місця малого на стіні і розсилати знайомим, мол, гляньте, який син росте! А сам навіть не знав що малий приймав участь в олімпіадах(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо, девоньки! Сегодня уже выспалась, уже полегче))) ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не, ну "реглан себе и лосины ребенку 200 грн, куртка мужу -600 грн" - это ещё очень даже удачно!()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, я стараюсь уже и не выходить! Только что отправила малого в АТБ со списком, всё, больше в магазины ни ногой!))) ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах