Насоветуйте блюд из тыквы пожалуйста.

46 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Насоветуйте блюд из тыквы пожалуйста. Только самых простых и не молочную кашку)).Спасибо.[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

недавно терли за гарбуз)+ http://likar.info/forum/10_690449_10494516.html[+sign]Нарешті прийшов час зняти свої літні бомжацькі одежі та одягнути осінні бомжацькі одежі;)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо , из не сложных+ Взяла там суп пюре )и Запеканку с картофелем.Буду пробовать.[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Гарбуз із сочевицею та рисом - не зовсім кашка, але дуже смачно. :) Потрібен сотейник або сковорідка. Гарбуз порізати крупними шматками і викласти одним шаром в сотейник, якщо гарбуз худенький, то два шари. Зверху викласти одну мілконарізану цибульку та пару зубків часнику. На цибулю пів-склянки рису і пів-склянки сочевиці. Якщо сочевиця червона, то сипати сирою, якщо зелена (коричнева), то приварити близько 10 хвилин, зцідити і тоді додати до гарбуза. Посолити, поперчити. Залити 1-1,5 склянки води і викласти приблизно 30-50 г вершкового масла маленькими шматочками. Накрити кришкою, довести до кипіння, прикрутити вогонь до маленького і тушити під кришкою приблизно 30 хвилин до готовності рису та сочевиці. Запах цієї страви просто неймовірний, чомусь м"ясний, і до того ж вона дуже смачна. Тут є відео страви[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо) Не смейтесь только я не знаю что такое "сочевиця"... Я вообще не кулинар )))[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

чечевица [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:) Вона! )) [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот есть такой рецепт+ http://forum.say7.info/topic20142.htmlОчень даже:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тушила мясо с тыквой и чечевицей - бесподобно!+ ну разумеется там еще куча специй у меня была и лук - морковка. Но основые компоненты - эти тридля меня главное, что мои дети это едят ))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Запечь с травами или медом+ 1.порезать полукольцами, 2. сбрызнуть солью и травами, бальзамиком и маслом.3. запечь. если хочется сладкого в шаге 2 ингридиенты заменить на корицу и мёд.Проще не бывает, уходит в тот же день до последней крошки.[+sign]Личка не работает. Почта: nirig ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на днях делала карри - лук, чеснок прижариваются, тыква, помидоры томятся, сверху предварительно отваренная чечевица. Ну и порошок карри - роскошно, муж сожрал урча, не заметив курицу в духовке)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

прямо радиш? я якраз сьогодні думала про сочевицю, у мене, парвда, зелена...а по кількості рису-сочевиці не зорієнтуєш?[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) Воно правда смачне. )) У мене пів-балкона гарбузів, тож у сім"ї гарбузна дієта. )) У мене теж зелена сочевиця, я її трохи приварюю для цієї страви.Рису і сочевиці по пів-склянки на сковорідку гарбузів. Води в залежності від соковитості гарбуза. Іноді потрібно в процесі доливати 0,5-1 склянки гарячої. :)[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) Про хрюшку або якусь ціпку я також думала, аби додати. )) Хоча й сама сочевиця, особливо зелена, має м"ясний присмак, але іноді можна й м"ясця додати для святковості.:))[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

8-0!!! сковорідка гарбузів??? у мене шмат товстого горбуза як два моїх кулака - мало буде?а рис можна звичайний брати і жасмін з камолінами на теє не переводить?[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:) Та ні - це в один шар на дно сковорідки. )) Думаю, що якраз стільки вистачить. )) Рис я беру той, що є. Зазвичай це довгозернистий простий. З круглозернистим вийде більш схожим на ризотто. ))[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ясно, дяк:) [+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Девочкииииии , а где вы покупаете чечевицу? Я ее даже не пробовала никогда, теперь интересно очень после описания блюд)[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а лук обязательно именно сырым класть? просто я очень не люблю вареный лук. Если поджаренный добавлю, не испорчу ничего? Что-то столько хвалебных отзывов, что решила и я попробовать, хотя не люблю тыкву еще больше гречки:))да и простота рецепта очень подкупает
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я ще не робила, але збиралася обсмажити цибулю, додати туди гарбузу, обсмажити, додати рис і сочевицю, воду, тоді вже тушкувати.[+sign]перша заповідь перфекціоніста-прокрастинатора: "краще зробити добре, але ніколи аніж будь-як і сьогодні!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вот и я как-то это себе вижу, спасибо хотя тогда процесс усложняется), но это мелочи все равно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

поскольку я тыкву люблю в разных вариантах, то в этом рецепте меня сильно смущает чеснок (( я бы его точно убрала, но добавила бы красного перца, муската и корицы[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та скрізь) на районному ярмарку, в сільпі, кишені, форі дивіться в бакалії, там де крупия люблю червону, наприклад, таку [+sign]Змінити себе, щоб змінити країну (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В цій страві я цибулі взагалі не відчуваю, вона стає дуже м"якою, тушеною. Смак в цілому гармонійний. Але спробуйте посмажити, розповісте як Вам сподобалося. :)[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я люблю гарбуз в різних варіантах, крім традиційного солодкого (типу каші або запеченої із цукром). :) Цей варіант страви дуже простий, домашній, спокійний, і часник, покладений на самому початку, залишає лише приємний присмак.З мускатом та корицею страва стане пряною, екзотичною, і втратить натуральний смак. Звичайно, потрібно все підлаштовувати під свої смаки, але я все одно одразу готую в оригиналі, а вже потім, якщо виникає потреба, змінюю рецепт. :) На мій смак, ця страва досить збалансована і не потребує змін.[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах