А ви коли-небудь стикалися з дискримінацією киян в Києві... по роботі?

108 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Слухайте, ви самі все знаєте я іноді дивуюся, який у вас високий інтелект і чому ви не можете його якось вдало пристроїти. подалі від таких тьотьок.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так написала ж вам Чайна троянда прямим текстом :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та у тому й проблема, що ставки в цих держустановах не дозволять знімати квартиру ніколи! Ті приїжджі, хто живуть у Києві,а не їздіять на електричці, навіть в складчину (а це виходитьменше за квартплату киян) знімають квартири не на свою зарплату - так само, як і кияни не зможуть прожити на ту бюджетну ставку! На неї якраз і можуть жити люди, які ведуть натуральне господарство щоб себе прогодувати, і які їздять електричкою з передмістя. І вони за нагоди за ознакою немісцевості збиваються в стаю з приїзджими утриманками чоловіків, щоб гнобити місцевих, які "занадто шикарно живуть"(хоч на ділі і не так шикарно, як приїжджі утриманки, та зате нібито стабільніше) :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сталкивалась. на моей бывшей работе киевлян из 250 человек было от силы десяток аргумент шефа - киевляне требуют больше денег и хуже работаютможет нам такие киевляне попадались - они полностью соответствовали его характеристикезапомнилась только начальник отдела кадров -редкая умница. но она просто не выдержала, ушла.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, про самоконтроль - больная тема :)). Я очень люблю нашу няню, она прекрасный человек и т.д. и т.п., но ее манера впадать в истерику по любому поводу своей жизни... Первые пару раз я, впечатлившись, поднимала на ноги себя и других, организовав полностью спасение рядового райана, но, после того, как убедилась, что это просто не нужно, что человек так живет - расслабилась и не обращаю внимания :). Слава богу, это не касается работы, тут она хладнокровна :). Понимаю, что обучение владению своими эмоциями - это просто элемент воспитания, кого-то научили, кого-то нет. [+sign]Мир - это зеркало, и оно возвращает каждому его собственное изображение.У.Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

роблять погоду, тому що з 2000 року діє наскрізна система обліку страхового пенсійного стажу. І всі дані по стажу мають співпадати, бо Пенсійний фонд пошле за папірцями надовго. Ви не уявляєте, як той же відділ кадрів знущається з людей, які приходять за довідками по своєму пенсійному стажу до 2000 року... Літні солідні чоловіки стоять зі сльозами на очах і чекають, вислуховуючи раз за разом: "приходьте завтра", "приходьте через півгодини", "Ви ще тут? - я через півгодини повернуся" (це за 15 хвилин до кінця робочого дня). А скільки в архіві кореспонденції вихідних листів на тему "втрачено особисті дані"...Це занапащені роки, жах просто...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Это в природе людей - кучковаться по какому-то признаку и выделять его как лучший. Приезжие ругают киевлян не потому, что киевляне плохие, а потому, что так понятней. [+sign]Мир - это зеркало, и оно возвращает каждому его собственное изображение.У.Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В госструктурах подружки работают , рассказывали не раз - приезжим родители квартиры снимают, ну или кавалеры
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я сталкивалась - наоборот
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А... Ну що ж, мені тільки лишається порадіти вашому спільному благодушному настрою і взаємопорозумінню! Вітаю! :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чого саме вона не витримала, можна поцікавитися? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас был весьма своеобразный шеф. его выдерживали две категории людей - пофигисты и те, кому больше некуда идти. была и третья - которым хорошо платят и не трогают. но таких там от силы десяток.та девушка -большая умница и ей было куда идти. сейчас работает в банке на немаленькой должности и весьма довольна собой
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нет, это из серии - яке йшло, таке й здыбало если человек был уверен что все киевляне -лентяи и симулянты - то к нему такие и шли
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Коли люди живуть на 1-2 тисячі в місяць, при цьому ведучи натуральне господарство, недосипаючи і намагаючись підтримати своє обличчя і якісь свої амбіції, то фактор виховання відходить далеко на задній план, гадаю. а коли такі люди згрупоауються в більшість, то то взагалі починається щось страшне!І я особисто, завважте, теж нічого не можу з їхнім життям зробити, хіба тільки що тут пожалітися... на їхні проблеми.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А со своей жизнью? Вы можете что-то сделать?)))) [+sign]экс_МАШКАНам ли, брошенным в пространстве,Обреченным умереть,О прекрасном постоянствеИ о верности жалеть![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

именно в моем коллективе такими вопросами не переймались почти все были "понаехавшие", но на работе люди предпочитали работать а не перейматься проблемами несовершенства мирано это была и не гос конторав госконторе я выдержала полгода, после чего со словами "все, свой долг перед Родиной я выполнила" - сбежалакстати, единственная киевлянка в той конторе постоянно ныла и жаловалась как тяжело жить
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а вы думаете что постоянное нытье благотворно сказывается на здоровье и на цвете лица? ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А чому Вас цікавить це питання? :) А можна поцікавитися тим самим щодо Вас?:) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я про це не думаю. але взагалі ні про що не думати і не говорити я не можу, так що вже вибачайте і потерпіть. Тим більше, що я не сиджу у Вас під боком в офісі і не викрикую лайки, а всього-навсього пишу в себе дома літери, які Ви спокійно можете собі дозволити не читати. Сподіваються, що дану обставину Ви усвідомлюєте :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це якийсь кошмар. Ну, а управа на них є якась? Ну там написати на них скаргу, накапати начальству? Я маю на увазі громадян, відвідувачів. Можуть вони якость вплинути на ситуацію?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да я не про вас :) а про тех, кто ноет, ничего не делая чтобы изменить ситуацию вы-то пытаетесь что-то изменить в своей жизни
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я думаю, что да ). В отличие от моего цвета лица, на которое это все выплеснули и пошли довольные :))) [+sign]Мир - это зеркало, и оно возвращает каждому его собственное изображение.У.Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ггг ну мы ж не об этом :) ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от навіщо ви так себе не любите? більше робіт немає, тільки ця?+ і запис в трудовій робиться при прийомі на роботу, а не після звільнення
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах