Пост

84 сообщения в этой теме

Опубликовано:

та я й заглядала в духовку, і виймала б вже, коли заглядала, але подумала, може воно не триматиметься купи, якщо тримати мало часу :)[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, на самый обыкновенный. Меня смущала поначалу структура, но вся выпечка на меде так себя ведет. Сначала мягкая, как застывает - твердая.Мне понравилось, но надо приноровиться. Масло не добавляли? Может в керамической форме попробовать? на водяной бане?я не очень сладкое люблю, но в качестве завтрака и перекуса - очень удобно. И детям в школу) [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

без масла! :)) просто на деко поклала, все чудово відстало дітям має сподобатися точно! Якщо робити із того. що знайшлося в домі (а мигдалю, із його ціною зарар, у мене не водиться просто так, лише у конкретну страву купую)- то дуже економна штука :) [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а если еще сушеные фрукты своида с цедрой поиграться шоколад-кокос))я просто замечаю, что моя барышня, которая не ест сухофрукты совсем, вытаскивает изюм из паски, фитнес-батончики ест!почему бы не делать их дома, спрашивается[+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот еще без масла, только в виде печенек+ http://jukkyyy.com/samye-prostye-i-poleznye-pecheniya/[+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, у мене цього року, дякуючи ГАлюсіку, стіко сушеної вишні! і цукатів саморобних тьма:)[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую! там таки дофіга олії.... от мислю, може, частину фруктовим пбре замінити? але щоби не були зам"які...[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, пхалі, особливо шпинатні, я обожнюю:) [+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а-а-а, такі я знаю. тільки вони не завжди хрустять:) [+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а як робиш? я ніколи не робила,лише раз їла - -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Разве...50 мл. Это 2 ст.л. Или я что-то не туда смотрю) Тем более на выходе - недельная норма. Хотя идея с пюре очень и очень[+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, комусь - тижнева норма, а у когось дитина за день з"їсть:)) 50 - так наче й не багато, але ще ж + горіхи...[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шпинат притушкувати/присмажити, порізати дрібно, + товчені волоські горіхи, сіль, перець, часник (народ ще цибулю сиру додає), я олію оливкову ллю. або лишити намазкою в таці і посипати гранатовими зернами, або накачати кульок, їх тех гранатом прикрасити.ось, у тінатін:http://merienn.livejournal.com/87115.html#/cutid1[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

рулет з лаваша 100% пісний лаваш, огірок, тофу, вакаме розмочені, замариновані соєвий+цуков+оцет+кунжут - на суху гарячу пательню - дуже їстівне[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так да)))) и штрудели можно, и хычины с картошкой. [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я і слів таких не знаю :) вже почитала про лобіані, тепер погуглю хичини[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нет, ну мы же про ленивые варианты из лаваша))() [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

девочки!!!)) спасибо за идею начиталась вчера на работе и забацала на ужин(себе с грибами и отдельно для непостящихся с колбасой) вкуснота!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а як зробити аля-місо суп без риб ячого бульону? -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а до чого там рибячий бульон? місо-паста + водорослі + тофу ото і суп буде )) все інше, то додатки [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

там же маэ бути "Бульон рыбный Хондаши (Даши) " - у гранулах такий -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

але головне то місо-паста, якщо виключити дасі смак буде відрізнятись звісно, але ж можно доповнити іншим - гриби і т.д.В мене приятелька практикує таке, мене якось пригощала. Вона японьску кухню дуже поважає і знає, то періодично "просвіщає". [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

клас! дякую! -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:) це ВИ через яйця видалили ;) -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах