Чо дурний? - Бо бідний. - Чо бідний? - Бо дурний

151 сообщение в этой теме

Опубликовано:

2 недели пролетели как один день:) А сын до июля будет там:) [+sign]Если ты чего-то хочешь добиться, то, для начала надо хотя бы оторвать свой зад от дивана.....)..]((. ("")o""""---------------------------------------------------------[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я в одно из сел России попала лет 7 назад - испугалась :) Думала, таких "черных" изб уже не делают. Пироги взглянула, на каком столе замешивают, есть не стала :)[+sign]Мои лайковые перчатки слишком дороги, чтобы бросать их в лицо кому попало...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну, молодцы) .[+sign] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вот и я спрашиваю - зачем снимать клоповники за свои же деньги :) [+sign]Мои лайковые перчатки слишком дороги, чтобы бросать их в лицо кому попало...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вот я о том же. [+sign]Мои лайковые перчатки слишком дороги, чтобы бросать их в лицо кому попало...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Воздух. Горы. Тучи. Красота. История. Детство :) [+sign]Мои лайковые перчатки слишком дороги, чтобы бросать их в лицо кому попало...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Кстати, фактор поездов наших вы упомянули справедливо Пока доедешь в некоторых, уже и жить сил нет, не то что отдыхать :)[+sign]Мои лайковые перчатки слишком дороги, чтобы бросать их в лицо кому попало...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

С приездом! Расскажете нам оценах и условиях, Катарина? [+sign]Мои лайковые перчатки слишком дороги, чтобы бросать их в лицо кому попало...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

найти не знаю, а устроить себе запрасто дней на 10:) смотрите: перелет до крыма думаю в 3,5 тыс. туда обратно вложитесь. чартерами еще дешевле будет.номер по 500-600 грн/сутки как раз на берегу моря в сезон без проблем найдете, если хорошо поискатьто и за 400-450 найдете.это уже в среднем 8500 грн. ну и остается на завтраки, страховку и такси до гостиницы 1500-3500 грн.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Что именно вас интересует?:) Мне просто все понравилось, могу рассказы писать:)[+sign]Если ты чего-то хочешь добиться, то, для начала надо хотя бы оторвать свой зад от дивана.....)..]((. ("")o""""---------------------------------------------------------[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мы с мужем не любители высокого сезона,всегда ездим отдыхать в конце июня,как правило, цена вопроса - 30 уе в сутки за квартиру.[+sign]Страшнее фотографии в паспорте может быть только ее ксерокопия[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вот еще пример: ну конечно, как же без Чехии можно было открыть этот центр? Это же думать надо было. Суть в финансах? Так на Тамифлю выкинули в разы больше, равно как и Тамифлю потом. Выкинули. Но это я уже от вопроса частного подхода ближе к большинству аргументов, о "рыба гниет с головы". Чехия приехала терминалы нам поставила в Бахчисарае, Польша еще что-то придумает, так и протянем. Странное у меня чувство такое :(( Хотя не патриот я до такой степени, космополитизм мне ближе по убеждениям.http://www.radiosvoboda.org/content/article/24233425.html Чехія допомагає розвивати туризм у Криму 13.06.2011 Володимир Притула Сімферополь – У Бахчисараї тепер у туристів поменшає проблем. За сприяння уряду Чеської Республіки і проекту ЛІНК, який фінансується Агенцією міжнародного розвитку США, тут одним з перших у Криму відкрився Туристично-інформаційний центр. Його мета – підняти рівень туристичного сервісу до європейських стандартів. Новий Туристично-інформаційний центр у Бахчисараї розташований в дуже зручному місці – якраз навпроти Ханського палацу. Тут працює кілька фахівців, які безкоштовно порадять туристу, де знайти хороший готель, де можна якісно поїсти, розкажуть і покажуть дорогу до відомих бахчисарайських природних та історичних пам’яток. Тут же встановлений інформаційний термінал, де теж вказано майже все, що зацікавить туриста в Бахчисараї. А поруч з центром – різнокольорові стрілочки промаркованих туристичних маршрутів. Все це зроблено на кошти донорів – уряду Чеської Республіки і проекту ЛІНК, що фінансується Агенцією міжнародного розвитку США. Перший заступник міністра закордонних справ Чеської Республіки Їржі Шнайдер маркує туристичний маршрут На церемонію відкриття Туристично-інформаційного центру Бахчисарая прибув перший заступник міністра закордонних справ Чеської Республіки Їржі Шнайдер, який разом з лідером Меджлісу Мустафою Джемілевим, чеськими та американськими дипломатами і представниками влади Бахчисарая і Криму першим наніс маркування одного з маршрутів, що веде до печерного міста Чуфут-Кале. На запитання журналіста Радіо Свобода, чому маленька Чехія допомагає Україні, Їржі Шнайдер відповів, що велич країни визначається «не кількістю населення, а за тим, скільки є людей, які готові щось робити для суспільства». За його словами, Чеська Республіка має великий досвід і традиції розвитку туристичної сфери. Як і Україна, вона зацікавлена у покращенні туристичного сервісу. У Чехії є багато людей та організацій, які готові поділитися таким досвідом, зазначив чеський урядовець – тож це вже не перший випадок, коли офіційна Прага підтримує розвиток туристичної сфери в Україні. Їржі Шнайдер та Ельміра Аблялімова Їржі Шнайдер також додав, що в Бахчисараї чехи знайшли багато ініціативних людей, які хочуть працювати для суспільства. Однією з них чеський урядовець назвав Ельміру Аблялімову, яка очолила новостворений Туристично-інформаційний центр. Вона розповіла Радіо Свобода, що досі Бахчисарай і Бахчисарайський район сприймали як промисловий і сільськогосподарський регіон. «Але все ж туризм для нас є найбільш пріоритетною галуззю, яку треба розвивати. Туризм не просто пасивний, а активний – велосипедний, гірський, сільський, зелений, екстремальний», – вважає Ельміра Аблялімова. Вона припустила, що з часом рівень туристичного сервісу в Бахчисараї сягне європейських стандартів. Східноєвропейські сусіди України найкраще розуміють її проблеми – Джемілєв Під час відкриття Туристично-інформаційного центру у Бахчисараї А от голова Меджлісу Мустафа Джемілєв зазначив, що саме східноєвропейські сусіди України найбільше розуміють її проблеми: «Дуже символічно, що цей центр відкривається саме в давній столиці держави кримських татар – Бахчисараї. Туристів, особливо, з-за кордону найбільше приваблює національний колорит. Було б добре, щоб усі європейські країни, члени Євросоюзу проявили б таке ж бажання і старання, як маленька Чехія», – висловив побажання лідер Меджлісу. За попередніми даними, до підтримки розвитку туризму в Бахчисарайському регіоні має намір долучитися і Польща. До речі, найбільше європейських туристів сюди приїжджає саме з цієї країни. Чи не тому на відкритті Туристично-інформаційного центру Бахчисарая був присутній і генеральний консул Польщі в Севастополі Вєслав Мазур.[+sign]Мои лайковые перчатки слишком дороги, чтобы бросать их в лицо кому попало...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А пишите, Катарина! :) И нам польза, и Вам самовыражение :) [+sign]Мои лайковые перчатки слишком дороги, чтобы бросать их в лицо кому попало...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ах, колоритно! :) Адреса-пароли-явки-цены :) [+sign]Мои лайковые перчатки слишком дороги, чтобы бросать их в лицо кому попало...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

слишком много писала раньше:) и пожалела, могу вам в личку написать:) [+sign]Если ты чего-то хочешь добиться, то, для начала надо хотя бы оторвать свой зад от дивана.....)..]((. ("")o""""---------------------------------------------------------[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А че такое? Чего пожалели? В плане отдыха, т.е.? ..[+sign] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не, что писала личную инфу... тут много знакомых и потом вспоминают:) [+sign]Если ты чего-то хочешь добиться, то, для начала надо хотя бы оторвать свой зад от дивана.....)..]((. ("")o""""---------------------------------------------------------[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У меня такие ассоциации ток с Оленевкой) .[+sign] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А, "контора пишет", ясно. Я уж думала, разрекламировали место отдыха, и сами еле приткнулись)[+sign] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та не:) просто люди суммируют и считают потом кто куда и что тратит и т.п:) [+sign]Если ты чего-то хочешь добиться, то, для начала надо хотя бы оторвать свой зад от дивана.....)..]((. ("")o""""---------------------------------------------------------[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

1 фотка - это прямо нечестно - чувствую себя обманутым ребенком ,которому дали огромный пакет,а в нем оказалась всего одна конфетка :))) Требую продолжения банкета !!! :))))))[+sign]Страшнее фотографии в паспорте может быть только ее ксерокопия[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ггг:) Самое смешное, что отель называется "Катарина:)" я долго ржала:) [+sign]Если ты чего-то хочешь добиться, то, для начала надо хотя бы оторвать свой зад от дивана.....)..]((. ("")o""""---------------------------------------------------------[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))))) Ну вот у меня память тоже нефтему хорошая, но зато я математически совсем того, не сложилось) .[+sign] [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах