Бисквит поднялся и сел обратно :(

89 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Мне как-то советовал кондитер: хорошо взбивать(постепенно! добаляя ингредиенты), первые 15 минут духовку не открывать вообще!, выпекать при Т 180 градусов. У меня получается всегда. ТТТ. [+sign]Если тебе лизнули зад, не расслабляйся. Возможно, это смазка! - М. Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шоколад накип"ятку завжди виходив в МВ [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так і я печу: і паски, і чізкейки, і котлети :) Але теорія щодо бісквіту звучить так, що видається нереальним спекти його в такій духовці:)[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

менше читайте всяких мудростей) все виходить - паска вона взагалі найвибагливіша до випічки [+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да-да! Свекруха скуштувала паски і дивувалась неймовірно - це її стара духовка :)) -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну... у моей бабушки мв и миксера тоже не было, но бисквит был, так что [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Бабусі вони чарівниці - я взагалі не уявляю як можна в печі пиріжки пекти там же температуру не відрегулюеш; треба правильно піч витопитиа потім коли вже майже готові загнітити соломою; щоб припечені зверху булиа ми тут зі своїми духовками не можемо((до речі була в бабусі така ручна збивалка по типу міксера; так нею збивати довго й нудноі може ми про різні бісквіти говоримо; хто зна який рецепт був у вашої бабусія он коржики не можу відтворити; хоча там звичайне тісто[+sign]Выдуманное обратно не задумаешь[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, чаривници, ручна, да, но это часа 2 взбивать, наверное [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Венчиком тоже можно, но долго. Насчёт разрыхлителя Это обычно многим упрощает задачу. По хорошему -нет, конечно. [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Все как тут в теме Яйца взбить с сахаром. Потом муку ложкой вмешать. Щепотку соли.Я выкладываю крест на крест бумагу для выпечки (этого можно не делать, просто проще вынимать). Выливаю половину теста, яблоки -тонкими ломтиками, можно корицу, но это все по вкусу. Равно как и количество. Выливаю вторую половину. Все. На режиме выпечка у меня час примерно. После 40 минут можно и заглянуть не раз. Время примерно, т.к. мульти разные. А, ещё есть рецепт Королевской шарлотки, там в процессе замеса теста можно добавить где-то грамм 100 растопленного сливочного масла. Хуже не будет)) только масла не горячего! [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да! Бисквиту необходимо отдохнуть() [+sign]Порекомендую хороших музыкантов. Джаз, ретро, фолк, современная музыка. Доступные цены. Пишите в личку;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1, в первый день он мне так капитально пахнет омлетом [+sign]Решила убрать в шкафу: вывалила все, перемерила, накрасилась, натанцевалась... Все. Устала![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, і ніх не вийшло у мене в мульті http://pic11.kidstaff.net/pictures_user/6/36265/gallary/246290/246290_20151119090751_8663_600x600.jpghttp://pic11.kidstaff.net/pictures_user/6/36265/gallary/246290/246290_20151119090753_0988_600x600.jpg1:20 год на випічці (автоматичний режим), після закінчення програми 15 хв не чіпала, заглянула - сфоткала :) Тицьнула зубочитскою - липка; пішла читати далі сину П"ятнадцятирічного капітана; повренулася через 5 хв, перевернула пиріг і знову врубила ВИПІЧКУ, завела будильник і через 20 хв виключила. Смачний, але ж не бісквіт, ніфіга[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

час и двадцать минут на выпечке? Если просто размешать яйца с мукой и сахаром, то да, он такой и будет. В следующий раз попробуйте взбить и поставьте на 40 минут в режиме выпечки [+sign]Ввод/вывод вебмани (WebMoney) на карту или в наличные гривны/доллары. Офис рядом с Майданом Независимости. Для девочек с Ликаря особые условия. Стучать в skype: alisiya_2308[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я їх збивала хвилин 8-10, вони з чаші комбайна майже вилазили вже Якщо воно не пропеклося за 1:20 (це автоматичний час ,я його не виставляла), то як він приготується за 40 хв?[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

mirchik, 100 пудово проблема в тем-рі (( може скажіть назву мульті і тут хтось підкаже, які режими повинні бути, бо через 15хв, такі темні края - це невірно, тобто дуже сильно нагріто.[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

аха-аха, можно не читать "примудрости", правда, результат уже виден на фото внизу (( [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нє-нє, це я через 15 хв після писку мульті відкрила кришку Тобто, технологію блюла, як могла: яйця з цукром майже 10 хв збивала,весь час не заглядала, поки пеклося, 15 хв чекала після писку мульті і все одно маю от таке. Мультя gorenje; в ній. блін, 18 режимів! А мені розказували ,як із п"ятьма печуть тааакееееее! Иии[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, можно взбить белки до пиков венчиком или двумя вилками белки должны быть холодные обязательноНапряжно, но вполне выполнимо. Хотя сейчас, имхо, можно потратиться на самый простой миксер или блендер с насадкой и проблема отпадет ;) [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, соррі, то я неуважна ( але все одно - проблема в програмі треба щось інше пробувати. В мене мульті нема, то не можу щось підказити конкретно [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, теж думаю, що треба методом тика, але продуктів шкода :)) Треба підчитати Тирнет на цю тему, а я часу не знайдй ніяк. З"їмо цей, зоблю те саме в духовці; впевнена вийде все, тому що тааак вже тут розписали :))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

может очень жидкое тесто, у меня было, когда маловато муки добавила и еще нюанс, с мукой взбивать нельзя, ее аккуратненько вмешивают ложкой
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У мене три спробу в мульті - от такі різні рецепти[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

попробуйте в духовке, пожалуйста! это действительно легко и просто. Но самое главное - результативно! мультю поберегите для других яств :))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну, всі ж так радіють, що в ній без проблем виходить випічка і це не вимагає уваги, хотілося й собі - вчора ,як раз, було дуже потрібно ,поставити і забути В інші страви в мульті я тепер ще менше вірю :))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах