И снова про банк "Форум"

62 сообщения в этой теме

Опубликовано:

И снова про банк "Форум" Срок моего депозита оканчивается в июле, уже после окончания действия временной администрации.Про таких , как я , на сайте есть следующая информация: "Що робити вкладнику, термін депозитного вкладу якого закінчується після терміну дії тимчасової адміністрації (після 13.06.2014 р.)?— Якщо в банк зайде новий інвестор, договори вкладників продовжать дію на оговорених умовах. Якщо буде прийнято рішення про ліквідацію, то за 7 днів з початку процедури ліквідації, вклади, що не перевищують 200 тис грн, виплачуватимуться Фондом. Дострокове розірвання договорів в період дії тимчасової адміністрації неможливо." Народ, кто в такой же ситуации как я, как действуете?Просто ждать?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Привлекать внимание правительства и всех,кого можно .Так же в прошлом году ограбили вкадчиков Таврики.Никто не наказан.Новинский с помощью круговой поруки"верхушки" хочет кинуть вкладчиков Форума.Это украинский национальный вид бизнеса.Сайт обманутых вкладчиков Форума http://bankforumsos.blogspot.com/
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

идея хорошая, но с риском потерять работу.()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а Вы знаете,что вклады в долл.будут возвращять по 9,4 грн. по курсу на 13 марта 2014 и без процентов с 13 марта ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Знаю(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так вроде глава нацбанка сказал что уже получен первый транш в 50 млн дол для спасения банка и вскоре еще должны такой-же получить... Я хоть и попала в число тех кто уже может топать за компенсацией, но она меня не устраивает так как вклад был валютный и еге пересчитали по курсу 9 с чем-то:( В банк ходила интересовалась, так говорят, что есть надежда на то что банк восстановят из пепла. Я пока жду...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дай Бог!()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Какие же умнички те. кто взял в осаду Кабмин сегодня. мысленно с ними. телом на работе.надеюсь на положительный результат.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так этой новости 100 лет. Там рефинанс нужен в 6 млрд. или инвестор.Ни того, ни другого нет и не предвидится.+ Зато Дельту рефинансировали на 9 млрд и он готов скупить активы Форума, естественно, с дисконтом.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Забудьте. Сегодня уже сотрудника банка "Форум" пришли на митинг. До этого я их ни разу не видела. Выше ссылку дали на блог. Повторяю: http://bankforumsos.blogspot.com/ .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Эх. Взяли. Но людей мало. К нам так никто и не вышел. Следующий сбор там же в среду на 9.00 (если ничего не изменится). Если будет возможность, приходите. Люди со Львова, Днепра и других городов приехали.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так за 20 мая новость, вот http://finance.rbc.ua/rus/na-schet-nbu-dlya-sohraneniya-banka-forum-uzhe-postupilo-50-20052014213000Ну и уже можно получить компенсацию по вкладу в грн, только для тех у кого вклад в валюте это не интересно, но с другой стороны - лучше хоть что-то
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Очень старая новость. Новинскому ФГВФЛ отказал. Сейчас выплачивают деньги тем, у кого депо закончились до 23 марта. Когда получат деньги все остальные (хоть что-то) - вопрос.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сегодня вечером разгромили палаточный городок под кабмином. Завтра, возможно, и митинг дубинками разгонят((+ сначала обворовали а теперь ноги вытирают((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот репортаж по ICTV+ http://bankforumsos.blogspot.com/2014/06/ictv.html#comment-form
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а кто разгромил? тоже читала-правда ли это?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

«Тiтушки Яценюка» розтрощили намети протестувальникiв бiля Кабмiну + http://bankforumsos.blogspot.com/2014/06/i-i-i-i.htmlВчора 3 червня 2014 року пiздно ввечерi група з 20 чол. в камуфлiжi без розпiзнавальних знакiв напала на намети чорнобильцiв та вкладникiв банку «Форум», якi були встановленi на тротуарi бiля Кабiнету Мiнiстрiв України. Молодики розтрощили всi намети та забрали їх з собою разом з iншим обладнанням та майном протестувальникiв. Немає жодних сумнiвiв, що «тiтушки в камуфляжi» були замовленнi новою владою, щоб прибрати подразнювач з очей. Справа Януковича живе i процвiтає: навiщо виконувати обiцянки високопосадовцiв та вирiшувати нагальнi проблеми, якщо можна їх прибрати?!? Обличчя бiля владного корита змiнилися, а система та методи управлiння залишилися старими. Урядовцi, якi прийшли до влади на кровi Майдану, цинiчно нехтують законними правами та iнтересами своїх громадян i можуть пишатися званням повнопраних прємникiв Януковича. Що змiнилося в системi державного управлiння, крiм показушних перельотiв економ-класом та черги за сосисками в нiмецькому фаст-фудi? Безстрокова акція протесту вкладникiв банку «Форум» біля Кабiнету Мiнiстрiв України розпочалася в понедiлок 2 червня 2014 року. Тодi пiд стiнами Будинку Уряду зiбралося понад тисячу людей, проте, до них нiхто з посадовцiв так i не вийшов. Вкладники банку, який входив в 20-ку найбiльших банкiв України, вимогають виконати обіцянки представників влади та націоналізувати банк «Форум». Не дивлячись на застосування сили до мирних протестувальникiв, вкладники банку «Форум» 4 червня 2014 року з 9.00 до 13.00 будуть пiкетувати засiдання Кабiнету Мiнiстрiв України. Безстрокова ж акцiя пiд стiнами Будинку Уряду триватиме i далi. Враховуючи те, що держава, в особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, відмовила приватному інвестору у порятунку банку «Форум», учасники безстрокового мітингу-пікетування вимагають від Кабінету Міністрів України та інших органів державної влади невідкладно прийняти усі необхідні рішення щодо націоналізації банку «Форум» та придбання банку «Укргазбанком» або іншим державним банком з метою недопущення ліквідації банку «Форум» та втрати вкладниками і клієнтами банку «Форум» своїх кровних заощаджень й коштів на рахунках. Вкладники та клієнти банку «Форум» неодноразово попереджали представників органів влади, що вони будуть відстоювати свої права та законні інтереси, а також свої кровні заощадження усіма доступними способами та методами впливу. В тому числі і тими, які застосовувалися на Майдані у січні-лютому поточного року. Вони не підуть з під Будинку Уряду України до того часу, поки Кабмін та інші органи державної влади не приймуть усі необхідні рішення щодо націоналізації банку «Форум». РАЗОМ І ДО КІНЦЯ!!!Довідково: Банк «Форум» було засновано в 1994 році, входить в 20-ку найбільших банків України. За станом на січень 2014 році він входив в п’ятірку банків держави з найбільшим депозитним портфелем запозичень від населення (понад 5 млрд. гривень). 13 березня Нацбанк України, замість надання рефінансування, визнав банк «Форум» неплатоспроможним. 14 березня 2014 року виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення про запровадження тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію банк «Форум». Понад 130 000 вкладників втратили можливість користуватися своїми коштами. Пенсіонери та малозабезпечені позбавлені можливості отримати пенсії та інші соціальні виплати. Всі юридичні особи, які мали рахунки в банку «Форум», не можуть сплачувати заробітну плату своїм працівникам, заморожені податкові та соціальні відрахування. 27 травня 2014 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на засідання Дирекції Фонду прийняв рішення про кінцеву відмову приватному інвестору у придбанні банку «Форум» та про продаж активів та пасивів банку, що означає відповідно до діючого законодавства тільки одне – ЛІКВІДАЦІЮ!Ініціативна група вкладниківта клієнтів банку «Форум»
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Новости ПАТ «БАНК ФОРУМ» - БАНК, ЩО ЛІКВІДУЄТЬСЯ ФОНДОМ16.06.2014Оголошення про призначення уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку та початок процедури ліквідації ПАТ «БАНК ФОРУМ»Відповідно до Постанови Правління Національного банку України від 13.06.2014 № 355 «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК ФОРУМ» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийнято рішення від 16.06.2014 № 49 про початок здійснення процедури ліквідації ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК ФОРУМ» (далі – ПАТ «БАНК ФОРУМ») з відчуженням у процесі ліквідації всіх або частини його активів і зобов’язань на користь приймаючого банку та призначення уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПАТ «БАНК ФОРУМ» – начальника відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Фонду Соловйову Наталію Анатоліївну строком на 1 рік з 16.06.2014 по 16.06.2015 включно.Реквізити ПАТ «БАНК ФОРУМ»: код за ЄДРПОУ 21574573; МФО 322948; місцезнаходження: б-р Верховної Ради, буд.7, м. Київ, 02100.Інформація про початок та порядок виплат коштів вкладникам ПАТ «БАНК ФОРУМ» буде оголошена додатково на сторінці Фонду в мережі Інтернет – www.fg.gov.ua та на сторінці банку в мережі Інтернет – www.forum.ua.Вимоги кредиторів приймаються протягом 30 днів з дня опублікування в газетах «Голос України» та «Урядовий кур’єр» оголошення про відкликання банківської ліцензії, ліквідацію банку та призначення уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку за адресою: б-р Верховної Ради, буд.7, м. Київ, 02100. Контактні телефони: 0 800 50-22-50, (044) 206-63-03.Довідкова інформація за номерами контакт-центру ПАТ «БАНК ФОРУМ»: 0 800 50-22-50, (044) 206-63-03 та «гарячої лінії» Фонду: 0 800-308-108.http://www.fg.gov.ua/payments/-72.html
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Объясните мне, пожалуйста. Я должна за своим депозитом куда обращаться, если срок его истекает в июле?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у моей мамы такая же ситуация. Сегодня она ходила в ближайшее отделение банка Форум. Сказали ждать неделю, после объявления о ликвидации банка. За этот срок Фонд гарантування.... должен определится с тем какой банк будет выплачивать деньги. Но как поняла я, досрочно договор никто прерывать не будет((((.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в течении 30 дней со дня объявления ликвидации нужно подать заявление на возврат средств. + подавать на БВС,7. С 01.07 закрываются почти все отделения.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В течении 30 дней после публикации в официальных СМИ (+) Официальные публикации должны появится до 23 июня. Если пропустите срок, тогда только через суд.С ФОРУМОМ очень все "засекречено", "закулисно".... Еще ведут (или не ведут) переговоры с АЛЬФА БАНКОМ.Много информации здесь: http://bankforumsos.blogspot.com/
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Альфа отказалась от сделки. Смарт не обслуживает свои кредиты с момента ввода ВА+ и, скорее всего, не собирается делать этого в дальнейшем. Зачем Альфе покупать 100% проблемники?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сегодня еще были переговоры с участием Альфы. Результаты переговоров не оглашают. Но, лично я, не верю в позитывный исход (7-я очередь). .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

при любом исходе - максимум 4я. 7я - цэ фантастыка((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах