Пост

84 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Люди, які знаєте способи завкуснити суп-пюре? Без олії, вершків... -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

глютамат?:) специи, пряности, травы. Орехи, семечки. Сушеные грибы, вяленые помидоры. Сухарики. + соусы[+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о! помідорки маю. Дяк -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дивлюсь тут "мандаринських куховарів" - рисова лапша з овочами - це ж те, що тре ) лапша готується окремо, а до неї у воку трохи готуюсть гриби, цибулю та будь що, з додавання соєвого соусу та спецій з часником.Потім змішують.Звісно в оригінлі додають олію, але гриби дають сік + соус, гадаю, що цього вистачить.До речи, ще можна брати собу - гречану лапшу[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да, я про гречневую вспоминала. Но откровенно говоря...как-то совсем не постно все это стоит нынче. Я фунчозу думала сделать. Может не там смотрю. [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Можна на вихідних таке приготувати. Ви знаєте, вже, слава Богу, 4й тиждень посту, а я ще пюре навіть не готувала, а картоплю спекла вперше лише на тому тижні! Я до того, що стільки всього, насправді, можна приготувати без олії і смачно! От вчора був суп-пюре (теж перший раз, хоча мені думалося, що він буде у нас через день :)), із трав аж розмарин один був у ньому, а чоловік спитав чи я не додала туди кубик кнору :)) Смачно. Згадала про кабачки морожені - зробила ікри.Спекла ПИРІГ повноціний - без олії, яєць, правда, із місцями папером пергаментним :)) Сьогодні можна рибу! Але не можна олію :)) Знайшла скумбрію в морозилці, спечу у фользі!От тільки хочу ще дослідити, чим можна салатик овочевий заправити пістно. Не підкажете? [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

смотря из чего салат, если есть помидоры огурцы - ничемпробовала "мексиканский" постный - заправляли измельченным луком с зеленьюфасолевый - ничем, хватает отвара и зелениуниверсальные соусы - ореховый, зеленый-чесночный, наршараб еще можно, бальзамико-крем (у меня были старые запасы, посмотрела в магазине - прозрела просто от цен), еще, допускаю, интересные варианты могли бы быть с соусом унагиа вообще, тот же мед-горчица, разные уксусыавокадо)[+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

горіховий робила на днях до картоплі печеної - мммм грузинський - із кінзою, хмелі-сунелі, часничком... [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це той що "баже"? [+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах