Пост

84 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Вище вже написала: якщо Ви вперше, то не варто настільки суворо дотримуватися, щоб не вживати олію.Самий перший раз ми відмовилися від того, що було у нас присутнє в меню постійно - шоколадна цукерка до чаю :) І пиво (не так часто, як цукерки, звісно, але на вихідних з рибкою солоною - нам дуже смакувало). Наступного року це вже було мінус м"ясо, але риба, яйця залишилися. Ще наступного риба лише на вихідних. Потім я була вагітна і годувала, але чоловік з кожним роком суворіше і суворіше дотримувався. Без олії - це вже його 6й рік був, здається; потім він ще й секс виключив на час посту; а цього року думає над варенням - остання відрада :) [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і я з маслом люблю і побільше) буду ще горохову варити і полити соєвим соусом
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от, як раз горохове пюре я можу і так їсти :) -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

с луком вкуснее)) [+sign]Помни — ничто не длится вечно, но это еще не значит, что оно того не стоит(с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ого как! это сильно:) молодцы!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Еще вспомнила - батончики гранола! и быстро, и полезно, и можно впрок сделать)() [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1. нафіга їсти той гарбуз, якщо з нього весь каротин піде в утиль? [+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, варення ж можна, навіщо так си мучити? + без олії - то взагалі виключно монастирські заморочки...але, звісно, кожен сам собі вирішує.[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

напевно, тому що без м"яса зміг, без алкоголю/пива зміг без олії зміг, без сексу зміг :) Взявши хліба і півлітру варення можна день не знати - це не піст :)) [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) от же ш!:) [+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

гарбуз кусочками с медом-орехами в духовке (что-бы стал вялено-карамельный) яблоки печеныегрибная юшка с гречкойгрибы тушеные с луком и картофелемкартофель печеный с солью специями долькамиовощи мороженные ( бондюэли всякие) тушеные со специями и чесночкомк кашам, макаронам хорошо идет лечо (оно без масла) неженское или чумак[+sign]Кто не работает, тот удачно вышла замуж.Прекрасная жизнь начинается с прекрасных мыслей.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

исключительно дя вдохновения)+ http://delo.ua/events-calendar/id/menju-40-restoranov-kieva-vo-vr-113/хотя, конечно, пельмени с осетриной - это сильно))) [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую лєчо без олії?!!Точно! http://www.nezhin.ua/ru/production/32/148/1112І, що, дійсно не плавають жиринки там? Вчора зварила борщ; думаю: полюбому із чавунної пательні перейде жир, але в каструлі жоднї жиринки не плаває. Ржунімагу [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пхали, тоже без масла [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Налистники с овощными начинками+ у меня подруженция одна делает мука+вода+соль+сахар тесто и жарит их просто прозрачными на блинной сковородке.А начинка - лук жареный, грибы, кабачки, помидоры, капуста тушеная и куча всяких разностей.И с вареньем тоже хорошо идут. Ну они реально постятся всей семьей.А у меня ни разу не получалось полностью выдержать: мужики хотят кусок мяса каждый день, как тут не оскоромиться...[+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не знала за назвою що це, а глянула - фсьо, точно в Грузі. поїдемо цього літа! [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:) Я теж щодня готую дітям (3,8 та 11,7 рр) куштую і випльовую :)))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о! та цими пхалями можна півпосту протриматися! стільки варінтів їх! [+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

щось вони у мене підгоріли так, хоча я малесенький вгонь зробила робила вперше, в рецептах писалося 25-30 хв[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это мед. я тоже сделала) минут 5-10 [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

капєц! А я спеціально 3 сайта глянула і на всіх 25-30! хв гірчить, треба чайком запивати[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Лян, напиши тоді свого рицепто, плізз:) [+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, я по запаху) но надо еще поэкспериментировать в сети однотипные да, тоже заметила, что 25-30 [+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Таня, я делала по+ http://ginger-blonde.livejournal.com/15168.htmlно добавила отруби, кунжут, лен, хлопья, клюкву, изюм, орехи - что было)но вытащила через минут 5-10. Вот еще интересный вариант, думаю так тоже будет ок.Духовку разогреть до 180 °C. Противень застелить бумагой для выпекания и выложить на него хлопья, измельченный миндаль, семена подсолнечника, семена льна и кунжут. Выпекать 10 минут, после чего переложить в большую миску и добавить сухофрукты. Сливочное масло, сахар, мед, ваниль и соль поместить в небольшую кастрюлю и варить на среднем огне до однородной консистенции. Тщательно смешать сладкий соус с хлопьями. Выложить в прямоугольную форму и поставить в холодильник на 30 минут. Когда гранола застынет, порезать пласт на небольшие прямоугольные батончики.[+sign]Живая музыка.Фолк, ретро, джаз[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А Ви на папір клали? Я побоюялась, що не віддеру потім -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах