Знову про собачу агресивність

77 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Знову про собачу агресивність Дівчата, хто як долав зооагресію своїх собак? Я вже не можу, вже руки опускаються і терпіння ніякого не вистачає. Моя сука, інакше не назвати, вся така вчена-кип*ячена, в черговий раз вступила в драку. На цей раз з алабайшею. Обидві були на поводках, моя спровокувала, господар алабайшу не втримав. В результаті мою вкусили за вухо. Вухо ціле, мозгів не добавилося. ПІсля стички вона навіть хвоста не піджала, якби ми їх не розвели, вона б і далі рвала на собі тельняшку. Наказати за таке я затупила вчора. Фізичні наказання ми не практикуємо, треба було завести мовчки додому і не кормити. А ще краще було б попередити стичку, але як? Тренер каже - відволікай на себе увагу. А я не встигаю, наприклад, в цей раз алабайша вийшла з лісу (в 9 вечора, хто б міг подумати?), я не встигла зорієнтуватися, як моя вже стояла в стойці з піднятим хвостом і холкою, ну а потім почала обгавкувати алабайшу. Та теж за словом в кишеню не полізла, ще й прискакала до нас з господарем на другому кінці поводка. Акіту, з якою ми побилися минулий раз, теж зустріли раптово. Як ви боретеся з таким? Моя собака дуже мила до людей, на дворняг вона не зважає взагалі, вухом не веде, як королева. Малих собачок катає в снігу. Зі знайомими крупними собаками в основному дружить. А якщо попадеться незнайомий крупняк, а ще сука - піпєц. Веде себе, як десантник на дембелі. Що робити і як зарадити ситуації? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

никак. поводок или идеально отработанный подзыв. во времена наших прогулок без поводка+ моя такое вытворила пару раз, затеяла драку с далматином, потом с эрделем. только один раз мне удалось отозвать ее к себе из такой стойки. выбрала поводок. ну ее нафик
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так на поводку же ж! завжди. Спускаю тільки там, де дресируємося - там собак нема. І ще в лісі. Намордник теж не вихід, оскільки в наморднику її швидше порвуть, навіть відгризнутися не встигне. Над підзивом працюємо, є команда "посмотри" - я ніби дозволяю їй втикати на інших собак, як повернеться до мене - вкусняшка і рядом. Але якщо вона вже в ступорі - до сраки карі очі.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мені здається, що саме у цьому випадку як раз треба було її твердо і впевнено зупинити, повернути мордою до вас. Ну, звичайно, коли ще алабайка не зірвалась. Я б ще ногою додала аргументів, вибачте:) Я не вірю, що вона в змозі встановити зв"язок між тим, що зробила на емоціях і вашим бойкотом після, от не вірю, що ще має сенс для такого типу ВНД.Думаю, вона не впевнена, що ви зможете впоратись самі з цією сукою, змушена брати важку працю на себе:))) [+sign]Лень - психосоматический признак исправности выработанного за годы эволюции механизма интуитивного распознавания бессмысленности выполняемой задачи.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бідна, бідна собачка :))) Я, на жаль, не вмію силою управлятися з собакою, вмію тільки смикнути поводком, але на натягнутому поводку багато не зробиш :(( [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, коли натянула, смикнути не вийде, а от ноги то вільні:))) Якщо голос не працює, а головна сука стаї потребує уваги підлеглої, то що вона робить? Рик не допоміг, тоді швидкий кидок, укус, потім знову рик. тільи ви можете вирішувати, чи портебує взагалі та сука алабайка навіть погляду:) Думайте, як собака, а не, як людина:)[+sign]Лень - психосоматический признак исправности выработанного за годы эволюции механизма интуитивного распознавания бессмысленности выполняемой задачи.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так от власне, що моя сука вирішує сама :( Я проблему розумію, не знаю тільки, як справитися з найменшею шкодою для наших стосунків [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не лякайтесь фізичного контакту для собак це природньо. А то виросте така собі собака - індіга і будете знати:)[+sign]Лень - психосоматический признак исправности выработанного за годы эволюции механизма интуитивного распознавания бессмысленности выполняемой задачи.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та да, нам скоро на змагання, обгавкає там когось - і привіт дисквал :(((( Не кажучи вже про те, що така поведінка для неї просто небезпечна, вона ж лабрадор, а не кавказька вівчарка. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Як щодо прогулянок на удавці? До того, як з хаскі відпрацювали послушку, гуляла на удавці і під час припадків убивства сильний ривок хоча б змушував зрозуміти, що десь в цьому Всесвіті є хазяйка.ІМХО, Ваша задача передбачити момент агресії і за мить відволікти увагу сильним воздєйствієм на собаку. В такі моменти здається, шо Мішка слухається, бо їй то по приколу, а коли їй то не тре, то "маски в сторону" :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, я вже деякі навчилася передбачати, вона вже перестала дражнити собак за парканами раніше по вулиці з нею було не пройти, швирялася в сторони. Зара я вже бачу, як вона хвіст піднімає вище породної постави - зразу "Міша, ні, зі мною" - і вона повертається до мене, я її кормлю. З реальними собаками (не уявними, за парканом, а тими, з якими ніс до носу зіштовхнуться) таке поки що не працює. Пару тижнів тому врятувала від неї південноафриканського бурбуля - були в лісі без поводка, летіла до нього убивати, розмахуючи хвостом :) На моє Стоять! стали всі - і Мішка, і бурбуль :)) Тут ще зара, чую, ложняк підкрадається, башня на місце ще не приїхала. Просто з такими закидонами це може у звичку ввійти :([+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Теж враження; що вона вас захищала від алабаїхи
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спробуйте ось що: http://vashasobaka.com.ua/vospitanie-i-dressirovka/nedouzdok-dlya-sobaki-uzdechka-dlya-sobak-vidy-prednaznachenie-primenenie/Вважаю, це спрацює.[+sign]Лень - психосоматический признак исправности выработанного за годы эволюции механизма интуитивного распознавания бессмысленности выполняемой задачи.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну так, але я її не уповноважувала це робити :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+ Я раніше думала, що треба з собачками дресируватись ніжно. Хаскі, до речі, займалася з тренером за їжу (за вкусняшку - ковбаску, сирок). Але на передержці (разом з берном) вони працювали з тренером старої школи, там інша мотивація: зробив гівно - ривок удавкою. Не боляче, але неприємно. Я це все до чого. Є різні методи і до кожної проблеми треба підходити ізворотліво :) Якщо є агресія, то я б її іскорєняла теж максимально жорстко. Вожак НЕ ДОЗВОЛЯЄ нападати на іншіх собак!!! В стаї вожак має єдіну можливість показати, що він/вона не дозволяють - дає по шиї. Тому я б тут не гралася з вкусняшками, а методично виробила ланцюг: нападаєш на собак - отримуєш дуже неприємне відчуття.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

читала про таке. Навіть брали у дружнього акіти поносити, але їй був завеликий, і ми облишили цю ідею тоді проблема була в тому, що тягла на поводку. Зооагресії не було. Тепер з потягушками я справилася, а от агресія з*явилася :([+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вона це робить завжди за замовчуванням доки не розуміє, що хазяйка в змозі сама впоратись з ворогом.Бо вона тварина.[+sign]Лень - психосоматический признак исправности выработанного за годы эволюции механизма интуитивного распознавания бессмысленности выполняемой задачи.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я боюсь, що застосування сили зіпсує наші стосунки. А вони в спорті дуже важливі. Ну і ще раз, я не дуже вмію дьоргати поводком і так далі, боюсь зашкодити :( [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а если другой гуляет, а не вы, так же охраняет?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мой придурок не выносит исключительно овчарок ((((( любого полу (((( + в общем-то, все соседские обладатели овчарок уже знают, что есть бассет-убийца-овчарок, поэтому не кричат уже, когда я хватаю собаку на поводок " не бойтесь, моя вашу не укусит", а тупо разворачиваются и уходят. Но если кто новенький да с овчаркой - будет жопа ((((( причём моя не лает, не пугает, она тупо срывается, мчит как паровоз и в шею зубами..... У моей агрессия мотивированная, ибо когда-то в молодости попала под раздачу именно кобеля-овчара. Маня за себя и тогда постояла, но осадок остался..... теперь тупо мстит всем овчаркам. Моё средство одно : пасу периметр ))))) + не так и много овчарок кругом.В твоём случае не считаю, что "молча домой и без ужина" - это наказание. Это смех. Я бы ввалила сама суке так, что мало не показалось бы. Если я вожак в стае, то я могу и доминировать, в т.ч. и физически.[+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.( пачка памперсов от вас - и семья ребёнка -инвалида счастлива. Хотите помочь? Я скажу кому)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тобто, якщо я у неї на очах поглажу собаку-ворога, її може попустити? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

більше ніхто не гуляє. Раз вона була з донькою в лісі, погналася до якоїсь вівчарки, але виявилося, вони знайомі. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося!I must not fear. Fear is the mind-killer. (с) Frank Herbertвойди в мой дом порой осеннейразвей тоску создай семьюкуда ж ты в обуви то прешьсяубью (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я теж бачу єдине рішення саме тут змінити "+" на "-"() [+sign]Лень - психосоматический признак исправности выработанного за годы эволюции механизма интуитивного распознавания бессмысленности выполняемой задачи.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

думаю, что комманду посмотри понимаете только вы. вы типа посылаете разобрать ситуацию.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ні, звичайно, але так повинно бути. ви можете собі дозволити що завгодно, тому, що ви - вожак, а вона підлеглий. Да пніть її вже разок:))) [+sign]Лень - психосоматический признак исправности выработанного за годы эволюции механизма интуитивного распознавания бессмысленности выполняемой задачи.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах