Вот такие вот работники "Укрпочты"

107 сообщений в этой теме

Опубликовано:

До того місяця, де вона або була отримана, або не отримана. Я не зовсім розумію, що означає "в Україну зайшла". Засвітилася по трекінгу на міжнародному поштовому обміні в України? Чудово, на сортуванні вона засвітилася? Ні? Тоді треба трусити ту зміну, яка працювали в тих числах, хто відправляв та отримував вантаж по накладним. Але вже відомо, що відправлення зникло до сортування.Вибачте, я не співробітник пошти, можу багато чого не знати про те як вона працює. Я тільки знаю, що пошук відправлень по заяві (яку має право подати тільки відправник) ведеться не по тій базі трекінгу, яка доступна користувачам.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Бо в неї без трека було відправлення і його прослідкувати неможливо. Це дивно бо, як я вже писав вище "All ASOS orders are trackable so you can follow its journey to you."
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

http://www.ukrposhta.com/www/upost.nsf/search_post?openpage ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Уф, ви отримували міжнародні посилки коли небудь? При відправленні присвоюється номер, який дає можливість відстежувати посилку. На кордоні, при передачі українській фірмі-партнеру (укрпошта, міст, хто там ще) номер міняється на інший і дізнатися його буває нереально. Тому був трекінг початково, чи не був - справи не міняє.[+sign]We Scare Because We Care (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так, було діло... отримував.. Я для прикладу спеціально привів трекінг номера на сайті укрпошти. Чи Вам треба номера з Європи чи США? Будь ласка:ГреціяСШАНімеччинаЩо де міняється? Якщо ви про міст, то це приватна компанія яка працює як хоче. Пошта працює згідно вимог всесвітнього поштового союзу. І повинно виконувати його вимоги, щодо трекінгу також.P.S. Ці самі номери можна перевірити на сайтах в країнах відправника... Хоча деякі вже звільнено з системи, бо застарілі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

"не пойман-не вор" [+sign]Жизнь станет проще, если не смотреть на прошлое. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

кэп?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

возможно :))))) [+sign]Жизнь станет проще, если не смотреть на прошлое. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А вы видели на 4-й странице это видео: http://www.yaplakal.com/forum2/st/75/topic491857.htmlЯ в шоке!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не верю я в такие совпадения если бы это было так, то барышня уж точно доказала свою правотувыписками банка например
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нЭ надо)))) как раз наше 105 отделение, еще ничего себе. во всяком случае своему почтальону готова памятник поставить - золотая женщина![+sign]Кто любил, уж тот любить не может,Кто сгорел, того не подожжешь.Есенин.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

но ваше неверие - это не решение суда, чтобы гнобить человека. А мы и не знаем, доказала или нет, это за кадром+ А вы все чеки сохраняете?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Цитую з останнього: Sehr geehrte Kundin, sehr geehrter Kunde,die Sendung ХХХХХХ mit der Sendungsnummer 350038744ХХХ befindet sich derzeit in folgendem Status: Die Sendung wird ins Zielland transportiert und dort an die Zustellorganisation bergeben. (Homepage / Online Sendungsverfolgung: http://www.meest-express.com.ua/)Um weitere Informationen zu der Sendung zu erhalten, starten Sie einfach eine Statusabfrage ber den folgenden Link: Aktuellen Sendungsstatus abfragenMit freundlichen GrenIhr DHL TeamІ фсе. Сайт Моста на вказаний номер не реагує, треба дзвонити і дізнаватися дідівським способом - через адресу отримувача. Додам, що Міст, у даному випадку - не мій вибір, а партнер Дойчепост.[+sign]We Scare Because We Care (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

До чого тут внутрішні треки DHL? Міжнародний трек простої пошти Німеччини DHL має вигляд ЛЛxxxxxxxxxDEЛ- літераx - цифра.Трек закінчується на DE.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Це була посилка - міжнародна, рекомендована, відправлена з відділення Дойчепост. Що ви хочете мені довести? Що німецький клерк присвоїв не той номер, який вам видається правильним?[+sign]We Scare Because We Care (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я хочу довести, що рекомендовані поштові відправлення, які мають трек міжнародного зразка, без проблем перевіряються, наприклад, на сайті Укрпошти (посилання вище).Хіба тільки мені видається, що такий трек правильним?http://ru.wikipedia.org/wiki/Почтовый_идентификаторКлерк видав такий трекінг номер, який у нього купили і таку доставку, яку купили.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Це все емоції. Я згоден, всі відправлення повинні дійти до отримувача. Але реальність відрізняється від того, що повинно бути.Коли в мене буде потреба щось відправити, я буду намагатися захистити себе злодіїв. А Ви... коли не зможете перевірити де Ваше відправлення, займайтесь аутотренінгом.. "Всі люди чесні. Ні в кого не підніметься рука на моє відправлення з коштовним одягом/технікою/косметикою. Воно йде до мене. Я завтра отримаю його.... Всі люди чесні. Ні в кого...."
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ок, я донесу вашу думку до представників німецького поштового сервісу ))))))))))) А то вони, видно, вікіпедій не читають. Повторюю -доставка МІЖНАРОДНА, статус ПРІОРИТЕТНИЙ. Але навіть для таких пересилань" Tracking and tracing within Germany available for all destination countries. Not all shipment events are necessarily reported by destination countries". Для України Full track and trace NOT available - дивіться сайт Deutschepost.[+sign]We Scare Because We Care (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

зачем чеки? в АСОС оплата не наличкой, насколько я понимаю, идешь в банк, берешь выписку, вуаля.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

может быть. У меня пропало больше пятнадцати писем(!!) из Германии, за год(!!) в начале 2000х (кому нужны были открытки с ДР??), с тех пор отношений со 105-ым не имею а недавно получала заказное из налоговой - никто паспорт не глянул даже и расписываться нигде не нужно. Кто получил, получил ли - хз. Так хорошо, это налоговая, а если бы что-то более существенное? (типа повестки в суд)А тетки, выдающие пенсию?А начало работы "в 9-00"?? когда барышни тупо перекладывают посылки, что-то там сортируют, а очередь ждет по полчаса-сорок минут у окошка? Это у них начало работы такое, ага. И ничего сделать нельзя. Игнор, говорите-говорите, вы мне не мешаете.это на ленинградской пл., если шо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

то есть вы считаете, что посылка-посьмо без трека - это априори подарок урк-почте?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Посилання можна з сайту Deutschepost на те, що Ви процитували? А то я бачу, що кінця краю цьому не буде... :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Так. Принаймні треба бути готовим, що не прийде... Одного часу було багато шуму, що в Донецькій та Луганській областях безтрекові (як міжнародні так і всередині України) відправлення не приходили взагалі.Я не збираюся ризикувати... Ви - як хочете...P.S. Точніше подарунок не тільки Укрпошті, з поштою багато хто працює.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пишут, что в Киеве такое невозможно+ ссылка
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение