Хвали мене, губонько, бо тє розідру!

85 сообщений в этой теме

Опубликовано:

:)) [+sign]"полезайте скорее в мешок, там ждут вас всякие подарки!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в салати, подруга казала, до м"яса додає [+sign]"полезайте скорее в мешок, там ждут вас всякие подарки!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можна з любих ягід. з полуниці подруга робила. [+sign]"полезайте скорее в мешок, там ждут вас всякие подарки!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на здоров"я:) [+sign]"полезайте скорее в мешок, там ждут вас всякие подарки!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я малиновий теж щороку робилю, але мені смородиновий - більш універсальний [+sign]"полезайте скорее в мешок, там ждут вас всякие подарки!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нічого собі! а я те листя тільки до чаю і в гурки можу:) [+sign]"полезайте скорее в мешок, там ждут вас всякие подарки!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я його завжи в мульті , але на пару )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у мене малина пропадала як раз я вперше в цьому році стільки консервувала, тому у мене ще не той досвід, щоб купувати продукти для цього діла: всі мої заготовки були викликані або потребою спасти продухти, або наявністю шарових овочей/фруктів під боком :) Як то дві аличі за парканом - маємо три види соусів із неї :) П"ять обліплених абрикос у сусідів - чоритивиди пастили, три види варення, заморозка. Дві здоровенних корзини помандорів - аджика, два види кетчупів. Чотири ківових лотки лісової малини - оцет і заморозка. Ну, і так далі :))А от, смородина в лісі не росте і нашим кущикам по року було лише :))[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

блін, мене аж завидки хапають, я як згадаю ціни, за якими купувала ягоду цього літа...[+sign]"полезайте скорее в мешок, там ждут вас всякие подарки!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от тому у мене із малини :)) -[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах