Навчання у другу зміну - як?

75 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Донька цей рік вчиться в 2 зміну. Нам подобається. Із жахом думаємо, що на наступний рік знову 1-ша (+) Навчання з 14 до 18. В деякі дні повинні бути уроки до 19, але їх відміняють. Уроки робить трішки ввечері, а вранці обробляє. У кумів в Житомирі малий ходить на 2 зміну, то навчання з 12 до 17. Але в них в школі взагалі 3 зміни.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в плане питания то, как сейчас все устраивает утром завтрак дома, в 11 в школе 2-е, потом в 13-13.30 полноценный обед домаА как будет на 2-й смене не понятно :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Після вихідних буду займатись цим питанням, тим більше, якщо зараз не вистачає 2-х кабінетів, а перевести у 2 зміну хочуть 4 класи. Можливо директор піде на зустріч.Ех, у нас стільки нових будинків будується, буквально за декілька років стільки набудували!А от те, що дитсадки та школи "тріщать по швах", бо оселяються переважно молоді сім"ї, нікого не хвилює
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Донька обідає о13 вдома, вечеря о 18.30- 19.30. З собою бере перекуси, але часто приносить їх додому. Але в мене малоїжка(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, на Ірпінь теж дивлюсь, тим більше залізну дорогу переїзджати не потрібно, але все-таки хотілось би домовитись з директором не переводити
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мене була 2-га зміна в 5-му та 7-му. Я взагалі не вчилася - вранці книжки в портфелі міняла і все. Ну щось там пописати могла, твір чи задачку вирішити...+ 2-га то страшний сон((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А мне очень нравилось учиться во вторую смену.+ Утром высыпаешься, встаешь со свежей головой. Особенно зимой, не надо вставать в эту темень. Потом спокойно ешь - что хочешь и как хочешь, никто не дергает, не подгоняет. Потом уроки - опять же на свежую голову легко и быстро все идет. Потом гулять! Час-два всегда у меня был на прогулку перед школой. Потом обед и в школу. А потом весь вечер свободный! Играешь, читаешь, мульты смотришь. Никто не дергает с уроками. Максимум стих могла выучить вечером, чтобы утром только повторить.Когда опять вернули 1 смену, я плакала)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это наверное ночью и до утра? :-) -
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У нас была вторая смена с 2 по 6 или 7 класс (точно не помню). Это был УЖАС!!! Я как вспомню, так вздрогну, хотя уже 30 лет прошло... Если бы такое предложили моему ребенку, то был бы только перевод в другую школу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мені дуже подобалося вчитися в другу зміну, шкода, що недовго. Я "сова" і необхідність вставати рано-вранці - один із найбільш травмуючих дитячих досвідів.[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я так понимаю, что проблема автора - один ребенок в первую смену, другой - во вторую. И она сами не организовываются. () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я тоже не страдала от второй смены. И я любила дома бывать одна. Как раз так и получалось.[+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а какая школа, можно поинтересоваться? у меня сын в 3 учиться, так наш директор каждый год хвалит себя за то что у нас в школе учатся в одну смену.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я навчалася у другу зміну два роки, 5-6 клас. Ви знаєте, мегі було нормально. В першій половині дні прибирала в квартирі, вчила уроки, займалася в музичній школі. Уроки закінчувалися приблизно о 17.00, ще купа часу до вечора лишалася. А те що взимку темно, ходили всі разом з однокласниками додому, але в нас школа дуже близько, 10 хвилин іти, і багато хто поруч жив з однокласників.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Допишу Моя старша сестра вчилася в першу зміну, і взагалі не в моїй шеолі, а в коледжі. Але звісно ми були старші ніж діти автора, тому й збиралися абсолютно кожен сам.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага, вже не буде мова саме про 3-тюсказали,з вересня для 4-х класів, а наступного року - 4 і 5-тітобто ми попадаємо як мінімум на 2 роки.А для 1-ї зміни початок уроків буде вже з 8.00
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мене син зараз закінчує другий клас получається якщо введуть другу зміну і ми попадаєм через рік ((( А менша піде в перший клас, ситуація буде точно як у вас. Жах. І дійсно немає альтернативи, або через рельси хотити, мені самій страшно, або в Ірпінь маршруткою возити(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

до речі в школі є два класи в яких зараз группа продовженого дня спить, та поруч ігрова кімната. Може хай директор перегляне питання продльонки можна пожертвувати сном, але щоб всі навчалися в першу зміну.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я більше скажу - цього року батьки домоглись, щоб зробили групу прод. дня для 2 класів, а до цього було лише для першокласників. А для цього не лише потрібно було приміщення, а ще й ставка для вчителя (що дуже непросто зробити, коли бюджет вже розподілено і навчальний рік розпочався).Поговоривши з деякими батьками нашого класу, прийшла до висновку, що всі прийняли такі зміни досить спокійно, аргументувавши тим, що "в 4-ій школі вже який рік діти вчаться у дві зміни і нічого" :(Говорила сьогодні і з директором - "не вистачає приміщень"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так це була ініціатива нашого класу та батьківського комітету група продавженого дня знаходиться водному з кабінетів других класів. А вчителям батьки доплачують з власної кишені, та всеодно було дуже важко знайти бажаючих вчителів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви на Інтелекті? про окрему доплату вчителям не знала, інші батьки другокласників казали, що виділили ставку з районо.В будь-якому випадку, коли все робити гуртом, то можна чогось досягти. Тай клас, де діти сплять на продльонці, дуже маленький, він не врятує ситуацію :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так в Інтелекті, ставку виділили але це щось порядка 800грн на міс, за такі гроші ніхто з вчителів не хотів братися.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы большие молодцы!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дубль
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах