Донька 14,5 років просить подарувати їй на новий рік тату. Шо дєлать?

178 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Донька 14,5 років просить подарувати їй на новий рік тату. Шо дєлать? Поки що я взяла тайм аут до "давай ближче до нового року поговоримо". І шо робить? Забороняти категорично не хочу, бо це буде фальш -я в принципі не проти тату. Але й своїми руками (коштами) не хочу це робити. Але боюся, що піде куди попало, бо на нормальний салон їй не хватить... ділемма, однако...[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

есть же временные, типа на год или два
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сцилку пліз? Було б непогано [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

До вiсiмнадцяти рокiв нормальнi татуювальники й не вiзьмуться але е ще ненормальнi:(А як донька пояснюе це бажання? тому що мода i у багатьох е? Пояснiть, що з татуюванням на неї постiйно будуть звертати увагу, хоче вона того чи нi.I ви збиралися переїздити до Польщi, де їй буде не до цього. Може треба просто тягнути час?Я перше тату зробила у 18 i до 37-х не заспокоїлася, але у 14,5 зарано
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нема. е малюнки хною на 2-3 тижднi, але вони вiдрiзняються вiд тату
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

http://www.yakuzatattoo.com.ua/sov_more.php?id=5
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я застрелюсь, если будет такая дилемма))) Единственный здравый аргумент который я когда то слышала по поводу тоннелей в ушах, что уши потом похожи на куриную попку. свести это дело потом и больно и не красиво
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

З точки зору бажання - я за подарунок, але з точки зору мами - сумніви щодо віку. Було
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У нас турецький зять цим раніше займався, він би взяв звичайно Мабуть бо мода. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Моя в таком возрасте хотела дреды. Я тянула время, ждала когда перехочет. Где-то полгода нудела, потом новые хотелки появились. [+sign]Заказывайте самостоятельно http://www.iherb.com/. Используйте код WJN073, получите $10 скидку на первый заказ стоимостью от $40, или $5 скидку на заказ стоимостью менее $40.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Своей сказала, что станет совершеннолетней - будет сама решать а пока я за нее решаю, что ей надо, а что нет[+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы были уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Основна проблема - то змiна вподобань з вiком. Cьогоднi подобаеться одне, а через 5-10 рокiв iнше. Але i це не проблема - з часом можна переробити тату на iнше або боляче видалити лазером. Спробуйте вiдтягнути час, потiм можна вiдвести до майстра, але порадитися з ним перед цим - хай розкаже про мiнуси. Якщо й пiсля цього бажання не зникне - домовлятися з донькою про не саме примiтне мiсце i розмiр
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мама дорогая (( тут тату, там ноги брить ((( к чему готовиться - моей 11...(+) я б наверное не разрешила. вернее точно не разрешила б.. искала б аргументы. но я и себе б не сделала.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

К сожалению, у моей подруги дочь сделала тату без разрешения да еще и место выбрала - кисть руки и пришлось маме принять такой выпад
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мой сделал в 16 я бы и сама сделала, будь помоложе, сейчас такие красивые тату делают.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бывает и такое. Но у нас на любой случай жесткие санкции потому есть что на весы положить[+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы были уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я би заборонила до 18, ну а шо вона хоче нататуювати?) [+sign]---------------------------------------------------------- Женщина создана делать мужчину счастливым,где бы этот несчастный ни спрятался. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тоже правильно)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я знала що тема Ваша) по ЧЮ)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а если сказать, что может исказиться из-за роста
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а по темі - я б перевела тему на справді гарне тату, щоб до кінця життя фатило) у мого братєльніка є два тату. одне зроблено у нас, інше в Китаї. на мейд ін чайна я б дивилась і дивилась. хоча воно досить велике, але не приїдається. а от наше - ну простеньке таке, в стилі третій сорт не брак. і навіть кольором відрізняєтьсяможе, сказати дитині, що Ви, в принципі, не проти експериментів з її тілом (хоча вони й небезпечні з огляду на перспективу заразитися на різні болячки). але просто з точки зору жінки хотіли б порадити зробите таке тату, щоб воно виглядало прикольно, стильно і подобалось протягом багатьох років. а не приїлось через пару років і дівчина думала: напуркуа я собі на сраку почепила цю бридку ящірку? краще б витатуювала троянду абощо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в цілому я б не забороняла. старшій, вона дівчина з клепкою в голові і смаком просто якось би спробувала зменшити ризик заразитися в салоні, ну стерильні інструменти, перевірений майстер абощопорада заборонити до повноліття мені не подобається, хоча я не мати підлітка, можу не розумітись на ситуації. ну а що - чекати пару років, щоб вона сама собі зробила безконтрольно? краще я буду їй за порадницю, аніж потім стояти в стороні і дивитись, як дитина нащупує рациональний шлях через терени випробовування свободоюі взагалі, коли робити дурниці, як не в 15 років) потім воно не так смачно)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

думаю, так и произойдет - по крайней мере, никто не даст гарантии, что в процессе роста кожа не растянется и тату не деформируется + Лично я, думаю, отказала бы несовершеннолетнему ребенку в такой просьбе именно под предлогом возможной деформации рисунка.Вот выше пишут про рисунок хной - по-моему, хорошая идея. Пускай сделают в таком же месте и такой же рисунок, который она хочет на постоянной основе, а она поносит и посмотрит. Так можно несколько вариантов попробовать и выбрать самый красивый :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Такой же не получится - у хны пару цветов, а у тату десятки очень разнообразных Но для пробы самое оно)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах