Speak up курсы английского для подростка-нужны отзывы

94 сообщения в этой теме

Опубликовано:

тепер є два сайта ІН http://www.ihkyiv.com/ новийhttp://www.ih.kiev.ua/ старийобирай - не хочу... будемо ходити на Оболонь, якщо колектив лишився той самий.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну так если верить новому ИН-старый не имеет права преподавать и их документы юр.силы не имеют:(+ Меня прельщало еще то, что по окончанию выдавали бамажку, с уровнем знаний+возможность сдавать ЗНО автоматом по англ. [+sign]Люди имеют право заниматься любыми сексуальными практиками, которые им нравятся. Впрочем, они должны избегать секса с козлами.В эпоху голубиной почты спам приходилось еще и отстирывать.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мені здається, що це якась мутна історія. будуть і тут папірці та можливість пройти фсі та інше. нехай не під егідою ІН, головне, щоб якість викладання не постраждала. поміняють, можливо, якесь слово у назві, зроблять нові статутні документи і будуть далі працювати, хочеться вірити.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мене ціна набагато більше хвилює- вже 3900 на той рівень, де мала має навчатися. от де капець(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

скокА???они с дуба упали?( эт которые легитимны или нЭлегитимпны которые?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

посмотрите еще дейли скул. Как по мне, более адекватная цена, чем в ИН. Мы начинали с дейли, потом ходили в ИН, потом вернулись в дейли. Что больше нравится в дейли: преподаватель (в нашем случае) и меньшее кол-во детей в группе. В этом году с ними сдали кэмбридж сертификаты.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ті які ніби нелегітимні. це той варіант, коли три заняття на тиждень по півтори години або два заняття по 2 год 15 хв(у нас так має бути цього року) минулого року був формат тричі по півтори години. починали десь із двох із половиною тисяч, це вже з авансовими знижками. за останній семестр довелось заплатити десь 3 200, це вже було в напряг, але 3900 - це взагалі капець, навіть авансова знижка у 5 відсотків сильно погоди не зробить((( я точно минулорічні ціни не пам*ятаю, треба дивитись квітанції, але такого шоку не було, це точно.долар, звісно, виріс, але ж зарплати лишились на попередньому рівні у батьків або навіть і знизились((( і нічого не вдієш, вони ж вчаться за своїм планом, не переведеш дитину в іншу групу, щоб ходити двічі на тиждень за менші гроші.швидше, діти взагалі перестануть ходити.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас 2252 (эт с 15% скидкой) карочья жду ешо инфы по поводу школы и там буду думатьвозможно в ДЕК пойдем
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Треба подзвонити дізнатися, яка у нас знижка. Може, за 3 роки теж набігло більше, аніж 5 відсотків так званої авансової знижки. Я якось ніколи не рахувала, давали квітанцію, то оплачувала за тиждень до нового семестру. Ми тут морально готувалися,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Щоб 3 200 заплатити в кінці серпня, а тут таке. 3 900 - це я на сайті ціну подивилася.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот что мне написали.."СТАРЫЕ" Шановні КлієнтиЦим листом ми хотіли б Вам нагадати, що новий навчальний рік починається цього року 31 серпня.Традиції високих стандартів якості, що принесла Мовна школа в Україну ще у 1992 році залишаються незмінними протягом всіх цих років та є тією місією, яку Школа нестиме і в майбутньому.Для прояснення ситуації хотів написати наступне. У травні цього року єдиний і стовідсотковий власник ТОВ «Мовна школа «Міжнародний дім» - Громадська організація «Інтерклуб «Всесвіт» - прийняв рішення про зміну директора Школи. Основною, хоча й далеко не єдиною, причиною таких дій було створення організації-клона під назвою ТОВ «Інтернешнл Хауз Київ» (де попередня директор виступила співзасновником, а згодом стала і директором). Це було зроблено таємно, без будь-якого інформування засновника та, тим більше, без його згоди. Цілком природньо, що засновник визнав ці дії такими, що несуть безпосередню загрозу діяльності та самому існуванню Школи у тому вигляді, у якому її знають багато років.Тож весь негатив, що створювався попереднім директором навкруг Школи протягом всього літа мав на меті тільки одне – повернення собі крісла керівника. На її думку, всі засоби у цьому мають бути гарні, тож, використавши власні зв’язки у керівництві International House в Лондоні, вона досягла того щоб значок International House передали від Школи до організації-клона, що не мала ані досвіду роботи, ані викладацького персоналу, ані приміщення.Разом з тим, варто зазначити, що проти попереднього директора вже відкрито два кримінальних провадження і проводяться слідчі дії.Незважаючи на все вищевказане, Мовна школа «Міжнародний дім» із впевненістю дивиться у майбутнє, продовжує плідно співпрацювати із Кембриджським університетом та Оксфордським видавництвом.Ми раді будемо Вас бачити у нас на Ванди Василевської і на Маршала Тимошенка з тим же викладацьким колективом, з тим же адмінперсоналом, який і був з Вами раніше.Дякуємо за те, що Ви за нами!З повагою,Юрій Корф, Генеральний директор та колектив Мовної школи «Міжнародний дім»Мовна школа Міжнародний дім, вул. Ванди Василевської 7Тел. (044) 238-98-70 – КПІ; (044) 428-03-30 – Мінська.www.ih.kiev.ua |Facebook | ВКонтакте | Google+
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і хто Вам подобається більше?)))) а якщо серйозно, шкода, що там така катавасія, в таких випадках часто страждає якість послуг. окрім того, ламай тепер собі голову, до кого податися - до розумних чи до красивих.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы если пойдете на разведку к "старым", расскажите плиз как там дела, остались ли преподы старые. Спасибо:) .[+sign]Люди имеют право заниматься любыми сексуальными практиками, которые им нравятся. Впрочем, они должны избегать секса с козлами.В эпоху голубиной почты спам приходилось еще и отстирывать.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо! Пошла читать:) .[+sign]Люди имеют право заниматься любыми сексуальными практиками, которые им нравятся. Впрочем, они должны избегать секса с козлами.В эпоху голубиной почты спам приходилось еще и отстирывать.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

"Ми раді будемо Вас бачити у нас на Ванди Василевської і на Маршала Тимошенка з тим же викладацьким колективом, з тим же адмінперсоналом, який і був з Вами раніше." но я ешо жду инфу от своих плавающих в этом)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у них весьма плохой сайт. звоните лучше и пишитесь заранее.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мой сын закончил. Начал с 14 лет + ему подошло идеально мужу - нет категорически
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

За эти деньги лучше репетитора нанять
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Слышала неплохие отзывы о AEC на Оболони тоже есть
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах