Знову шини

73 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Знову шини Заспокойте мене чи що. Так я розумію, коли люди заступаються за пригноблених, побитих і тд. Але коли адреналін грає.... Ну що змінить, якщо війну назвати війною. Хай і поганий мир, але людей менше гине, чи у нас є якийсь реальний шанс до Москви дійти. Відповідь очевидна, тоді для чого це? Чи вимога відпустити вбивць Бузини. Я ще розумію якщо буде вимога незалежної оцінки доказів, але якщо люди дійсно вбивці, то їх треба відпустити бо Бузина був поганий, а патріот вбивця хороший? [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, мовчіть... бо зараз буде.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чи вимога відпустити вбивць Бузини.. А шо вже винні є по цієії справі?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну не знаю чи вони дійсно винні але є підозрювані які по ДНК тестах з машини, і тд і з телефонів продавця машини їх типу вичислили, зловили і вже встигли відпустити за 5 лимонів. У кожного бідного патріота лежить 5 млн під подушкою, тож тут нічого дивного. У мене весь фейсбук виє, як, як можна арештовувати патріотів, а один з них навіть сніг розчищав в ту весняну заметіль. І щось нікого не цікавить чи вони дійсно вбивці чи ні.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вас не дивує розмір застави? А те, що її було скасовано після того як внесли? Зараз судова система працює у жорстко договірних відносинах. Тому і можливо стало теє неподобство.Щодо доказів тут зовсім вже казкова історія вийшла. Я останній раз стикалась с діями правоохоронців на місці злочину місяць тому. Так от та розповідь про ДНК яку зішкрябали з родичів неймовірна. Так, з війни приходять люди з порушенням психіки, але Бузина їх ну ніяк не цікавив. Тут, перепрошую за своє імхо без достатніх доказів, спроба зробити з Бузини великого опозіційного лідера а-ля Нємцов. Хоча з моєї т.з. це було досить тупо. А ті хлопи попали під цю справу виключно старанням підарасів котрі наживались на війні, саме через погрози їх викриття.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та я допускаю, що справа сфабрикована, у мене інше питання що це за вимога відпустити патріотів? Відпустити можна невинних. Можна наняти адвокатів, можна вимагати правдоподібних доказів, можна просити максимально прозоро вести слідство. А патріот не може бути ні за ні проти. [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тобто вам не подобається формулювання? Справа в тому, що ходити з вимогами чесного суду це нонсенс в будь якій державі. Суд апріорі чесний і неупереджений. А назвати суд продажним публічно це теж саме, що назвати АТо війною. Тому і вимагають звільнити патріотів, що не причетні до цієї, саме цієї справи.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це не нонсенс коли всі знають, що суди не чесні коли Мартен Лютер Кінг був за рівні права для всіх людей це теж ніж само собою ясно.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ви проводите недоречне узагальнення. Ця справа договірна, де метою тримання під вартою є не вина підозрюваного, а кулуарні домовленості деяких діячів, котрим конче треба позбавити волі людей, що можуть викрити їх оборудки. От і все.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ага, крапка Авакова переслухала:) суд доведе - тоді будуть вбивці. А поки що - підозрювані. Всоте кажу, що у нормальній країні Аваков був би звільнений, а то ще й нормально покараний. А у нас всі радіють і повторюють "вбивці".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так у патріота і не лежало 5млн під подушкою за нього заставу заплатили. А її апеляційний скасував. Нормально. вважаєте? Як сформулювала любтима Кнопочкою Монтян, "трбе було ставати на лижі". Ну, не зробив цього Поліщук, не вважав за потрібне. А вимоги були "свободу політв*язням". Ну, і так, у нас війна. Коли АТО - повинні використовуватися спецпідрозділи, СБУ, міліція, але ніяк не мобілізовані.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Как понять- что это изменит?! например, люди могли бы получить статус беженца, это из " бытового" + Территория оккупирована, но войны нет, и енм оккупирована тоже не известно. Зато очереди на бп по 15 км и люди стоят , что б проехать от 10- 24 часов, и отношения дип, экономич, с рф никто не разрывает, и санкций Украина не вводит против рф, зато против граждан Украины вводит...гуманитрные караваны РЛ как ездили, так и ездят...И что значит мир? Где мир?! В Марьинке? В Широкино? В Песках? В Авдеевке? - стреляют каждый Божий день, когда меньше, когда больше...где мир?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ППКС
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так спосіб перетину цієї лінії що від статусу цих бойових дій залежить? Це фігня яку Україна просто так запровадила, тобто інші варіанти існують, але хочуть зробити саме так інакше хто там що заробить і це всім відомо. Просити відмінити цей бєспрєдєл я би й сама пішла, а коли це зборище ультраправих-ні. Стрілять то стріляють, але є різниця 5 вбитих за добу чи 500[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я авакова взагалі не чула з цього приводу, я про інше говорю не можна вимагати звільнити людину за патріотизм. Можна найняти адвокати і доводити невиновність. А інакше який сенс суду взагалі як такого.[+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Немає різниці. Якщо стріляють на нашій території то це або тероризм, або війна.Якщо тероризм, Тоді вводяться війська мвс і відпрацьовують ато за 72 години, якщо війна, тоді мирні люди евакуюються, сплачується компенсація, надається житло і оголошується воєнний стан.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кому объявить войну? Объявление войны повлечёт за собой полномасштабнре вторжение... Вот тогда вы почувствуете разницу. Только говорухи, кричащие об объявлении войны, будут сидеть по норам в случае вторжения.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вам мало той войны, что есть, хотите ещё больше (
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

разве ещё не очевидно Требования этих ряженых, что вчера жгли шины один в один совпадают со призывами илларионовых, призывами захарченков, со словами Путина.Есть повод для критики - для этого есть парламент и, фракции, принадлежащие организаторам циркового представления.Шины жечь не для самообороны, а ради пиара - последнее дело
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

из своего кошелька оплатите введение санкций? Которые уже ввели - например в сфере ВПК.Статус переселенцев люди получают и без официального объявления войны..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хороший вопрос, войну объявлять некому. Так напуркуа мобилизация то? Кажется на форуме опять завелись сторонники позора.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ряженых. Ню-ню. Страшко Путин придет и завоюет нас. Он придет когда ему это будет нужно. Странно, что до сих пор есть люди которые верят в политику умиротворения вгрессора
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

некому? так чего вы говорите о необходимости объявления войны? Поедьте в Донецк, увидите зачем мобилизация.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зачем ему приходить, если своих ряженых хватает Помимо наступления и умиротворения есть и другие варианты действий - сдерживание в обороне, наращивая свои силы. К тому же экономические войны тоже наносят урон противнику, но не причиняют того количества жертв, как при открытой войне... Тем более войне в мегаполисах.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ппкс [+sign]Моя графоманія зупиняється дисграфією.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах