Помогите советом!+

262 сообщения в этой теме

Опубликовано:

А якшо туди молоко лити замість води, не википить? Молочну кашу мона там готувати?) [+sign]Если тебя ударили по левой щеке - подставь правую... руку и с разворота бей ногой в челюсть.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо, я исправила, а вы и дальше настойчиво пытаетесь самоутвердиться вместо того что б говорить предметно[+sign]я, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиняйте якщо кого образив і розчарував в його лучших ожиданіях[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

звісно, можна солити перед приготуванням. і спеції. тільки щоб до нагрівального елементу не потрапили.у вас є емність для "соку"... ну, куди курячий "бульон" виливався - на спецпідставку?[+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лєно, ви - героїчна персона... вам мало 12 літрів холодцю варити???:)) [+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Навколишнє середовище можна і батарейками забруднювати( [+sign]Если тебя ударили по левой щеке - подставь правую... руку и с разворота бей ногой в челюсть.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Є, там такі чорні піддони з діркою посередині, в них стікає зайвий сік. Ага, сьогодні буду розбиратись далі, що там варить) [+sign]Если тебя ударили по левой щеке - подставь правую... руку и с разворота бей ногой в челюсть.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Бггг) У мене питання там вище промолоко в пароварці))) А я шо? Я пропоную диверсію якусь утнути, а шоб їм, агресорам, носа втерти))) [+sign]Если тебя ударили по левой щеке - подставь правую... руку и с разворота бей ногой в челюсть.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

слу, через те, що вже більше 2х років варю молочку у мульті, так вже й не згадаю, але, за логікою, там тем-ра менша за 100 градусів, молоко не википає при 98... я би спробувала (перші рази у своїй присутності, звісно)[+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Угумсь. А пар з води не змішується з молоком із каші? ) [+sign]Если тебя ударили по левой щеке - подставь правую... руку и с разворота бей ногой в челюсть.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А в чем Вас на законодательном уровне ущемляют??? [+sign]Если тебя ударили по левой щеке - подставь правую... руку и с разворота бей ногой в челюсть.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

думала-думала - не придумала ) а в повседневной жизни, вообще, куча плюсов: хочешь - будь абсолютно равным партнером. коллегой итд, хочешь - вспоминаешь, что ты же Женщина )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

змішається. але ж треба варити на половинному молоці дітям і всяким там непитущим-виразникам[+sign]Фрейд мав рацію щодо фаллічних символів, гляньте тіко скільки кругом всілякої хуйні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах