про психотерапію. мене цікавить, де починається і закінчується відповідальність за терапію психолога, психотерапевта.+

92 сообщения в этой теме

Опубликовано:

про психотерапію. мене цікавить, де починається і закінчується відповідальність за терапію психолога, психотерапевта.+ також цікавлять жінки, які звернулися до психолога з сімейними проблемами типу "мене дратує чоловік, дивитися і бачити його не можу. розлучення не хочу" і закінчили психотерапію заміжніми та щасливими.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а ваш вариант?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мій варіант-розлучення.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

психолог не несет ответственность за Ваши решения и Вашу жизнь.Благодаря психотерапии,у меня появилась семья...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это ваш результат, а вариант ответственности?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вважаю, що психотерапевт теж відповідає за результат психотерапії+ я ж прийшла зберегти сім"ю, а не руйнувати її. якщо вас щоразу питають: "і вам потрібен такий чоловік?", "а для чого вам такий чоловік", "а якою ви уявляєте сім"ю", "а ваші стосунки такі?", "а для чого вам такі стосунки?", "вам напевно важко все це терпіти" і т.д. питання ставляться після "страшних історій" сімейного побуту. і тоді страшна історія стає ще страшнішою. аж гидко, що в таких антисімейних умовах живеш.)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а як вам така фраза: благодаря психотерапии я развелась.?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так все-таки благодаря..?)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я тоже "благодаря"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о почалося. це улюблена гра психологів. )))+ слово "благодаря" я вжила вказуючи на наслідки небажані. слово "благодаря" вживається не тільки при вказуванні причини, яка дає бажаний результат.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це може означати, що завдяки психотерапії людина змогла ухвалити непросте для себе рішення. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

розвелись? коли йшли до психолога хотіли розлучення? чи хотіли зберегти сім"ю?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це нормальні питання. якщо він вам дійсно потрібен - спокійно поясніть, для чого він вам потрібен:)+ і питання, якою ви уявляєте сім"ю - абсолютно не зайве, якщо ви хочете цю сім"ю зберегти.це НОРМАЛЬНІ питання - про модель сім"ї, яка вам подобається, про те, для чого вам чоловік, чи подобається вам те, що у вас є - а очевидно ж, що якби подобалось - ви б до психотерапевта не йшли.Якщо ви хочете фрази а-ля "Бог терпів і нам велів, не ви перша - не ви остання, всі вони однакові і не треба сиротити дитину" - то такі фрази вам скаже безкоштовно бабуся на лавці під під"їздом.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я шла с другими проблемами + По поводу брака - в тот момент была убеждена, что можно спасать. Зацепили эту тему с психологом, раскрутили и я четко поняла, что спасать нечего. Развелась.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну це про людину, яка хотіла розлучення, але боялася. мене цікавить відповідальність психолога у випадку, коли людина прийшла до мозговправа за "пігулками" для збереження сім"ї, а вийшла "розлученою".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а проблема з якою прийшли вирішилася завдяки розлученню?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мне один психолог говорил что , когда человек приходит на психотерапию, он потом по другому начинает смотреть на вещи и если партнер который рядом с Вами готов меняться вместе с вами то все будет ок, или наоборот Вы вырастаете и начинаете смотреть на все иначе, тот кто рядом может оказаться Вам неактуален. Просто это надо учитывать обращаясь к психологу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

якщо вам повторюють цi питяння постiйно - це ви просто читаэте форум лikаря..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Еще решается, но развод - это серьезный кусок в решении проблемы.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

терпіння це погано для сім"ї?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мне кажецо, что если психолог начинает чувствовать ответственность за ваши решения(развод итд) то ему пора самому на терапию или супервизию по каким-нить границам или что-то рядом, а то ж можно двинуться в скором времени:))[+sign]такое:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вы как-то не под тем углом смотрите по какой причине пришла не столь важно, главное, чтобы ушла с завершением беспокойства - с грустью/радостью/решением.А таблетки "как удержать мужа" раздает Космополитен и сотоварищи:)[+sign]такое:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а от цей психолог попереджує своїх клієнтів про це?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

никак не отвечают, насколько известно.. а реально - надо бы
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах