Хочется пирог с яблоками!) Вкусный) Не шарлотку)

56 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Тут масло або маргарин краще втирати до манки-цукру-борошна - робити таку масляну крошку. Тоді тісто виходить кращим. В перший раз я спробувала на суху, а масло зверху... Манка відчувалася. А на другий раз спробувала втерти масло - зовсім інша справа. Тісто виходить пухкіше і ніжніше, взагалі, як пироженко. ))Тісто я ділю на три частини, а яблука (їх близько кіла на цей пиріг) - на дві. Тісто - яблука - тісто - яблука - зверху тісто. Вчора знову пекла. ))[+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Французский пирог - вкусный, изюминка, конечно. в хрустящей корочке. Занесла в мемори, будем повторять. [+sign]Двери межкомнатные готовые и под заказ: http://ladnidveri.com.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А сколько в них калорий!! (но с утра, наверное, можно кусочек)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я обожаю яблочный крамбл))))) почти как пирог, и яблоки, и мука, и масло))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо за рецепт - обалденно вкусно!!Делала в мульте, хрустящей корочки не получилось, но не оторваться) [+sign] zhaluzi / rolety [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

прошу :) треба і собі повторити, і яблук навезли з села, і гості миляться до нас[+sign]Кожна мрія дається тобі разом із силами на її здійснення[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах