Фасон "Династія", або що люди скажуть.

85 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Фасон "Династія", або що люди скажуть. Напевно в кожної панянки є костюмчики віком більше 5років, а то й усі 10.І дійсно хороші "як нові", що з ними може статись?, але вже не модні... з серіалу династія, як вчора писали. ( героїв пам"ятаю, їхній одяг ні)). Таких речей багато, догнати всі тренди не можливо от і виходить, що одяг в своїй більшості старішає морально, а не фізично. Звичайна українська жаба каже що треба продовжувати носити, але лююди.., ТВ та інші засоби нав"язують думку про постійне оновлення гардеробу.А якби люди нічого не казали,не бачили нас,не пропагандували тренди - що б ми носили? Як писала, в одній темі про взутття, наша форумчанка - про чоботи, які немає за що викинути. Так і речі, є які немає за що викинути, але й носити не зручно, бо "що люди скажуть".І ще питання : як Ви визначаєте моральну непридатніть одягу для подальшого використання?)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я отдаю даже новые вещи, если у меня несколько месяцев (в сезон) не возникает желания их надевать. [+sign]Хорошие девочки делают то же, что и плохие. Только хорошо.Я дышу радостью. Нет большей сладости - жить (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

моё правило одно: год не одевала - значит оно мне не нужно, на выброс. () [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Тобто Ви впевнені, що бажання їх вдягати вже не виникне?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у меня это, как правило, пиджаки (воротник и крой становится неактуальным), либо что-то такое, что было модным, а потом резко вышло из моды (юбка-брюки, брюки сильно расклешенные).Ну, а основное, я просто перестала вмещаться во многие вещи, так и висят в шкафу, выбросить жалко, и вряд ли когда надену уже :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В мене є класична сукня чорна я її не вдягала 2 роки ( нова робота дозволяє кежуал) - то що викидати її? Вагу я вже років 15 не змінюю, а класична сукня потрібна в хазайстві, не викидати ж все, якщо я останній рік лише джинси ношу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Але ж є класика. Шанель з її круглим вирізом ніколи не виходить з моди.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у меня есть очень и очень секси сапоги, 16 лет. Дочка уже подросла:) а еще есть туфли, подруга говорит что это "бабушкин фасончик":)[+sign]Мне мужчина предложил свободные отношения!И что ты ему ответила?Свободен! Следующий![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

если не ношу два года - все, до свидания. хотя в этом году одну куртку перепросила-таки :))) Ношу опять после 5 летнего перерыва :))[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Чим вона заслужила помилування?)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100 точно такое же правило. Вещи даю год.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я расстаюсь с вещами легко, годами ничего не лежит, прикинула, максимум что есть это несколько пар обуви года по 3. Отдаю, не храню.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я відкладаю до наступного року, якщо бажання вдягти наступного сезону не виникає - віддаю нещадно:)) Але є речі, які не старіють. Два светри Маркс і Спесер - їм майже 10 років. По одному не видно взагалі, інший-кашеміровий, ношу як спіднє
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Поскольку цитируют меня, вынуждена включиться в дискуссию ;). Так вот, + характерный признак "Династии" - женская одежда с агроменными "плечиками". Все остальное еще так-сяк, но эти плечи... ))) Они не мешают в личной жизни, они не помогают в карьере, их можно носить всю жизнь, но, но, но... ))) С модой надо определиться - или вы с ней, или вы паралелльно с ней ;). Есть закон российских аристократок: остромодное носим на ВТОРОЙ сезон (когда спадает ажиотаж, писк моды - только для дам полусвета (бить за определение не меня ;)), на третий сезон ВЫБРАСЫВАЕМ. Поскольку я к оным не отношусь, остромодное (узкие носы, рукава три четверти и т.п.) не ношу вообще. Поэтому проблем с моральным устареванием гардероба не имею ;).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вы дочь военного?) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую за пояснення) Ті страшні плечики я не носила.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

" якби люди нічого не казали,не бачили нас,не пропагандували тренди - що б ми носили?" угги, пуховик, скинни и тунику, та я и так ношу такое, не смотря на людей
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

воспоминания о молодости навеяла, не иначе :)))) а на самом деле, мне сейчас как раз такой куртки и не хватало, посмотрела на эту - вполне приличная :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) Аноним[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+тыща, тоже такое железное правило
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а я в них как терминатор)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

маю очі та смак - так і визначаю )) якщо є можливість переробити фасон - переробляю іноді наприклад, були такі собі офісні брючки. 1 раз вдягла. тепер зробила з них дудочки. тягаю. жакет класичний вкоротила, тягаю щодня. лижну куртку ношу, коли в пітьмі виходжу з собакою. взуття віддаю безжально. а все інше - якщо річ базова на кшталт сірого кашемірового светра чи мікровельветок темно-синього кольору, то залишається на потім. а якщо щось ультрамодне пару сезонів тому - віддаю родичам-дівчаткам. зараз маю в гардеробі кілька речей кислотних кольорів. гадаю, на літо віддам їх теж, бо вже будуть інші кольори в тренді.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

оба-на! за такою ознакою я напівсвітська напівлевиця )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В них все как терминатор ) Но мы с подругой носили ) Потом я как-то... того... отстала. А у нее - "Он же совсем как новый, как же его не носить?!" Хотелось стащить этот костюм с нее силой )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

) Помню, с каким удовольствием я это читала. Там обоснования были такие: + истинная аристократка не стремится привлечь к себе всеобщее внимание - это удел актрис и прочих дам полусвета. Поэтому она должна выждать сезон, чтобы часть остромодного умерла своей смертью, а другая часть стала устоявшейся нормой. И вот тогда... ))) Короче, целая философия будуара ;).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Можно было просто повынимать поролон)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение