Взамуж за иностранца

124 сообщения в этой теме

Опубликовано:

сбросьте, плс, глянуть [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сбросила, на тему письма не смотрите, то случайно вставилось) [+sign]Если ты чего-то хочешь добиться, то, для начала надо хотя бы оторвать свой зад от дивана.....)..]((. ("")o""""---------------------------------------------------------[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

як із життя подруг (російськомовних), так і з професійного свого життя маю як негативні, так і позитивні історії: 1.Діло було у Франції. Вийшла заміж, було їй 25 років. Все йшло до пори до часу добре, до тих пір поки не повстало з її сторони питання про дітей. У звязку із тим, що в нього вже був син підліток, морочив він їй голову ще років шість. В решті-решт їй це набридло, вона вирішила від нього піти. Він забрав у неї всі коштовні подарунки, вимагав повернення абсолютно всіх грошей, що були витраченні на сімейні відпочинки, закупівлі тощо. Звісно їй віддавати не було з чого, тому вона тікала від нього світ за очі. До тих пір поки була з ним - не працювала. Як тільки така перетрубація сімейного життя відбулася - влаштувалася у фешн-бутік, продавчинею, хоча в Україні навчалася в академії МВС. Працює там до сих пір, на життя вистачає, на відпустку два рази на рік - теж. Таке розлучення послужило добрим пендельом задля влаштування на роботу.2. Є багато прикладів у Німеччині, коли наші дівчата не знаючи законів, погоджуються на будь-які умови проживання із іноземцями, які їх потім і гноблять. Але знову, це служить добрим копнем під зад задля влаштування на роботу, хоча б в ті ж крамниці. Рідко хто влаштовується на більш інтелектуальні роботи виною є небажання вчити мову. Я не навожу прикладів ІТ, оскільки там можна працювати із англійською. [+sign]Laecheln ist die eleganteste Art dem Gegner die Zaehne zu zeigen[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ok, спасибо!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не совсем, иначе б меня давно забрали)) [+sign]Если ты чего-то хочешь добиться, то, для начала надо хотя бы оторвать свой зад от дивана.....)..]((. ("")o""""---------------------------------------------------------[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я не знаю, насколько должно быть хреново в родной стране, чтобы с образованием и уровнем ТС согласиться на житие на птичьих правах в шкуре обслуги))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я работала когда-то в таком графике, только днем у меня была еще и офисная работа)+ но я могла паузы делать подольше - по сути выполнила работу и находилась на связи. Например, на детской площадке с планшетом и наушниками и майвайфай.Но больше не хочу, хотя и ребенок уже взрослее. Вечер для семьи и меня)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это все верно. НО тут как говорится-стакан наполовину пуст или полон) вы сами решаете каков он для вас. Насколько я вижу-с языками уже не страшно искать.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

одна вышла замуж за миллионера, он с нее пылинки сдувает, любит - капец. История кручче золушки.+ Он красавец, она тоже хороша, но совершенно без финансов, приехал, забрал, содержит с удовольствием, вся уже в бриллиантах, довольная как слон, но они действительно любят друг друга. Смотрю на них и душа радуется. Все отлично.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Оля, вам - удачи. Послушаю. [+sign]Сердце бегает отдельно с 2002 года.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хороших мариемахеров и маникюрш там вообще практически нет. Или очень очень дорого Все стараются найти мастера, который имигрировал из СНГ[+sign]Счастье - это свойство характера. У одних в характере его все время ждать, у других непрерывно искать, у третьих - повсюду находить.Не надо давать людям советы... Каждый должен лохануться самостоятельно!..[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Задумалась о курсах парикмахера и маникюрщицы :) Малую и маму стригу - они довольны. Бояться меня :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шлюбні контракти - наше всьо [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

перелякані клієнти - це не той імідж ))) побажаю вам успіхів [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ммммм, в мене, взагалі, зараз голова паморочиться на цю тему, але я спробую розказати ну, по-перше, я планую зберегти свою "писанину" - є два проекти (я сподіваюсь, їх стане більше), котрі зацікавлені в людях, що розбираються в буквах. Проблема в тому, що наші (або навіть російські) проекти не готові нормально платити за хороші, якісні букви. Виходить так, що працювати можна, але заробляти нормально (особливо за європ.стандартами) - важко. Просто ціна на мою роботу впала. по-друге. Я планую щось собі розвивати окремо, в якості хобі з думкою про те, що воно може вирости в зайнятість оплачувану. Припустимо, це персональний блог та фотографія. по-третє. Якщо така можливість вигулькне, я думаю все ж таки пристати на пропозицію про якусь роботу. Можливо, вона буде простою (припустимо, водій), але я хочу зберегти такі часові рамки, які б мені дозволили писати мою писанину з п.1 і розвивати щось з п.2. тобто, виглядає досить хаотично. Точнісінько як мої думки з цього приводу )))))) [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о, ця тема для вас є актуальною! (+) А що саме ви пишете? А ваш чоловік, які його думки з цього приводу? Він готовий забезпечувати вас з дітьми, чи також хотів би, що б ви працювали?І ще одне запитання - деякі вже писали про блог, як цим можна заробляти???
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я пишу, зрештою, про все :) моя професійна тема на сьогодні - це автомобілі, але пишуча людина - вона про все і пише ))) тільки волю дай. Графоманія. Про блог я не думаю поки що у якості заробітка, але (припустимо) якщо на ньому 100 000 підписчиків, то рекламу можна продавати так само, як і в інші ЗМІ. Просто тре бути цікавим своїй аудиторії. Але це не просто. мій чоловік хоче, аби я працювала - і через мою зайнятість і реалізацію, і через додатковий статок у сімейний бюджет. Бо гроші зайвими не бувають :) і ще ми всі любимо подорожувати :) І я користуюсь професійною фототехнікою, яка нова коштує як бу машина ))) ну, і плюс, я тут лишаю маму. А мій брат помер цього року, а мій батько - 20 років тому. Тобто, їй треба фінансово допомагати. Хтось має це робити, і цей хтось - я, бо просто нікого більше немає. Тобто, мені по всьому виходить, що треба працювати. Головне - знайти, де, як і чим заробляти [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

копієчка до копієчки.... + до вартості роботи тут і там я морально намагаюся прийняти той факт, що на певний час моя робоча діяльність якщо не припиниться, то суттєво впаде [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы точно переводчик? :) Бояться и боятся, разницу знаете?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о граммар-наци! Да, сейчас все брошу и буду вычитывать все, что пишу, чтобы вы не засомневались в моей профессии.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Олечка, желаю вам всяческих успехов и читаю тему. Но... Все же тся - ться - это как жи-ши. ВЫЧИТКИ не потребуе. Разве вам не резанло бы глаза жы от переводчика? Или в переведенном тексте, полученном от оплаченного переводчика?Так много вокруг безграмотных. Давайте сохранять, если не запятые, то хотя бы элементраную орфографию, ок?На замужество это точно не повлияет, сорри за офф:)))[+sign]Сердце бегает отдельно с 2002 года.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Катя, мені оптимістично здається, що роботу мрії втрачати не можна. І, здається, ти ж вдома? не в тому сенсі, що з 9-18 на одній роботі, а з 19-12 - на іншій... Знайдеш інший час для родини + вихідні [+sign]Пишаюся, люблю, шануюwww.ptaxa.kiev.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах