Купила я мороженицу, красавицу) Подкиньте рецептов!

110 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Купила я мороженицу, красавицу) Подкиньте рецептов! В инструкции есть, но уверена, что Вы знаете лучше))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ААА, как я вас поздравляю!!!!!!! Вы меня опередили! но, приступим к делу). Вот что нашла: Чур, с вас бАлшоэ и завораживающее хвастовство о самой штукенции и о том, чему вы её научили)))))))Автор:  ДжулсиДата: 12.11.2010 18:55Тема: Домашнее мороженное (dariya) (»Ответить)Рецепты и обсуждение тут:http://www.likar.info/forum_arch/theme/144945.htmlОт винта!!! :) Автор:  материнка Дата: 17.11.2010 12:50 Тема: морозиво від kosmos (»Ответить) Тема: обіцяні рецепти домашнього морозива (»Ответить) такс, буду розписувати по порядку- рецепт -смак і ще, тут рецепти повністю, я робила всі по четверині,або по половині 1 рецепт -2склвершків -1скл цукр пудри(не було вдома покалла цукор) -1 б згущеного молока -4 яйця -сік 2 лимонів (не було - додала сік 2 мандаринів) - цедра тих же ливонів пишучи цей рецепт вже тут дійшло -на повну порцію треба було 2 лимони -сік, а я ан половину поклала сік 2 мандаринів -тепер я зрозуміла чому воно трішки водянисте вершки злегка підігріти (я гріла в мікровейці), збити з жовтками,додати цукор, згущене молоко, сік лимонів,цедру,і вже після цього білки -збиті в круту піну.-у форму/формочик і вхолодильник я половину залишила в цьому ж вигляді, і в половину додала кілька полуничок -прикольно вийшло. мені сподобалось тепер по морозиву -здається що має бути дуууже солодке, але за рахунок мандаринів/лимонів є кислинка, згущене молоко відчувається в самоу кінці, коли морозиво вже проковтнули-мені сподобалось це морозиво і з чотирьох видів які я робила вперше -цьому ставлю 3 бали 2 рецепт брала з сайту "едим дома" -7жовтків -150гр тросникового цукру(у мене його нема -брала звичайний) -1 літр вершків 33% - 3 ст.л кави жовтки збити з цукром,вершки довести до кипіння, але не кип"ятити,заварити дуууже міцну каву,додати до вершків,поступово ,порціями додати вершково кофейну масудо збитих жовтків.на дуууже слабкому вогні довести масу до кипіння-постійно помішуючи -як тільки загусне -щзняти з вогню .можан робити це й в мікрохвильовці -затягнути посуд харчовою плівкою, і підігрівати в мікрохв. потім влити в пластиковий почсуд -і заморозити, але коджного часу морозиво мішат идерев"яною ложкою знову ж таки з чотирьох балів це морозиво взяло у мене лише 2 до речі, мнеі здалось що забагато кави 3 рецепт теж з сайту "едим дома" -225гр чорного цукру -1 літр вершків 33% -7жовтків -150грцукр пудри чи цукру -100мл віски (додавала кон"як) -кілька крапель ванільної есенції (додавала сухий ванілін) додати до вершків ванільну есенціюі підігріти.збити жовтки з цукровою пудрою.на водяній бані розтопити шоколад (я це робила у мікрохвильовці) додати до шоколаду віскі.теплі вершки перемішайте з вершками,поставте ан вогонь,і добре підігріти,постійно перемішуючи (мені довелось кілька разів переливати в іншу посудину -бо пригорало) підігрівати доки н езагуснедодати шоколад , перемішати,перелити в контейнер (я морозила в глибокій тарілці заморозити -теж перемішуючи мені це сподобалось найбільше -ставл ю4 бали чи навіть 5смак шоколаду відчувається дуууже добре,морозиво має приємний смак, що ще деякий час залишається на язику. 4 рецепт -2 яйця -5ст.л. цукрової пудри (я додавала цукор) - 2 ст.л. какао -100мл вершків -1 пакетик ваніліна 1 ст.л родзинок -я не додавала родзинки запарити,висушити.білки збити, з жовтків зробити гоголь моголь (я як турок доадала в жовтки цукор і какао -тому й не змогла нормально збити, прост оперемішала і все) вершки мають бути холодними, влити їх в глибоку мискуі збивати до тих пір, поки н естануть кремом, поступово додабючи цукрову пудруі ванілін. у збиті вершки додати обережно гоголь моголь додати родзинки. перемішат ивсе, і заморозити це морозиво зайняло у мене останнє місце, всі види морозива я част оперемішувала насолоджуйтесь тепер буду експериментувати -суть я зрозуміла і ще ,я не знаю як можна їсти сирі яйця, тому їла морозиво за прешим і ост рецептами лише дуууже замороженим.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да, забыла дописать, эта инфа из кулинарной библии, можете сами там посмотреть, мож я чего не увидела. И обо мне не забудьте, жду отчёт!!)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вот недавно тема была: http://www.likar.info/forum/readall302882.htmlЯ лично опробовала вот этот рецепт, без яиц - очень понравилось, теперь все время делаем:Автор: Таша_1 Дата: 28.01.2011 09:33Тема: Сливочный пломбир. (»Ответить)молоко-1/2 стакана, сливки 30% - 3 стакана, сгущенка - 1 стакан, сахар 2столовые ложки, желатин 1 ч.л., ваниль Готовим: сливки вскипятить, добавить сахар, перемешать. Сгущенку развести теплым молоком с размоченным желатином и ванилином. Соединить сливки и сгущенку, помешивая довести до кипения. Процедить через сито. Быстро охладить и поставить в холодильник на 2ч. Затем перелить в мороженицу на 30-40 мин. Из мороженицы переложить в контейнер и в морозилку для окончательного замерзания.Теперь о сливках и пр.. Я беру " На здоровье" 30%, сгущенку первомайскую, ванилин в пакетиках (пробовала жидкий - вкус не понравился). После мороженицы продукт остается еще очень жидким - не пугайтесь, в морозилке дойдет до нужной твердости. Я обычно оставляю в морозилке на ночь. Приятного аппетита! [+sign]Хочешь насмешить Бога - расскажи ему о своих планах на завтра.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так автор со вчерашнего вечера подразнилась и пропала под кайфом) я тут хожу кругами, как дура, а нэт никто))). Ну шо ж, теперь пойду, как умная, в магазин)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я тут) ведро от мороженице в морозилке оно должно 14 часов пролежать там при минус 18, потом достаёшь и за 20 минут делаешь мороженноесделаю на ужин
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

стоило мне отойти, как вы ужо есть)) так хвастайтесь подробнее, что вы там купили! если ведро в морозилку надо пихать, значит у вас полуавтомат, размеры ведра какие? про вкус мороженого подёргаю вас после ужина) не пропадайте....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мороженица делонги 8500 модель компактная очень, хотя ведёрко 1,5 литрастакан такой, влез в морозилку легко, вечером закину ингридиента пока по инструкции от мороженицы, обещают за 20 минут всё сделать)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасиб. посмотрю)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ура, сделала)) если бы я знала КАК вкусно я бы наверное эту штуку ещё пару лет назад купиладелала самое простое, базу250 мл сливок 33 проц50 молока100 сах. пудрыпол ч.л. ванилина (ванилин оказался сильно выражен, нужно меньше брать)реально очень вкусное, нежное, тает во ртуполучилось из этого состава мороженого грамм 250, нужно брать всё в 2 раза что бы человека 3-4 накормить))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

отдышалась))) ещё добавлю, кладите меньше сахара, думаю грамм 70-80 будет достаточно, я мороженое сверху тертёым шоколадом посыпала ещё, сладкое получилосьи ложка к мороженцие идёт, сделала себе три шарика), сверху шоколадик, ох и вкусно)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

підпишуся на тему, бо моя автомат приїде в кінці цього тижня))) + напівавтомат я ще давно запхала десь в гараж. морозива тепер кортить... ммм...[+sign]++++++++++++++++++++++++++++только примирившись с собой, мы осознаем свою цель.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ух ты:))) автомат - здорова, нябось:)) + вопчем, жду отзывов)[+sign]"Для науки хвоста не жалко!"©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

гы) и я)) и про куку мы с тобой давно ожидаем [+sign]"В жизни свое место знаю, и если оно не из последних, то лишь потому, что я никогда не становилась в ряд!" М. Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пишуть шо не дуже. от: + http://www.schneider.de/shop/produkt/Eismaschine/4174305себто, не дуже здорова)на 800 мл морозива - так аби раз поїсти)169 євро плюс доставка 15%. думаю вкластися дешевше, ніж у нас схожі продають.відпишуся полюбе)пошепки: а що за куку я обіцяла?[+sign]++++++++++++++++++++++++++++только примирившись с собой, мы осознаем свою цель.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не Вы) это я просто заметила, что мы с Клази порой на пару ждем отзывов) кука - это супермультиварка [+sign]"В жизни свое место знаю, и если оно не из последних, то лишь потому, что я никогда не становилась в ряд!" М. Цветаева[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну, я мала на увазі габарити:)) 35*35*45 - в принципі не дуже й велика...просто пишуть, що автомати - вони набагато більші за напівавтомати.і ще там пишуть, що контейнер - до 1,5літра морозива.[+sign]"Для науки хвоста не жалко!"©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ох как я вам завидую! собственное мороженое дома! класс! Ни одна бытовая техника-приспособа не вызывала во мне такой нездоровый интерес. Скажу честно, читала вечером всю тему, сегодня на работе ещё чту)) и не могу свои мысли в порядок привести, какая же мне нужна? Наверное дождусь ещё отзывов от Солмиры, и определюсь окончательно. Спасибо вам всем за то что просветили меня этим девайсом!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

аччьот))) + дівчата, це бомба!я у віконечко втикала хвилин 20, поки воно готувалося))) згадала, що останній раз так втикала в 98-му, коли пральну машинку купили))))тем-ру мені дало до -30, і через годину - морозиво вуаля)лимонне.швидко і зручно. рекомендую.[+sign]++++++++++++++++++++++++++++только примирившись с собой, мы осознаем свою цель.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Солміра, не зводьте мене з розуму!!!) Вопрос один - как заказать то же и там же?) МОжете мне дать пошагово инструкции? хочу такую же. Будь-лаааааааааскаааа!))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та там тієї інструкції - аж на два кроки))) + 1. знайдіть посередника, який возить з німеччини.2. зробіть замовлення. все)хочете - дам Вам контакти свого посередника. пишіть)[+sign]++++++++++++++++++++++++++++только примирившись с собой, мы осознаем свою цель.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

добре, дякую) якщо можна, дайте мені будь-ласка контакти Вашого посередника, бо в мене таких знайомих немає)).Моя адреса:[email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

поищите в интернете еще мороженое из творога + несколько рецептов есть. Оно очень вкусное, но жирное. Зато из-за жирности не холодное ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Девушки,заинтриговали!!!! Теперь буду хотеть. А Расскажите о принципе работы девайса? Я пробовала руками делать - надо было чего-то там намешать, засунуть в морозилку, пару раз вынуть и размешать. Получилась гадость. А что делает мороженница, чтоб мороженное вкусное вышло, а?[+sign]...Не грусти коль жизнь покажетсяОдинокою это кажетсяОбязательно окажетсяКто-то нужный на пути...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение