Кухня,ваше мнение

122 сообщения в этой теме

Опубликовано:

когда открыла первые фото - подумала, что придераетесь с той стороны, где рабочая стенка -мне понравилось. А стенка пустая и ярко-фиолетовая - поняла, что что-то не пляшет. Светлый сиреневый - какой-то угнетающий, а тёмный фиолет. - не подходит в вашем случае. Почему-то мне хотелось более тёплых тонов. Пересмотрела ещё разок - так у вас же там радуга сплошная - ещё есть розовый. Вы знаете, у меня кухня оранжевая подбиралась под картину на рабочей стенке (огни ночного города), остальная бежевая/сероватая и стены светлоперсиковог оцвета,скорее бежевого и мне кажется, что где-то переборщили с цветом.Однозначно - были б стены все белые - было б ярко и хорошо!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

писала вчера,что перекрасила уже стены
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

получилось хорошо, но таки фиолетовый очень ядреный(((К серому пусть привыкают))) совсем другое пальто (с)Диванчик уже заказали? места хватает?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, теперь после серых стен фиолетовый оч стал активен,да и фисташка заиграла. По диванчику- другой подобрала, там в теме есть фото, тот ,который изначально планировала, боюсь,что будет громоздким
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

покажите финальный вариант? ))) а что с ручками решили?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

До финала ой как далеко, т.к. все стОит денег. Сегодня ,надеюсь, доберусь до штор, присмотрюсь по расцветкам . Вот стопор с картиной и диванчиком ,т.к. картины не дешевые,да и диванчик планировался дешевле... А в общем,думаю,там в теме отпишусь с фото. Самое главное, думала,что стены покрашу в посл.очередь,а оказалось,что муж повелся как-то легко и быстро на это
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я бы еще вот что поправила: советую мойку поставить из исск. камня по цвету столешницы + кран по цвету (белый, к примеру)если вы планируете сменить столешницу, то наверное к вашей кухне подошла бы серая + мойка с краном в тон.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А у меня довольно насыщенный серый везде, кроме санузла и одной стены в кухне нравится всем
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

о!)) так это вашу кухню обсуждали на кидстафе?) тут куда культурнее советуют)Я вот жалею сейчас, что мы не подумали сразу поставить холодильник в тот угол, а теперь там узкая тумба, плита итд..И уже не порежешь мебель по новой.А так у вас теперь противоположная часть свободна от кухонных причандал)[+sign]такое:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Двери!!!! к чему коричневые двери?Однозначно белую дверь!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

все такое невпопад, как минимум убрать шторы, перекрасить стены, и дверь ......
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

все. выдохлась я не могу шторы подобрать.заходите в темку.советуйте
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

значит возьмите тайм -аут. Найти нужные шторы - это удача))) потому поживите так а идеи потом Вас найдут.Я вон пол года люстру искала. Живем с лампочками. И тут наконец то - ОНО... Так и шторы. Они должны быть завершающим аккордом, и торопиться не стоит. Все что Вы нафоткали - упрощает... и не то
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да понимаю, что не то, но кто б направил по нужному следу, хоть что искать
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

каждый видит по разному. Важна фактура ткани+ Посмотрите такого плана1. http://www.aliexpress.com/item-img/Korean-living-room-European-style-semi-hollow-curtain-screens-tulle-for-bedroom-balcony-color-purple/2026593784.html2. http://www.eremont.ru/storage/enc/design/shtory9.jpg3.http://www.darimnastroenie.ru/offline/shop_catalog_items/4/47916/photo.jpg4. http://gorlovka.prom.ua/p38131169-tyul-organza-landysh.html.Я уже в той теме писала, что смотрела бы в сторону насыщенного серого или фиолетового.Но важны и оттенки и фактура. Можно комбинировать, как на картинке 2 - серый и фиолетовый, белый и фиолетовый, но важно "попасть в точку"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а из того, что я набросала совсем никак-никак? Вот я больше склоняюсь тоже к цветному, чем к серому , уж оч мрачно будет при взгляде на окно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

никак-никак((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

жаль,а что с картиной можно придумать? может вместо нее вот такие наклейки на стену прилепить? http://uzuri.com.ua/naklejki-na-steny/naklejki-na-steny-dlja-kuhni/naklejka-na-steny-kuhni-kofejnyj-krossvord.html
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а хочете, я вас підбадьорю? Мені ваша кухня (гарнітур) реально сподобалась. Хочете мою думку?+ Чому вона хороша:- гарна кольорова гама (за винятком дуже великої кількості фіолетового)- правильна пропорція при розділі кольорів (не 1:1, а 1 частина зеленого і дві частини білого у висоту)- цікава плитка (не знаю, як Ви будете її мити;), але виглядає класно)- білі лакові фасади - дуже прикольноі не слухайте тих, хто пише, що щось там виглядає "дешево". Як правило, це пишуть любителі різних фінтіфлюшок в позолоті.Що б я поміняла:- двері - я б їх просто перефарбувала в білий колір з боку кухні. Вони "випадають". З боку прихожої/коридору лишила б якими є. А зробила б білі - і вони б вписалися в загальну концепцію кольорів.- подумала б про гармонію кольорів. Ви вдало вибрали гаму, але не дуже вдало вибрали пропорцію: дууууже багато насиченого фіолетового, і він при цьому нічим не підтриманий. Стіна з дверима просто випадає з попередньої гами.Тому я б перефарбувала б дві стіни. Оті, що зараз фіолетові - зробила б оливковими. Тоді б Ваші білі фасади вдало виділялися на тлі оливкової стіни, як і білі двері. Воно, може, звучить грандіозно, але насправді перекатати валіком пару стін простіше, ніж переробляти плитку або перезамовляти фасади.- рожеві стіни залишила б рожевими.- картинки мали б відображати оту саму гаму, що на ваших фото з омріяною гамою. Тобто в ідеалі там не має бути жовтого-оранжевого-кремового, а має бути саме світло-рожевий, фісташковий і дрібка фіолетового.- фіолетовий доганяла б в акцентах. Фіолетові серветки, фісташково-фіолетові смужки на рушниках, прихватках - все одно ж ви будете ними користуватись. Фіолетово-фісташкова смугаста скатертина. Фаленопсис бі поставила відповідний:)- Штори на маленькій кухні будуть красти простір і повітря, його і так небагато. Тому я б пропонувала таке:- або білі/світло-світло-рожеві ролети на кожну шибку і (можливо) поверх - мереживну фіранку на карнизі- або (якщо кухонного текстилю у Вас планується РЕАЛЬНО мало, а не тільки тоді, коли гості) - ту ж таки фіолетово-фісташкову тему (ролети в фіолетово-фісташкову смужку або з квітами у Вашій омріяній гамі).Тоді ми маємо:основна тема - біло-фісташкова (білого більше, фісташкового менше в гарнітурі, але білі фасади і білі двері "заграють" на його тлі)зона відпочинку - світло-рожева (чи вона у Вас бузкова?)фіолетові акценти (скатертина/серветки/ролети + фіолетовий фаленопсис, гіацинт, що Ви ще любите)Тоді я б диван робила теж фісташковий, щоб він перегукувався з оливковими фасадами і стінками. Він же буде на фоні рожевої стінки?Удачі!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

допишу: я б забила на коментарі про побутову техніку. А знаєте, чому?+ тому що кухня - це ергономіка, зручність і комфорт. От якщо Вам особисто подобається, що мікрохвильовка стоїть саме там, і Ви мало енергії тратите на те, щоб до неї дійти і потім подати на стіл - значить, вона стоїть правильно. Я не розумію концепції кухні, де погляд не має впиратися ні в кран, ні в витяжку, ні в щось іще. Це ж кухня! А не парадний зал. Тим більше, що вона у Вас ізольована.Вопщем, моя рекомендація легко реалізовується при наявності потрібної фарби для стіни і трішки білої фарби - для дверей. Було б бажання:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо, только розовую стену я уже перекрасила в серую :), теперь мучаюсь со шторами и картинами. На стройфоруме все фотки выставляла,гляньте
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я дивилася стройфорум. Все-таки фіолет ДУЖЕ сильно випадає. Я б радила+ спочатку розібратися з основними кольоровими плямами (стіни, двері), а потім розставляти акценти фіолетовим. Це - дуже активний колір, до нього щвидко звикаєш і він може дуже давити. Він прекрасний у малих кількостях - узор на шторі, серветка, квітка, бокал, ваза.А коли у вас буде розкладено основні кольори по площинах - тоді будете декором все об"єднувати. Грубо кажучи, якщо одна стіна сіра і одна зелена, а ще є фіолетовий акцент - отакі кольори і мають бути в шторі, яка все це ув"яже.А прям штори-штори (гардини) туди не підходять ні по стилю, ні по метражу. ІМХО. Я б робила ролети.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах