елка: "жива" vs штучна.

76 сообщений в этой теме

Опубликовано:

елка: "жива" vs штучна. не можу визначитись:зрізана:плюсиекологічно;душевно;-запах.мінуси:ціна, швидко сохне;повно голочок до травня вишукувати.штучна-взяла в руки- не те.плюси- це мінуси живої. мінуси- плюси живої.в горщику: невелика, потім не виживе.ціну не знаю.що вибрати при наявності малого шкоди? поставити хочу в дитячій для старшої. шкоду приводити на подивитись.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я купила живую из веточек, мне оч нравится
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

або сосна, що не посипеться до старого НГ, або ялинка у горщику яку можна на дачі пересадити.Такий наш вибір)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У нас только искусственная. Но у нас вообще не может быть + живых ёлок, хризантем, фикусов, попугаев, собак и многого другого. Их "живость" потом слишком дорого обходится :(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Сосна) [+sign]Волк остался бы жив, если бы не заговорил в темном лесу с незнакомой девочкой в красной шапочке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Первый раз в жизни купила искусственную. Живые больше брать не буду. Сейчас есть красивые деревья[+sign]Невозможно нравиться всем подряд. Все подряд не могут обладать безупречным вкусом.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ясно:(. а яка штучна повинна бути в ідеалі? я в них не розбираюсь. вчора в каравані тримала якусь. як вони реагують на лампочки?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я маньяк) - всегда покупаю живую и огромную.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дивилась на них. дочка просить трохи більшу. а мені підходить.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У меня искусственная много лет. Я люблю елку, она у меня стоит долго-предолго. Для запаха покупаю ветки. или не покупаю )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

порекомендуйте.. схиляюсь до двох і живу, і штучну...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я раніше була ЗА штучну, з екологічних міркувань зара мої погляди змінилися, штучну більше не хочу споруджувати. На наступний рік куплю ялинку в горщику, попередньо підготую їй яму і висаджу в грунт після НР.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сейчас очень красивые наборные сосны продаются. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пробували висаджувати... досвід печальний... засохла -не дочекалась весни... дитя сльози лило. ми правда брали маленькі густенькі- такі перед АПУ на клумбі росли колись. вони, кажуть, примхливі...сосну не люблю... асоціації з дитинства- ялина чи ялиця....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мне сделали на заказ 2.10 высотой по-моему шикарная, пушистая, пахнет. Я специально подошла и попросила такую соорудить, они через неделю привезли
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пока живая стоит, но у меня еще ребенок требует..потом перейдем на искусственную [+sign]Не падай духом где попало:-)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

штучну ялинку і композицію з живих гілок для тепла і запаху, нє? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я за живу була з тих же екологічних міркувань. тепер стою на роздоріжжі. а як грунт замерзне? ми свою тримали то на балконі, то в гаражі біля вікна до потепління. не дочекалась весни. читала, що ви хотіли з дощечок чи гілочок. теж вчора потримала таку маленьку з дощечок. дочка не схвалила.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я за живу була з тих же екологічних міркувань. тепер стою на роздоріжжі. а як грунт замерзне? ми свою тримали то на балконі, то в гаражі біля вікна до потепління. не дочекалась весни. читала, що ви хотіли з дощечок чи гілочок. теж вчора потримала таку маленьку з дощечок. дочка не схвалила.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

клас. я вже спізнилась.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мені підходить. "мелка" пручається, оскільки ялинка стоятиме в неї. єдина вимога- невелика до 1 м.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ясно. моя теж вимагає... мені і карлик в горщичку підійшов би...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

грунт замерзне, звичайно, але слід дочекатися першої відлиги, і тоді садовити. Я не пробувала, то мені так розказали. я згадала про неконтрольований хвіст нашого лабрадора, і тепер не хочу жодної ялинки поки що, тим більше, що в родини зара важкий час. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Что такое наборные сосны и по чем они?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Красивая и невонючая. Фсё :) (-) ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах