Не можу не плоділитись:

108 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Щоб зжерти йього хоча б віртуально :)) таке собі домашнє вуду [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

То ще нічого. Ви торт про роди собственного рєбєнка бачили? [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та я бачу взагалі латентне дідоненависництво в таких шедеврах процвітає: щоб зжерти дитину хоча б у вигляді торта, отруїти дитину майнезом та всякими там паличкошпротами....куди котиться світ(( [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой..мабуть, не куплю таки... :))) Ялинка з використаних лікарями перчаток...йой...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це я, це про мене:) Я піддалась "веяниям" тієї майонезної істерії та на рік змії також 2 салати "зваяла" - змія та черепаха(+) Признаюсь чим "руководсвовалась" :) - дітям щоб було гарно. Оформила традиційний "олівьє" як зміюку - просто огірочки зверху вийшли, а не всередені, нічого страшного от того не сталося ж:) (мама в мене фанат "совЄтского" Нового Року з його "олівье " та "шубами" а відмічали у неї вдома, так що салати полюбе "ннадо").Черепаха в нас була з "шуби" здається:) щоправда, не пам*ятаю чим зверху.Дітям сподобалося, старшому поколінню навіть більше ніж малим:) по типу "зміна декорацій все ж" (2 бабусі та батьки мої, ми з купою малих, та пара стареньких сусідів).Ми ще й бутерброди як парусники робили(сир - парусом був:)) так що - ось вона Я - "воплощение безвкусицы" :)))Допишу, бо перечитала себе й самі стало страшно:) так ніби діти їдять таке щодня:) Чесно, в нас такі салати можуть раз у рік бути, як мінімум - на столі, діти не їдять(молодші, бо старша - підліток, чомусь любить дуже салатики з бурячками та й шубу тому їсть), але ж на столі хай буде - дідусі і бабусі в нас таке люблять. Чому їх не порадувати? Мені не шкода і не важко, розповідать чому не корисно - не буду...їм і так не багато радощів було, і ці страви асоціюються зі святом у них:( Ось так.До речі - в*язані труси - бачила на кідстафі, вони там в районі 200 грн здається були:) Дуже популярна об*явка :) Якби вміла в*язати, може і в мене фантазія такі б перли видавала:) але точно б в інет не викладала:))))[+sign]Мое богатство-мои дети, вкладывая в их развитие я получаю прибыль их достижениями.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Що за торт про роди??? мені вже моторошно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дети? селедку с майонезрм???
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

днестр - это который с колбасой? ммм... люблю, да. но там видно, шо оно такое
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нашла , ужас:((( http://klumba.com/club/post-53083/там много такого
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, я теж люблю і шубу, і олів*є, і люблю щоб на НР все традиційно було :) Осьо баночку маслюків замаринувала - на новорічний стіл підуть. А ще буде холодець, і хрінок, і салко... Ой, хочу новий рік, слава богу, що це не рік змії буде, а то ще теж вдохновилася б салати викладати :))))[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

слухайте, у мене таке анатомічне питання до того тортика... а ота плямка з шоколадної крошки на білому - це, стісняюсь спитати, анус, чи що??? Бо з рештою алегорій мені якби понятно...[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну я не дуже люблю, але знову в мами будемо всі - то будуть точно:) І знов буду прикрашати:) як фантазія та інтернет підкаже:) [+sign]Мое богатство-мои дети, вкладывая в их развитие я получаю прибыль их достижениями.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ржака:))) Я думала, буде страшніше:)))) Але ж і хвора уява у людей...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я предположила, мой такое не ест, не потому что с майонезом. Он просто вообще есть ограниченный набор блюд и продуктов() [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

конечно! чтоб всё по настоящему:))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

все по-дорослому, без трусів. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это - просто жопа, меня волнует другое - почему дама не побрита? Ведь сейчас бритье - обязательно, разве нет? [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вона поголена, просто давно. І вже не обов*язково, так що тортик в тренді [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это писееец!!!!! жеееесть!!!!! .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага. это единственный способ впихнуть в них капусту там видно точно так же, как и в оливьея, правда, во всех майонезных салатах процентов 60-70 лью сметаны, а майонез только для запаха[+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мне более интересно отети куски колбасы ниже детской головы -они что символизируют? типо ручки и ножки?[+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пздц... упала!!!!! я ужо думала, меня ничем не удивить.....(((()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это- клубника() [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мені більше не по їжі текст сподобався,а викладення фантазій на тему "ялинка"...Ось де жесть:) [+sign]Мое богатство-мои дети, вкладывая в их развитие я получаю прибыль их достижениями.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в п№де клубника? мадам знает толк в извращениях :)) клубника же тоже должна что-то символизировать :))[+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах