Хвилясті папужки - комусь потрібні?

65 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Хвилясті папужки - комусь потрібні? На даний момент можу віддати ( за недорого)Самець зеленого ряду, 5 міс (16 квітня) Красунчик, нарядний. Цього віддам тільки знайомим, бо дуже вже люблю його, Є відео його вилуплення. ну і теж фото першого місяця життя. Джуніор. 100грн.Ч-з 2 місяці мають бути ще 4 готових до передачі пташенят. колір мабуть теж жовтого ряду.Віддаю - хочу поміняти на синій ряд. Може хтось просто помінятись захоче - розгляну варіанти.[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а можно ОФФ? У нас есть мальчик синий, красавчик. Но ему одному наверно скучно, все время в зеркала лезет, кормит их и целует)) Я разводить птенцов не хочу, как думаете просто для компании можно ему подсадить мальчика или девочку?Извините за беспокойство, спасибо!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а они у вас рук боятся? У меня 2 зеленых мужичка ручных, как думаете можно ли нам 1 девочку?или так нельзя...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можна, але у них матріархат - буде їх "строїти" зараз не ручні вже, як. з рук їдять в клітці, але не так, щоб люблять це робити.коли малятами були, тільки вилупились я їх щодня в руки брала, підгодовувала з піпетки. Того малька, квітневого - взяли в сім"ю мої друзі в віці 35чи 38 днів днів, до 3,5 міс віку почав говорити, досі дуже ручний, зараз он "жаліються" почав всіх "строїти" )))У мене було жили самець і дві самочки - от це погано, вони його ганяли по всій клітці, поки не поїдять йому не можна було навіть підійти до годівничок. Було й таке, що самці і самочка - нормально жили, дружили. Головне не ставити гніздовий будиночок, не давати яйця варені і багато білкової їжі - це стимулює у них продукування гормонів.[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

якщо розводити не плануєте, то краще взяти ще одного самці. більшість самок нормально живуть поруч з самцем і не "несуть яйца". Але все ж буває що природа бере своє і починають нести яйця і на шафі і де завгодно.В будь якому випадку, якщо візьмете самочку - не ставте їм гніздовий будиночок, і не давайте білкову їжу.[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Можна в чергу за маленьким жовтеньким? Хочу молоденького ручного хлопчика навчити розмовлять)В мене колись був блакитно-білий - дуже милий і компанійський, але не розмовляв.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Звісно можна :-))) [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я тогда за маленькой девочкой в очереди постою, хочу чтоб рук не боялась, как и мои)))+ А если вот они живут 2 пацана и 1 девочка и я поставлю им домик, ои будут размножаться в таком коллективе?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

краще тоді відсадити парочку окремо. [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ок, за Вами самочка. [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вы так о них пишете, что вторую птичку мне захотелось именно от Вас :) но возникли вопросы. У нас живет самец, был куплен год назад птенцом на Птичке. Планы были такие: научить его сносно разговаривать и осчастливить невестой для продолжения рода. Говорить он начал месяцев в 6-7, дело идет пока туго. Теперь вопросы. Имеет ли смысл взять сейчас еще самца, а потом добавить к ним барышню? Нужно ли будет отсаживать пару в отдельную клетку? Или лучше взять сейчас самку и оставить себе птенчика (тогда отсаживать его придется, как я понимаю, да?)? [+sign]Свет - он в человеке.Окружающий мир озаряется этим светом.Человек - своего рода фонарь, и от каждого зависит освещение на конкретной улице.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Люда, а покажешь Джуниора?) У меня девушка желтая с зелеными пятнышками есть, крупная.[+sign]Если Вас что-то смущает во мне - не нужно ставить меня в известность, попробуйте пережить потрясение самостоятельно.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

звісно покажу, (соррі що не відповідала) тут відео його появи на світ http://www.youtube.com/watch?v=eCNOWvuzrukкуди фото кидати?[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

с ума сойти!!!! вот это чудо!!!! как вы подловили момент?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не знаю, чисто випадково :-) це 4-те пташенятко, попередні три я тільки бачила що вже воно вилупилось. А це - я зранку почула що воно пищить в яйці і почала панікувати - лазити по спецфорумах, дзвонити всім знайомим хто хоч трішки шарить в птахах. потім побачила на яйці з одного боку шось біленьке, подумала що то щось прилипло, геть засмутилась. Поклала назад. потім ми мали йти з дому, і я рпосто випадково зазирнула в гніздо, побачила що там вже не крапочки, а полосочка ціла і пташеня пищить сильніше і частіше, ну і вирішила зняти це чудо. ейфорія повна, я до того бачила тільки як народжуються діти, кошенята. цуценята і телята, а як з"являються пташгечки - не знала. [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

до речі, якщо все добре, то пташенята вилупляться 5;7;9;11-го жовтня. +40- 45 днів і можна забирати. Правда є досвід віддачі 38 денного пташеняти - політ нормальний, дуже ручний і балакучий Пончик.у мене в однокласниках є фотоалдьбом з історією першого виводку.[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой какая прелесть!!!!а с какого дня видно мальчик или девочка?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

скажемо так, до 4 тижныв я була впевнена що двоэ старших то самцы, а двоэ молодших то самочки, потім закрались сумніви, і лише після 30 днів я зрозуміла що все зовсім навпаки - старші дівчата, молодші - хлопці. [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

якщо комусь цікаво - закинула ще одне відео - зародок папужки - 3 дні http://www.youtube.com/watch?v=YR79SozfZpI[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пи.си. це пташеня вилупиться 3-ім, ТТТ [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ууу, прям и себе захотелось)))+ А не подскажите, есть у меня олександрийский попугай, разговаривает, общается (видно был не домашний, а фермерский, потому что полгода приручала к человеку, но все равно на руки не идет, лишь изредка летая, может сесть на руку, на голову) сейчас ему два года. Иногда тааак достанет своим "мамочка- лапочка", достанет в смысле жалко его, не всегда есть время для общения с попугайчиком, что хочется ему для общения самочку докупить. Но, боюсь, что в компании эти владельцы сильных и мощных клювов совсем одичают(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

как вас в одноклассниках найти?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не підкажу - я в таких великих не розбираюсь :-( [+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

[+sign]Я не знаю, но чувствую.Я не вижу, но верую.Если вырастут крылья за спиной,Я хочу чтобы были белыми.(После 11)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах