Учитель, 1 класс, травля в классе

107 сообщений в этой теме

Опубликовано:

когда моего малого пытались бить и снимать на телефон(это в 3 м классе), я пришла в школу и устроила им шокотерапию,с угрозой съема побоев,заявления в милицию,обещала вызвать старшего брата с взводом солдат(брат у нас в казарме курсантом служил)Наобе
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

когда моего малого пытались бить и снимать на телефон(это в 3 м классе), я пришла в школу и устроила им шокотерапию,с угрозой съема побоев,заявления в милицию,обещала вызвать старшего брата с взводом солдат(брат у нас в казарме курсантом служил)Наобе
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

когда моего малого пытались бить и снимать на телефон(это в 3 м классе), я пришла в школу и устроила им шокотерапию,с угрозой съема побоев,заявления в милицию,обещала вызвать старшего брата с взводом солдат(брат у нас в казарме курсантом служил)Наобе
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

моего не травили, но от одного пару раз получил и от другого были наезды - ставал сзади и делал вид, что занимается сексом. Я оба раза устраивала скандал с итеричными воплями перед родителями и учителями. Про блеяния мамы, что пусть сами разбираются сказала, что если бы мой был ее сыну не по пояс, а наоборот, то не вопрос, хай бы разбирались, а так - извините. Очень, ОЧЕНЬ помогло в обоих случаях. И уши надрать обещала и папой пригрозила. Я знаю четко, что это надо пресекать на корню, иначе потом хуже будет.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ох блииин, я бы эту сучку в покое не оставила бы, после такого . Автор не оставляйте это так!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

жалоба в 2-х экземплярах, поставить входящий номер Мамочка, я Вам искренне сочувствую, за детей всегда обидно больше чем за себя, поэтому я Вам рекомендую поступить так как сделала я на прошлой неделе, правда у нас садик, но от этого не проще. Ниже я приведу свою жалобу, сможете использовать её в качестве пособия.С жалобой распечатанной в двух экземплярах войти в кабинет к директрисе, спокойным тоном сообщить о количестве накопившихся инциндентов, пропустить которые вы как мать и член общества не имеете право, положить жалобы на стол, попросить поставить на вашей копии номер входящего, число и подпись, а потом вы вместе будете решать что делать. В конце жалобы написать что настаиваете на увольнении. После того как директриса прочтёт жалобу 100500 она предложит Вам не давать официальный ход, а решить всё мирно, вы согласитесь и скажите что Вас устроит перевод в другой класс к нормальному педагогу.Вам надо рассписать по пунктам все жалобы, обязательно в конце каждого пункта приписывать о вреде на психику/здоровье/формирования личности данными действиями учительницы и её не вмешательства в поведение её учеников, отсутсвие педагогических навыков и т.л.СОВЕТ: В своей жалобе не налягайте на а-та-та других детей, у них тоже есть родители - заступники с кем директриса связываться не захочет, профессиональнее выразить педагогическую несостоятельность данного преподавателя проявляющуюся в отсутсвие присечения агрессивного поведения у её учеников.Опять же повторюсь, это даже не "коза" у каждого свой частный случай, но вдохновится и перенять определённые пугающие обороты речи вы сможете.Итак жалоба:шапка одинаковая как на всех заявлениях, далее...Шановна *******,Прошу Вас, розглянути скаргу щодо неналежного виконання посадових обов’язківвихователькою молодшої групи *******. Ми намагалися врегулювати спірні питання у бесіді з вихователькою, але, на жаль, вона відмовилася прислухатися до наших аргументів, при цьому поводилася грубо і агресивно.Зокрема, сьогодні ****** повідомила нам, що наш син, Борис, завдав травми іншій дівчинці з групи. На наше запитання – чому вихователька допустила таку ситуацію, вона перейшла на крик і звинувачення на адресу нашого 3-річного сина.Крім того, звертаємо вашу увагу на такі недоліки у роботі *******.1. Згідно з санітарними нормами, особисті речі дитини мають бути охайно складені в особистій шафці. Але речі нашого сина були звалені докупи, а на шапці стояли мокрі чоботи .2. Згідно з Програмою виховання і навчання у дошкільних навчальних закладах, прогулянки дитини на свіжому повітрі мають проводитися не менше двох разів на день. Не зважаючи на це, наш вихователь ******* неодноразово погрожувала , що у разі відмови нашого сина ставати у пару для прогулянки, нашого сина залишать у групі одного, що вказує на злочинне нехтування безпекою дитини у ДНЗ.3. Майже щоразу, коли ми забираємо дитину від виховательки*******, дитина бігає босоніж у колготках, навіть без шортиків. Буває що і з замоченими рукавами а/або мокрими трусами.4. Вихователька не приділяє уваги дітям під час гри, що призводить до страшних наслідків, таких як штовхання, падіння і бійки за іграшки між дітьми. Така халатність призводить до травм та негативного настрою батьків, що у свою чергу, призводить до конфліктів і серед батьків. Якщо так піде далі, вони будуть вимагати виключити з дитячого колективу більш активних дітей, незважаючи на те, що така ізоляція може негативно вплинути на психічний стан дитини. Ми вважаємо, що безпосереднім обов’язком виховательки є підтримання доброзичливої атмосфери у стосунках між дітьми і батьками, вона має зацікавити дітей грою та іншими видами навчальної та пізнавальної діяльності. Кожна дитина у колективні може знайти своє місце під керівництвом досвідченого педагога. Натомість ******* намагається перекласти відповідальність за безпеку дітей на самих дітей, що є непедагогічним. Такий підхід вказує на неготовність виховательки до роботи з дітьми, недостатній досвід або небажання виконувати свою роботу на належному рівні.5.У спілкуванні з батьками ******* дозволяє собі кричати та переходити на особистості у присутності дітей та інших батьків, чим подає приклад негідної поведінки дітям.6. У формі крику погрожує, що не прийматиме нашу дитину у групу, якщо нам, батькам, не до вподоби її педагогічна тактика, та попереджає, щоб у її зміну ми не приводили сина до дитячого садка, а «виховували» вдома.Зважаючи на викладене вище, прошу відсторонити виховательку ***** від роботи в ДНЗ****. Також прошу забезпечити належний контроль за дітьми і дотримання техніки безпеки у групі. Прохання повідомити про заходи, вжиті на підставі цієї заяви, у письмовому вигляді у терміни, передбачені Законом України «Про звернення громадян».З повагою, ****Пы.сы. : Очень серьёзно и без угроз, если чувствуете что Вам уверенности не хватает, возьмите кого-то, чтоб постоял за вашей спиной пока вы будете разговаривать, двдое - это уже опасная толпа отстаивющая ребёнка
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а почему вы не решаете данную проблему непосредственно с родителями обижающего ребенка? у нас в классе все просто: изначально дали контакты всех родителей, чтобы мелкие нюансы разбирали межбу собой, если не получается, тогда уже привлекают учителя.в конце концов, позвоните родителям обидчиков и предложите обратится в соц. обеспечение, чтобы помогли прокормить дитяток, если сами родители не в состоянии.[+sign]Говорите за моей спиной? значит я впереди! Обсуждаете мою жизнь? значит она интереснее вашей! Пытаетесь найти недостатки? значит завидуете! Отлично! Продолжайте в том же духе!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение