Апьять алыча, девочки)

45 сообщений в этой теме

Опубликовано:

тупо замораживаю...ах, да в этом году еще сушила..ну когда +41 было...у меня ранняя, а ща соседка синей-мелкоплодной принесла)))) [+sign]Никто не хранит тайны лучше того, кто ее не знает.Зачем нам бумеранг? у нас грабли есть![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мама каже, що теж з кісточками варить, бо кістка не відділяється. на кіло ягід - кіло цукру (можна змаеншити цукор до 800 грам).варимо сироп (на кіло цукру склянка води)занурюємо туди аличу, доводимо до кипіння, відставляємо.так доводимо-відставляємо по 2-3 рази на добу ще пару днів, аж допоки нам не сподобається густина сиропу і прозорість ягід.[+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ликёр из неё ещё есть. Тоже так ничего. Взрослые очень даже могут захотеть)) [+sign]Your best teacher is your last mistake[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

может пастилу?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а ви робили? [+sign]keep calm and knit on[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

анна шпет :) я какие-то другие брала но очень крупные, шикарно было ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Наливку! ягоды залить водкой и сахаром. очччень вкусно полная банка ягод до верху, залить водкой до верху, на 3-х л банку 1ст сахара (но сахар по вкусу вообще-то можно)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я вспомнила, мама её сушила. Она сухая в компот в сочетании с другими фруктами хорошо идёт. [+sign]Your best teacher is your last mistake[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

продай мені пару кіл! Я з нею помідори закрию. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbert[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так давайте! [+sign]Никто не хранит тайны лучше того, кто ее не знает.Зачем нам бумеранг? у нас грабли есть![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, и из персиков тоже
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Этого добра у меня 2 бутыля с позапрошлого года, вкуснотишша, но пить некому, все трезвенники и нахер послать некого))) [+sign]Если тебя ударили по левой щеке - подставь правую... руку и с разворота бей ногой в челюсть.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Йой, домовились, я тобі привезу. Тобі на Поштову? [+sign]Если тебя ударили по левой щеке - подставь правую... руку и с разворота бей ногой в челюсть.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дык это ж будет чистый уксус, а не пастила. Ягода оооочень кислая.. [+sign]Если тебя ударили по левой щеке - подставь правую... руку и с разворота бей ногой в челюсть.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хм... так может и правда уксус сделать?)))) у меня получилась чуть кисловатая, но и ягода была чуть с кислинкой
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Уксус это доооолгоооо... ) [+sign]Если тебя ударили по левой щеке - подставь правую... руку и с разворота бей ногой в челюсть.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дааа, яблочный полгода бродил))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мой папа делал что-то типа соуса, перетирал алычу через металлическое сито, полученную жижу проварил и закатал. Вроде еще что-то добавлял, но без сахара. С мясом очень недурственно оказалось :)) ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

варенье из нее как мармелад потом чудесные соусы для мяса, гуглите, рецептов много.[+sign]Чем ярче горят мосты за спиной, тем светлее дорога.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я саме сьогодні згадувала, як моя бабулечка варила джем з цієї лимонки у виварці! ))) Це був насмачніший в світі джем.))) Чому у виварці? )) Тому що в неї лимонкова деревина вимахала метрів зо 20, і в сезон на ній достигало мабуть із тонну тих лимонок. )) Всі оси були нашими. Вцілілі лимонки йшли на компот - ціла банка груш, один раз залити окропом, другим разом сиропом з лимонкою. Закатати. Це мої улюблені груші, іноді, як трапляються гарні лимонки, то роблю. А ті лимонки, що впали-вдарилися, або оска в бік вкусила, ті перечищалися і йшли що на сік у соковарку, а що перекручувалося на м"ясорубці. Варили джем, як все тоді, кіло на кіло цукру і варити, поки йде пінка, потім трохи лимонної кислоти і по банках. Та й варення з груші-лимонки виходить з цілими мармеладними дольками.Ой, поки писала, згадала, як колись мій батько приніс від жінки свого друга особливе варення з груші-лимонки! Це були цілі грушки, в кожної з боку попки було обережненько вийняте насіння, а замість нього груші були нафаршировані мілконарізаними лимонами. Ці грушки були залити густим сиропом. Ця жіночка, на жаль, не любила ділитися рецептами, лише один раз розказала про яблука, але всі її варення були особливими, і це з груш дуже смачним було. [+sign]Виправляйте, коли щось не так. :)Несмачних пляцеків не існує! Слава Україні![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах