У меня вопрос про рейтинги:)

112 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Мои знакомые все против порошенко, помнят его предательство после Оранжевой револиюции, и расцвет коррупции во время его премьерства. Да и сейчас он многое делает того, чего не следовало бы делать(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Из моего окружения ооочень много за него будут голосовать, не из-за того, что он вот прям такой идеальный кандидат, а потому как за остальных вообще голосовать не хочется. Плюс из этой выборки есть работающие на Рошене, то есть из сотрудников его тоже многие поддерживают, что хоть и маленький но плюс.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот несколько ссылок о фальсификации рейтингов + Одна из причин, по которой олигархия так настойчиво распространяет Петины рейтинги – готовящаяся фальсификация выборов.Зомбирование населения, что выборы должны обязательно пройти в один тур, из той же оперы. Украинцев попросту запугивают, что если они не проголосуют за кандидата от олигархии, то начнётся война. Это подлость.А 25-го мая, вечером, когда будет оглашена победа ПарАшеньки, политтехнологи будут говорить нам, что, мол, всё в соответствии с соцопросами. А для убедительности ещё купят несколько Эксит-поллов в день выборов, чтобы убедить народ, что Петя действительно набрал 51%.И украинцев поставят вот перед этой подлой дилеммой: если вы будете протестовать против фальсификации, вы будете раскалывать страну.И это сработает, как уже сработало, когда Майдан не собрался против бездействия Турчинова-Авакова.https://www.facebook.com/denis.vigm?ref=tn_tnmnПРО «ФАНТАСТИЧНІ» РЕЙТИНГИ #ПОРОШЕНКОПро самого "Шоколадного короля" вже сказано дуже багато. Але мене зацікавила дещо інша тема. Чи насправді можна довіряти нашим центрам соціальних досліджень?Отже, Порошенко стверджує, що у нього найбільші рейтинги, спираючись на дослідження наступних соціологічних служб:- Центр соціальних та маркетингових досліджень «СОЦИС»;- Київський міжнародний інститут соціології (КМІС);- Соціологічна група «Рейтинг»;- Центр Разумкова.ФАКТИ ПРО #СОЦИСЦе компанія, яка запам’яталась участю у замовному екзит-полі 2004 року. Пізніше, директор цього центру Микола Чурилов розповідав, що все більше українців бажають жити в союзі з Росією та Білоруссю. Варто відмітити, що до компанії має безпосереднє відношення Ігор Гринів – керівник виборчої компанії…. Як ви думаєте кого? Петра Порошенка! Саме завдяки Гриніву, який був вхожий на Банкову, СОЦИС почав проводити закриті дослідження для екс-голови АП Сергія Льовочкіна.Далі – цікавіше. Офіційний сайт «СОЦИСу» на головній сторінці опитування «Вислови свою думку. За кого Ви проголосуєте під час виборів 25/05/2014» і перераховано 8 кандидатів із можливих 22. Наприклад, мого кандидата в цьому списку немає. Чи можна вважати таке опитування об’єктивним? Передивляючись архіви, знаходимо данні соціологічних досліджень по мажоритарним округам і просто порівнюємо їх з даними ЦВК.Округ № 11, де балотувався Іван Домбровський, ставленик Петра Порошенко, а його головним опонентом була Наталя Солейко з «Батьківщини»:Результат «Социс» : Домбровський – 37,2%, Солейко – 7,3%Результат виборів: Домбровський – 30,16%, Солейко – 28%Округ № 133, балотувався нинішній керівник штабу Порошенко в Одесі Олексій Гончаренко, і його опонентом був Ігор Марков:Результат «Социс»: Гончаренко – 36,0%, Марков – 28,5%Результат виборів: Марков – 26,60%, Гончаренко – 20,46%Округ № 211, ставленик УДАРу Микола Бабенко, представник «Батьківщини» Сергій Терьохін та регіонал Ігор Лисов:Результат «Социс»: Бабенко – 21,%, Лисов – 19,0%, Терьохін – 9,2%Результат виборів: Терьохін – 30,40%, Лисов – 26,51%, Бабенко – 26,2%Результати, як на мене, кажуть самі за себе.ТРОХИ ПРО #КМІСПо-перше, КМІС стверджував , що більшість українців - за вступ до Митного союзу. У листопаді 2013 року, напередодні Вільнюського саміту, Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) у всіх областях нашої країни було проведено опитування громадської думки щодо вступу України в Європейський Союз або Митний союз. Соціологічні дослідження показали, що за вступ до Митного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном виступають 40,8% українців, проти - 33,1%. Не змогли відповісти 17,2% респондентів. За вступ до ЄС висловилися 39,7%, проти - 35,1%. Важко відповісти - 16,5%. Як в такому випадку розпочався #Євромайдан, якщо більшість українців за вступ до МС? Парадокс. По-друге, згідно дослідження опублікованого 28 листопада 2013 КМІСом рейтинги Януковича і Кличка були практично однакові. Віктор Янукович випереджав лідера партії УДАР Віталія Кличка на 1%. Як повідомляється, якби вибори відбувалися в середині листопада 2013 року, то за Януковича готові проголосувати 17%, за Кличка - 16%. При цьому нинішній «лідер» Порошенко не фігурував у опитуванні. Але вже у березневому опитуванні Петро Олексійович випереджає всіх кандидатів. Чим Порошенко заслужив такі високі рейтинги за такий короткий строк – таємниця.Ще цікавенького про КМІС можете прочитати тут: http://www.pravda.com.ua/columns/2012/07/12/6968680/СОЦІОЛОГІЧНА ГРУПА #РЕЙТИНГДиректором «Рейтингу» є Олексій Антипович. Приведу лише одну його цитату від 29 листопада 2013 року: «Євромайдан довго не протягне, його треба розігнати, якщо не сьогодні, то трохи пізніше, адже не можна мітингувати до президентських виборів 2015-го року». Уже добре і головне об’єктивно. Але сама мякотка в іншому. Саме СГ «Рейтинг» до останнього відчайдушно малювала фантастично високі рейтинги Януковичу та його партії, навіть, коли вже було зрозуміло що за нього «жодна собака не проголосує». І НА ОСТАНОК ЦЕНТР #РАЗУМКОВАМикола Мартиненко — голова Ради Центру Разумкова. Олігарх. На ряду з Порошенко, Третьяковим, Жванія входив до так званих "любих друзів" Ющенка. Кандидат на арешт №2 після Фірташа. Пов’язаний з Росією. Голова комітету Верховної ради з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та безпеки. Микола Мартиненко очолював «газову мафію» в НАК «Нафтогаз України». З 2010 року на ключові посади було призначено ряд менеджерів, які довгі роки працюють на його підприємствах та Давида Жванії. Понад 15 років Мартиненко і Жванія утримують 100% залежність України від російського ядерного пального. Після Помаранчевої революції була спроба позбавитись залежності. Американська фірма Westinghouse вже налагодила виробництва пального. Однак за попередньої влади діяльність компанії була зупинена в Україні. Виходить, олігарх Мартиненко складає фальшиві рейтинги для олігарха Порошенко, кандидатуру якого схвалив олігарх Фірташ. Нічого не пропустила? ВИСНОВКИ, щодо об’єктивності соцопитувань проведених такими службами, зробіть самі. http://vk.com/feed?w=wall-55297091_382191Питання до КМІС щодо питань КМІСуwww.pravda.com.ua и вот мнение моих друзей, знакомых:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203414798947166&set=gm.825440220819001&type=1&theater
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а какой смысл растягивать этот мазохизм на два тура? я бы проголосовала за цушко, но это ж абсолютно бесполезно. хотя он классный чувак, я его крепко уважаю, но ведь не пройдет же. [+sign]Дело не в оптимизме или пессимизме, а в том, что у девяноста девяти из ста нет ума.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так и выбрали Яныка в свое время. Когда вчера + меня спросил знакомый, почему я буду голосовать за Цушко (все равно же не пройдет), я подумала для себя и озвучила, что когда в следующий раз будут расстреливать людей или отжимать бизнесы, моя совесть будет чиста - Я к этому руку не приложила. Если не начнем резко ломать принцип политтехнологий "Все равно выберут ...., зачем голосовать за нормальных", ровно через 8-10 лет Украину ждет очередной Майдан, расстрелы, разруха и т.д..[+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Зомби не смогут объяснить, на них политтехнологии отработаны по умолчанию для выбора очередного Вити [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну тада давайте будем голосовать, голосовать и голосовать... меня выборы вообще напрягают, поскорее бы весь этот маразм закончился. а в 2009 году я на выборы малодушно не пошла, именно потому чтоб "когда в следующий раз будут расстреливать людей или отжимать бизнесы, моя совесть будет чиста - Я к этому руку не приложила". ну, не могла я поставить галочку ни за йулю, ни за яныка. З.Ы. А вообще мне приятно, что есть еще хоть кто-то, кто за Цушко, а то все кому я озвучиваю своего кандидата удивленно спрашивают "А хто це?")))[+sign]Дело не в оптимизме или пессимизме, а в том, что у девяноста девяти из ста нет ума.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я за него голосовать не буду, мой кандидат хоть и не проходной, но хочу, чтобы у него % был больше. [+sign]Если на тренажере крутить педали в обратную сторону, то можно потолстеть[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, Алігархія не спить )))() .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В главную. В моём окружении большинство за него. Мамы за Юлю. Я до вчера была ещё за Порошенко. Но вот захотелось мне медицину хорошую. И вспомнились слова Комаровского - если бы рассея в Крыму больницу построила.. И так захотелось на Кубани больницу и чтобы все мои родственники с Дона и Кубани украинцами стали )))) Может такое быть, а? )))[+sign]Решиться родить ребёнка - это значит согласиться, что отныне и навсегда твоё сердце будет бегать отдельно от тебя![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а как его выбрали? тоже выбрали уже во втором туре... ни один Витя у нас не выбирался с первого тура()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Из одного тура мир не следует.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

При всей моей непереносимости ЮВТ, Петя очень далек от идеала. Поэтому нельзя все списывать только на то, что Вона працюе.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

як і ми всі, але кумедно, що у замовних рейтингах і нечесній рекламі опонента звинувачує чемпіонка за кількістю "джинси" і чорного піару (є відповідні дані моніторингу). [+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мы все не идем в президенты, с нас и спросу меньше:)) Мне вообще напонятно почему Юле до сих пор на ушко никто не объяснил, что лучше сняться с выборов. Бесполезная суета.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

показали бы народу, что порошенковские рейтинги накрученные и прыхыльныкав поубавилось бы [+sign]www.innalive.io.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вот и я об этом. Какой-то нездоровой психоз вокруг Пети с одним туром. Как-то некрасиво, как ни крути. Я все думала как голосовать сразу за него, или во втором туре. Теперь точно буду только во втором туре.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1000 100% правда
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пояснюють, не вірить () .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так я знаю :)), надо это еще обработанным рекламой ПП объяснить [+sign]— А где я могу найти кого-нибудь нормального?— Нигде, — ответил Кот, — нормальных не бывает. Ведь все такие разные и непохожие. И это, по-моему, нормально.(с) Алиса в стране Чудес[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

йоооо...за Яроша?!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"накручені рейтинги, куплені соціологи" - це така сама технологія як "виберіть мене в першому турі" () .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я где-то в ноябре-декабре тему о Порошенко создавала, так он мне нравился. Все хотелось его в президенты. Правда тогда в теме мнения 50 на 50 поделились. А теперь буду во втором туре за него, а в первом по любови:)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я решила, что буду голослвать за него еще до предвыборной агитации и мое окружение тоже ну если не он , то кто? Честно пока больше кандидатов не вижу из этого списка. Еще импонирует Ляшко...но сами понимаете
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Интересно за Добкина совсем никого не будет?!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах