А ви коли-небудь стикалися з дискримінацією киян в Києві... по роботі?

108 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Ви описуєте якусь іншу провінцію ніж моя, бо у моєму місті навіть няні в садочку з вищою освітою.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вірю, такі чудові місця зустрічаються в Києві, але не скрізь. Тікайте звідти()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

)))))))) [+sign]"Ich bin der groesste Psychiater der Welt!"(c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, стикалася. На фірмі, де 40 людей в штаті, тільки двоє були киянами. Решта - кум, брат, сват, племінниця, коханка. Одного з киян звільнили, бо коханка директора хотіла бути зіркою і сказала, що він до неї залицяється. Другою із киян була я, так мені платили менше, ніж мєму заступнику. Привід в тому, що їй, бідній дівчинці потрібно знімати житло, а в мене є власне. Я пішла з тієї роботи.І, до речі, питання "Ты - киевская?" мені ставили всі, хто там працював. Після того, як чули відповідь, починали дружити проти мене.[+sign]Интересная штука - ЖИЗНЬ!!! Когда у тебя все карты на руках, она начинает играть... в шахматы...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

с реальными жлобами лучше не сталкиваться, испортите себе нервы ищите др работу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В мене протилежна ситуація. Я їзжу з пригороду, їду довго... мене бісять теми кожного ранку моєї колеги... Ой а в скільки ти встаєш, ой а я ще сплю в цей час, ой а воно тобі треба, ой як люди гроші люблять... і т. д. я особисто ніколи не розказую про свої "митарства" :) це мій вибір. Просто іноді я не можу піти на корпоратив або затриматись допізна так як завжди маю враховувати ЯК я доїду додому.Також при співбесідах навпаки всі потенційні роботодавці "переживали" як же я буду їздити, якщо я не з Києва??? хоча я ніколи не запізнююсь.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах