Втеча.

96 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Я не хочу жити з мамою і ніякі розмови, навіть самі позитивні, цього не змінять. [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

прислухаюсь))) Чесно скажу, незнаю чим я так заслужила таке Ваше позитивне ставлення до мене ... але позаусім, Дякую!!! Ваша підтримка мене надихає...[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

...я рішаюсь)) [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я сама так колись втекла в інше місто. але головне - це внутрішньо розділитися+ тому що жити можете хоч в іншій країні - а мама все одно буде дзвонити і контролювати і впливати і т.д.головне - провести ВНУТРІШНІЙ КОРДОНхочете самі вирішувати, як вдягати дитину - вирішуйте вже ЗАРАЗ! от прямо сьогодні, в маминій квартирі. і так далі, сантиметр за сантиметром.це я до чого. щоб жити окремо - достатньо знайти квартиру для зйому. щоб відокремитися від мами - треба провести внутрішню роботу і поступово доводити мамі, що ви - доросла людина, ви - мама своєї дитини і маєте пріоритетне право на всі рішення щодо неї. тоді може виявитися, що і в інше місто їхати не треба. тому що головен - те, що в голові у нас. якщо намірилися саме туди - їдьте. Але спочатку розсилайте резюме, їздіть на співбесіди і складайте гроші. І ще порахуйте, хто буде сидіти з дитиною на лікарняних і чи вистачить грошей на няню, і чи зможе няня-студентка пропускати заняття заради цього упродовж одного-двох тижнів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не хотите - не живите, только зачем сбегать ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Внутрішній кордон майже проведений... І причина переїзду не тільки в мамі. Про няню-студентку думала/думаю, обмірковую. Варіанти з роботою розглядаю.Звичайно, що вона буде звонити/контролювати, на те вона і мама...[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це я так образно про втечу)) ніхто не збирається палити мости! [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ищите, или будьте готовы 3-4 месяца жить без работы,без садика, на чужой квартире.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Продовження... Сьогодні їздила у Львів на співбесіди (так-так, я все-таки вирішила, що краще у Львів - більше можливостей). Мене беруть агентом з нерухомості - неоф, 50% від договору оренди/продажу. Паралельно хочу пройти семінари у 2 організації, що торгують на форексі, вакантна посада - менеджер по роботі з клієнтами...Вирішила на роботі взяти відпустку на 2 тижні, щоб побачити, чи піде мені та нерухомість і заодно, може щось ще підшукати. Поділилась з мамою і чесно скажу, що розраховувала на підтримку... Дитину на той час доглядатиме сестра, я вже домовилась, мала ще ходить у садочок до серпня, а там думала і звільнитись і її забрати... але...мама наговорила мені кучу такого - як дитина це переживе, їй буде дуже важко, бо вона постійно за мною плаче.... і заміж більше мабуть не вийду, бо попадеться збоченець, і що я до свекрухи піду жити? типу, кому я з дитиною потрібна... а тут дитині треба мама, щоб поруч була.... я кажу, що не вийде самій її виховувати, бо тут завжди мама вставляє свої 5 коп...короче, сижу і реву... не очікувала такого від мами... підтримайте чи шо....[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у вас очень тяжелый период, и очень ответственный но я уверена, вы на правильном пути. А мама свыкнется, никуда не денется. Просто ей явно не хочется вас никуда отпускать. А вы молодец, четко знаете чего хотите, и идете к намеченной цели. И Львов самый прекрасный город в Украине. Держитесь. Помните, что все проходит. Пройдет и этот тяжелый период. И все у вас наладится!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ревіти не треба, але щодо роботи раджу подумати добре+ що форекс, що маклерство - фігня повна на сьогодні, заробку ніякого вам з того не будешукайте далі, не опускайте руки і все буде добреповірте, навіть якщо досвід окремого від мами життя виявиться невдалим, все одно ви будете у виграші в кінцевому рахунку, так шо дерзайте... Що втрачати пролетарю, крім власних кайданів?)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

агент по недвижимости.....да еще и без оформления....:( Рынок недвижимости еле-еле шевелится.....на что вы жить будете да еще и с ребенком между заключением сделок ? Сделку вы можете одну в месяц заключить, а можете одну в квартал.....и то это оптимистичный прогноз.....плюс к тому же у вас не будет официального оформления.....Все это мягко говоря не лучший вариант для переезда...имхо.И как по мне, то ваша мама не пять копеек вставляет, а беспокоится и о внучке, и о вас....да - по-своему...как умеет...но если учесть, что она с внучкой сидит и вам помогает, то таки имеет право голоса...без мамы будет ой как не просто....тем более с теми вариантами, что вы озвучили...Хотя...было бы конечно желание жить самостоятельно....удачи.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мама вийшла на роботу, дитина ходить в садочок. так, це її турбота про нас, але погодьтесь важко чути від найріднішої людини, що кому ти тепер будеш потрібна з дитиною... хочеться підтримки, а не її особистих страхів..крім того, я ще нікуди не переїжджаю, просто беру відпустку на 2 тижні, щоб спробувати себе агентом, і підшукувати щось інше...оформити обіцяють, але пізніше через місяць-два, типу випробувальний термін...на два тижні я все-таки поїду, тим більше, що я майже нічого не втрачаю.[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У правильності цього шляху впевнена тільки я.... Дякую ()[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Шукаю... але в інеті тільки ця ненадійна робота, путньої майже немає... Через що і хотілось би на місці більш ретельно пошукати.[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Присоседюсь к мнению хорошего человека ;) + Маклерство и форекс - это таки да, фигня. Но! Поехать во Львов на 2 недели стоит по любому: 1) разведаете обстановку на месте; 2) развеетесь немного и посмотрите, как выдержит доця разлуку. По работе я бы посоветовала поискать любой офисный вариант: начинать стоит с твердого, пусть и маленького оклада. Из серии "солдат спит, а служба идет". А метаться за процент в чужом городе без наработанной базы... :( Тормошите друзей-знакомых - может, что-то найдут?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я Вас розумію, а в яке місто тікаєте - тут теж суттєвий момент, мені здається? ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

гм, знаю Львів, сама звідти, автор Ви впевнені???? це мені здається не просто ризик, а абсурд!у Львові по нерухомості зараз ОПА повна (в мене там багато і друзів і родичів і просто знайомих і партнерів)менеджер по роботі з клієнтами форекс?? телетрейд чи форексклуб - і від тих, і від другихї тримайтесь поділа,Ви не підготувались це не втеча, - це катастрофаВибачте що різко, але біда буде якщо так вскочитеможете написати на імейл чи де, поспілкуємось
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

все перечитала - не поддержу, т.к. Вы не специалист работу найти сложно, то, что вы написали - детство какое-то мои друзья со львова в киев уехали, оба востребованные спецы, рассказывают с ужасом о рынке труда во Львовеочень Вам советую воспользоваться вашим совместным с мамой проживанием и стать спецом хоть в чем-то, вы приобретете уверенность в себе и тогда может и не нужно будет убегать
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я вже ні у чому не впевнена((( то що, не їхати у Львів на 2 тижні?... ну в агенції розказали(), що клієнти у них є і студенти мають наплинути... є база орендодавців... типу, приходьте і ми вам даємо роботу...про валютні організації я вже зрозуміла, тема на них закрита()а де ви порадите шукати, куди нести резюме? пишіть сюди, якшо є бажання [email protected][+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чому ви вирішили, що не спеціаліст? добивайте вже, я готова... а де мені вчитись? я відчуваю, що можу....[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я вас понимаю+ и поддерживаю. настройтесь на самое улчшее для себя и ребенка. тогда все получится.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нічого не получається...((( [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

є таке.. [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

немає явних офісних варіантів... [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах