Любой ценой достигнуть цели

182 сообщения в этой теме

Опубликовано:

отдали в 7мь и не жалеем. А как вы себе представляете сразу во 2й класс? Зачем ребенка лишать радости 1го класса, плавного вливания в коллектив и тд.? Прийти сразу в школу "новеньким" - это стресс для ребенка. Я шла в школу в советское время почти в 8мь лет - но тогда все были такие, раньше 7ми не брали. Поэтому считаю, в 7мь идти в школу в самый раз.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Хм.. А я 168 и всегда была 2-я с хвоста. :) () [+sign]Бог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Хорошо написали! :) А как вы к этому пришли? Просто говорили дочери то, что она теперь говорит?[+sign]Бог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а я наверное жалею, только потому что год детства отобрала, но поняла это только сейчас вообще довольна что в школу пошли, потому что в саду делать было уже нечего...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

и правильно. -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую! коли ставалась якась подібна ситуація, чи в мене на очах, чи донька розповідала між іншим, ми старались обговорити її з усіх сторін. Я ставила запитання типу, а як ти думаєш, чому дівчинка (хлопчик) сказали (зробили) так, чи справді їм може це не подобається, чи мають вони на це право, а чи мають право ображати інших, ну, і а тобі особисто це подобається чи ні, чи маєш ти право на свою думку, чи завжди думки співпадають, хто такі друзі, приятелі, і т.д. Коли розуміла, що сама не знаю як краще ситуацію вирішила, брала паузу, додумувала варіанти, а далі придумувала історії про діток, які потрапили в подібну ситуацію, як вони себе почували, як реагували і т.д. Тоді вже, так, давала і варіанти відповедей :)) Моя думка, що в таких ситуаціях діткам перш за все потрібна підтримка, відчуття, що їх розуміють, і те, що почуття, які вони відчувають абсолютно нормальні, що тебе будуть любити, навіть якщо ти і твої думки відрізняються від інших. Причому деяких дітей в цьому потрібно запевняти весь час :) Ну, і коли я особисто могла зреагувати і підтримати свою дитину - я це теж робила.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо за подробный ответ. :) () [+sign]Бог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение