Щекотливый вопрос ) Где в Киеве взять лозинку?

110 сообщений в этой теме

Опубликовано:

:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Та Брєд тут вам про "порку" писали. а ви мама бувала, все сама знаєте і діло пишете і про традиційність, і про те, що "Миколай бачить твої вчинки", і про те, що такий прийом є в багатьох культурах.Противно читати, що асоціації тільки з реальним фізичним покаранням. як не в курсі традиції, нащо писати. Я - западенка з діда-прадіда і ми в дитинстві справді намагались хоч один місяць перед святом поводитись чемно, по дому помагати, хвалились один одному : "А от мені різку не приніс цього року!!!". Різка(лозинка) була золотою чи срібною, іноді зі стрічкою чи чимось прикрашена і стояла цілий рік у ... Вазі. і соромно було її отримати... виховний момент таки був. моя дитина от нікого не боїться, на все має свою думку і "Миколай мені ще ніколи різки не приносив. а подарунки завжди!!!"-- думаю ситуацію треба поправити. Піду і я на пошуки....покарати серйозно- це не покласти подарунка. а лозинка-символ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ларисо, деякі сучасні діти не здогадуються, що дітей можна бити... та ще й лозиною я он про Середньовіччя своїй розповідала, як низько там цінувалось життя, зокрема дитини.... вже мовчу про кріпацтво чи рабство...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ой, не тіко клали. Мене лупили від ранку до ночі, і годину вночі. Хіба ж не видно! ))) А шо?[+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

разборки между братьями-сестрами - дело важное, имхо мне кажется, что положить прутик будет важно не так для самого ребенка, как для его братьев/сестер. знать, что Святой Николай видит проступки (агрессивность, к примеру) братика, но тем не менее любит его и дарит подаркипедагогично, имхоа то получается - один ребенок в семье добряк, второй тянет одеяло на себя, хитрит, обижает, дерется. а Святой Николай обоим принес одинаковые подарки. ну хоть бы одну перчинку к подарку положил, чтоб обозначить свое отношение к драчунам! )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вибачте, дурня повна!!!не втримаюсь. традиція, символ і т.д.. про запасатись різкою- це вже взагалі. це Натяк, що не завжди дитина поводилась чемно... таке буває, всі ми люди... і діти також. Ви таки справді не з традиційної франківської родини. є інтерес- прочитайте щось про традиції. нема- значить не ваше.Про свій досвід дитячий написала нижче.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо вам! И так красиво описали... Насчет только одного месяца - так если ребенок МЕСЯЦ может себя хорошо вести, это ж ого-го какая тренировка силы воли, есть в этом смысл и польза... ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

И братьям-сестрам, и ему самому, мне кажется... чаще всего это эмоции, выплеснутые в поступке - повод лишний раз задуматься, в каких поступках выплескивать.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так це ж моє покоління:)), а сучасній принцесі "все одно принесе"... респект вам - мама трьох для мене вищий пілотаж. недавно згадувала вашу старшеньку. думала, "толи еще будет" - моя почала креативний процес до Нового року. "штампує" відкритки, в кімнату боюсь заходити- креатив пре з усіх кутків...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ой, дааа... это минусы креативности ) Спасибо за добрый слова) хотя я ж там писала - лозинку я тоже заслужила, точно знаю))Как офф - каждый раз, читая вас, как будто слышу - настолько запомнилась ваша речь :) очень живо как-то, тепло) надо возобновлять род.встречи, наверное )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

звісно, не з традиційної, я і не приховую. Чоловік з традиційної - ніхто йому жодних різок не ставив. а чого ви так рознервувалися, дурня, словами розкидаєтеся? Я з вами на брудершафт не пила, щоб в таких тонах дискутувати. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ой, беріть! Це така дуся, не передати! :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я от взагалі без подарунка- покарана:))... так мені і треба:) а.а." род.встречи"(мрійливо так) , яка там атмосфера!!!... душа відпочивала.. наче підзаряджався позитивною енергією і топав далі "виховувати" чи "виховуватись":))..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Давайте надеяться на следующий год! :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Юля, спасибо очередной раз за тему. Увы, и я ищу... Вранье, это я попускать не могу и буду :( Вопрос - класть ли сладость за хорошее, что было в этом году? [+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Да уже почувствовала... давно кого-то (чего-то) так не хотела! :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Лера, конечно, обязательно, хорошего точно было много!! мы когда-то со старшей сидели-обнимались-вспоминали, что же хорошего она за весь год делала (в преддверии Миколая разрыдалась, что ей не будет подарка - накануне вела себя плохо, а бабушка-дедушка все напоминали про Николая). Мы всегда говорим, что подарок за весь год, и хорошие поступки тоже вспоминаем :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я сегодня упаковала подарочек один, со вторым не угадала(((, а лозинку оторвала с куста сухую ветку. вот и все). Лозинка у меня символичный "подарок", если что ребенка никогда не лупила и не луплю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо за идею. Отыграем сегодня, и - вечер воспоминаний) [+sign]Посмотрела в зеркало.Встала на весы.Прекрати истерику!Ты замужем! Не ссы.(с) Авдотья СмирноваБудущее — вкус не портит мне,Мне дрожать за будущее лень;Думать каждый день о черном дне -Значит делать черным каждый день. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

але от їй деколи хочеться різочку принести :)))) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

себто, Вам бути різкою можна, а іншим - зась?) Ви не думаєте, що Ваші звинувачення автора в тому, що вона збирається "холоднокровно випороти" власну дитину, у "кріпацтві" та ін. - не менш недоречні, аніж слово "дурня"? Ви щиро сказали свою думку стосовно різочок від Миколая, солошка теж щиро виказала свій захист звичних їй з дитинства народних традиційнічияхоча я вступила в дискучію лише тому, що мене зачепила різка критика автора
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

меня не покидает ощущение, что ваша самая заветная мечта - работа инспектором ювенальной полиции.. вас всегда так плющит.. (ничего личного)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую! я справді висловилась так як відчуваю, емоційно. але, на форумі, видно , одним можна свою правду-матку рубати, а іншим- зась... на істину ніколи не претендую.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну а муж если вам положит, как вы воспримете? () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 к Чукотке. Одна мысль о таком для меня унизительна и отвратительна. () [+sign]"Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят." Утэ ЭрхардБог создал труд и обезьяну,Чтоб получился человек.А вот пингвина он не трогал,Тот сразу вышел хорошо.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение