Навчання у другу зміну - як?

75 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Навчання у другу зміну - як? Сьогодні буквально "огорошили" новиною - в наступному році клас, де зараз навчається моя дитина, переводять на навчання у другу зміну.Виходить, одна моя дитина буде вчитись у першу зміну, друга - у другу.Сказати, що я в шоці - не сказати нічого. Всі плани, в т.ч. вихід на роботу, поламались. Дитина теж "у захваті", сходу сказав:"Не хочу таких змін, не хочу вчитись у другу зміну, давай міняти школу"....Чиї діти навчаються у другу зміну- як воно? Як швидко діти звикли?Цікавить все-все, бо, якщо чесно, вже й сама думаю про зміну школи, але "западлянка" ше в тому, що наст. року це буде 4клас, якби 5-й, то переводились би в іншу, а так уже б довчитись молодшу школу в одному місці, тим більше, що все інше влаштовує.Такий сумбур - коли робити домаш. завдання? Як взагалі все встигати?Хочеться знайти плюси, але не знаходжу :( Чи погано шукаю?!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тяжко. Можливо, я би пішла навіть на зміну школи. А що за школа? Який район?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Це передмістя Києва Я уже спланувала, як діти вранці будуть разом ходити до школи, як я сама нарешті вийду на роботу і тут.....хочеться плакати :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну слушайте, большинство из нас родились в период бейби-бума конца семидесятых, школы были переполнены и учились в две смены в младшей школе и ничего так, выжили...письменные уроки вечером делали, утром спали, занимались своими делами, читали, общались с одноклассниками и шли в школутрагедии не вижу если школа находится рядом
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я навчалася у другу зміну, десь з першої до шостої/сьомої, досить незручно. Домашні завдання робила після школи, години до 11. гуляти немає коли, ніяких кружків та сейкцій, просто небуло часу. Крім того, інформація зранку краще засвоюється, після пятої години дня ми протсо мучилися, а не вчилися.Я б порадила перевести дитину в іншу школу, з нормальним режимом.[+sign]Личка не работает. Почта: nirig ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я навіть вчилась у 3:) зміну але жили ми біля школи, тому було батькам логістично все рівно, хто коли йшов додому і в школуя як сова по натурі, мене влаштовувало, єдине батьків я бачила менше:)але і уроки я робила сама
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, у мене серед учнів стільки стогону було про цю другу зміну, точніше від батьків. А на ділі багатьом потім навіть подобається. .[+sign]Я за правду боротись готов, і за неї пролить свою кров,Та з собою самим у війні не простояти довго мені (І. Франко)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Именно выжили. Автор же готоврит о качестве обучения и жизни при таком графике. Со всеми секциями и т.п..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я вчилася в 4 і в 6 Якщо дитина організована - то ще нормально, а як така безалаберна, як я, то важко. Ввечері уроки робити ліньки, бо всі вже відпочивають-гуляють, а зранку поки встала, поки розчухалася - уже і до школи пора. Ходила на теніс - прийшлось залишити
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

моему хватило 4 класса, что сказать "Переводи в любую школу, куда угодно, только что бы первая смена" Если есть серьезный кружок, а у нас была музшкола - это ад кромешный Утром пока встал, пока поел, какой то усный урок и в музыкалку ехать. Из музшколы прямиком в школу. Школа до 17-18, пока доехал-поел 7 вечера, письменные уроки и спать( Плюс еще было Лего и конюшня былиЯ не любила сама тоже, но архисложностей не помню. Помню только, что с катка на корачках приползала, когда Программа Время начиналась, и за уроки садилась)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я навчалася в 2 зміну - нелегко, не дивлячись на те що я сова була. Уроки робила сама, запитати чи правильно чи ні було ні у кого, т.к. батьки працювали.Своїх дітей я б не переводила в іншу школу якщо б у нас була 2га зміна, але ви дивіться як вам краще, дивлячись які у вас вимогуи до навчання і позашкільного часу[+sign]http://rainbowloom.in.ua - наборы для творчества Rainbow Loom, Bands loom, Monster Tail, резиночки для плетения, акссесуары[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и где же слово "секции" в тексте? это вы на себя переносите ситуацию автора
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Плюсів нема. Я вчилася у другу зміну. Це рахуйте вчитися увесь день.По-1, починаєш довше спати = встаєш з важкою головою.По-2, встав - треба сідати за уроки (якщо не зробив увечері).По-3, гуртки (((( вони у вечірній часненавиджу 2-гу зміну[+sign]жизнь прекрасна !!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зараз все по-іншому але в моєму дитинстві друга зміна - це були найкращі роки. 3 і 5 класи. Півдня зранку вільних, потім ще цілий вечір - клас! Єдине, як у вас з гуртками, якщо ви їх відвідуєте - чи є гуртки в першій половині дня зараз.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я сама училась несколько лет во вторую смену - очень тяжело и неудобно + зимой когда идут последние уроки - за окном уже ночь, учиться в такой ситуации не хочется. Домой возвращаешься поздно, уставший, как будто с работы. Если еще семь уроков - вообще утомительно. Домашние задания нужно делать утром, с этим как раз проблем не было у меня лично. Но секции и кружки тоже приходится подбирать такие, чтобы посещать утром.А разве можно младшешкольников во вторую смену? 25 лет назад было нельзя.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Давайте проще: ребенок НИКУДА не сможет ходить, кроме школы. Ну разве что в лес утром до подготовки домашки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Буча? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

секции есть на 6 вечера И даже на 18-30. Я сейчас малого вожу на 18-00 на бассейн.Я сама не училась во 2-ю, но учился мой класс, в который я потом перешла. Ничего ужасного они не рассказывали.Уроки делали утром, вечером отдыхали. Мне кажется, самое главное - утром встать ребенку не поздно и засадить себя за уроки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну отчего же, учась во вторую смену, я ходила на кружки утром. Но тогда и кружки подстраивались под то, что дети в 2 смены учатся [+sign]Если твоя шпага коротка, удлини её шагом вперед (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) ага
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 но я была самостоятельной, сама в школу ходила, могла сама дома находиться. Сейчас для такого же возраста своих детей не представляю подобного образа жизни...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

розумієте, виходить так, що зранку мені відвести першоклашку до школи, в обід її забрати, поробити з неї дом. завдання, потім десь о 18 маю забирати старшого і знову робити дом. завд. уже з ним. Крім того, є іще маленька дитина, якій теж потрібно приділяти увагу, гуляти і т.д.. Та й на роботу планувала виходити хоча б на неповн. день.Про прибирання-готовку я промовчу.Як це все встигнути, спланувати, я навіть не уявляю :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я всю школу почти проучилась во вторую смену. Брат в первую если ребенок организован - нет проблем. Я делала домашку вечером после школы
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не раскисайте, нужно сесть и подумать как оптимизировать все движения старший со школы может ходить с кем-то из товарищей, кого забирают и кто живет рядом, уроки в 4-ом классе полезно передавать ученику под личную ответственность, проверять только черновики...а по поводу работы без няни с тремя детьми из которых один первоклассник - это жизнь на износ даже без второй смены
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня учёба была на 15.00 какие 18.-18.30 секции? .[+sign]http://rainbowloom.in.ua - наборы для творчества Rainbow Loom, Bands loom, Monster Tail, резиночки для плетения, акссесуары[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах