Друзі, чепляє мене... Запрощую в тему всіх, виключаючи неадеквкатів(+)

120 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Клас! Дякую вам! :))) Ви мене зрозуміли ще й таку цікаву теорію підвели. Дякую. :)[+sign]Моя ёлочка желанийВ каждой хорошенькой девушке, В каждой застенчивой лапушке Могут быть где-то упрятаны ...лядские гены прабабушки!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:)))))))) [+sign]Моя ёлочка желанийВ каждой хорошенькой девушке, В каждой застенчивой лапушке Могут быть где-то упрятаны ...лядские гены прабабушки!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не хочу в темі міжнаціональних сварок () [+sign]Моя ёлочка желанийВ каждой хорошенькой девушке, В каждой застенчивой лапушке Могут быть где-то упрятаны ...лядские гены прабабушки!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Це якраз до частини "ненавісти".... ((( І я таки вимушена з вами погодитись - ми досі не навчилися так цінувати свої традиції, мову, культуру.... Це дуже сумно... Сумно від того, що те ставлення поляків до нас, яке не дуже добре - воно має під собою підгрунття. (([+sign]Моя ёлочка желанийВ каждой хорошенькой девушке, В каждой застенчивой лапушке Могут быть где-то упрятаны ...лядские гены прабабушки!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Прикольно.... Таке сприйняття поляків я теж розумію. [+sign]Моя ёлочка желанийВ каждой хорошенькой девушке, В каждой застенчивой лапушке Могут быть где-то упрятаны ...лядские гены прабабушки!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дело в том, что несмотря на внешнюю схожесть и мы - соседи, у них в какой то степени присутствует еврейский дух (еврейская кровь), а у нас - чисто славянский. В этом и вся разница. Поэтому наши бурные настроения и дури в голове до них не доходят :((( не в обиду украинцам, если шо. сама украинка.[+sign]Кто очень сильно любит, тот долго не замечает, что он-то уже не любим. Когда женщина влюбляется впервые, она любит своего любовника; в дальнейшем она любит уже только любовь.Франсуа де Ларошфуко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

наши родные братья - это русские и белорусы. а поляков я бы назвала уже двоюродными братьями :)[+sign]Кто очень сильно любит, тот долго не замечает, что он-то уже не любим. Когда женщина влюбляется впервые, она любит своего любовника; в дальнейшем она любит уже только любовь.Франсуа де Ларошфуко[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1. ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

кстати, тоже интересно про карту поляка - с удовольствием послушаю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В мене ставлення до поляків раніше було далеко неоднозначне Маю різні приклади "братнього" і "небратнього" ставлення.Для себе вирішила - історія, то минуле, яке вже не виправити. І воно не чорно-біле, погане чи хороше. Воно багатогранне.А щодо сучасного - якщо я поважаю себе, як українку, то мені байдуже ставлення представника іншого народу... Всі ми люди, передусім і глобальні, і приватні проблеми у всіх схожі...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

еврейский ?? :)) Киви, Вы ни фига не знаете про поляков :)) [+sign] Мир — это зеркало, которое показывает каждому человеку его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Киви, откуда у вас такие "знания"? именно поляки этнически наши родные братья, русские - двоюродные
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

людині з інтелектом соросно ототожнювати думку окремого індивідумум із мільйонами різних людей, що звуться нацією доки жила на кордоні з Польшею, то, як більшість невігласів, казала - не люблю поляків, слухати не можу їхню мову і т. д..але життя таке щедре до мене, що дає виправляти помилкипотрапила у Варшаву і залишила там серцеполюбила це місто, цю чудову мову, їхню історію, їхню манеру шанувати себе, толерантність, витриманість, побут їхній і т. д.в Польщі мені, як вдома, тільки ... краще:-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

оце висказали:)) єврейської крові в геномі українця і поляка - практично однаково. На цю тему є дослідження.Різницю на менталітет наклала, як я вважаю, церква. Католицька церква була до 20 ст. більш агресивною, з одного боку, і привчала до пункутальності більше, ніж православ"я.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А знаете чому краще? Бо їхні проблеми Ви не сприймаєте як свої:)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Лєнок, я впевнена, що ти надро розумна жінка, щоб настільки узагальнювати поляки - це мільйони людей, які проживають у Польщіі чи можна отак огульно сказати про їхнє ставлення до сорока мільйонів українців?ті поляки, яких знаю я - шанують Українухтось знає інших і це нормально
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

цікаво... Тому що я також жила на кордоні з Польшею але ніколи не могла і подумати, що поляки чи польська мова мені якісь осоружні. Напевне тому, що з дитинства бавилася з польськими дітьми на одному майданчику і ніколи не задавалася питанням - брати вони мені чи ні...Дуже подобається їхня мова, традиції, побут.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та ні) я з того сорту людей, що і проблеми в Сьєра-Лєоне сприймаю, як свої я про інше - там краще в побутікраще щохвилинноі боляче через те, що впевнена - українці теж могли б так жити
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100 погоджуюся з Вами на всі 100%
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

От на Вас давить радянська пропаганда про три братні народи:))) Нема двоюрідних, і нема двоюрідних.Усі слов"яни - брати рівного ступені рідства. А все історя, починаючи з 8 століття н.е. , зробила свою темну справу і розз"єднала як могла...До речі , українська мова, за багатьма ознаками, потрапляє більше до південно-словянської групи мови, а не до східної (це стає особливо помітно, якщо відкинути усі реформування української мови за часів радянської влади)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Чесно, поки незнаю жодного поляка, який би сказав, що час змінювати гімн, бо він песимістиний ось вона - різниця!!!!!!!!!!!!!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в мене взагалі враження, що на форумах емігрантах сидять тільки невдахи, які паплюжать країни, де живуть звідси і критині відгуки про поляків. португальців, італійців і т. д.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

на мене, власне, ніщо не давить. рідні-двоюрідні - це терміни моїх професорів з універу Шевченка
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

щоб ми не казали, але болить таки впершу чергу своє:))) і не треба цього заперечувати, бо це не вся правда. Мене голод в Африці теж турбує і жахає, але це не значить, що я не буду їсти....А українці могли б жити краще.. але не хочуть, бо віддають владу в руки іншим, неукраїнцям. І навіть коли були такі спроби, то справжній українець просто не може витримати, що його товариш буде ватажком:))) і або критикує, або зраджує...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я не Вам писала, а Киви:)))) А в Шевченка - Ви коли вчилися??? певно ще у викладачів радянської закалки:)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение