курі

79 сообщений в этой теме

Опубликовано:

курі
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

була тема про курей, ніхто не зберіг?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А що Вас цікавить?) [+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

хочу інкубаційні яйця несучок знайти, там згадувалась порода, саме ви про неї розказували)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Може, адлер серебристий? Інакше їх ще Альтами називають.+ Це білі кури-несучки з чорною манжеткою на шиї та чорними кінчиками крил та хвоста.Витривалі, гарно несуться, добре на яйце сідають. Зараз порода дуже поширилась, тому яйця знайти не проблема. Головне, щоб постачальник порядний трапився.Он Марина Ронда нетерпляча, вона осьо курчат вивела тільки-тільки. Це онуки моїх курочок)[+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а ви не порадите порядних постачальників, або може у вас є в наявності! Буду вдячна!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

якщо треба курчата звертайтесь яйця не продаю; а курчат вже налупила;)скоро будуть добовімамці їхні гарні несучки - так неслись; що серед зими вирішила висиджувати))нащадки адлерів домінантів і навіть дві кохінхініхи в хазяйсті е
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну я брала вперше курчат в Миронівці+ виросли - пішли свої яйця.Зараз залишила собі з десяток курочок - вистачає яєць на поїсти. Поки що на інкубацію не збираю, так як я не постійно там знаходжусь, а яйця, буває, замерзають в лід. Вони непридатні для виведення пташенят. Але от у нас у селі по суботах базар. Там вивозять на продаж курей. І от кури несуться (прямо на базарі) і хазяйки ті яйця продають. Правда, я не знаю, чи там кури утримуються разом з півнями. По постачальниках яєць не підскажу.Але деякі продавці навмисно псують яйця (наприклад, миють їх або трусять, щоб канатики повідривались) або під виглядом домашніх парять звичайні магазинні. У мене так з бройлерними яйцями було. Правда, витрати невеликі, я щось зо два десятки купувала. Вивелось п*ятеро. І ті повиздихали.[+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Цього й боюся, вже скільки тих курей куплено на базарі, у Фастові, в все одно яєць не має, не лише взимку,а й весною, та й літом. Правда, у мене більше чоловік займається, тепер хочу зайнятися серйозніше)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Розкажіть, будь ласка, вашу ціну та де потрібно буде їх забрати, можна на пошту
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Переглядайте раціон та утримання - в мене і базарні чудово неслись Про продовження світового дня напевно знаете; щоб неслись потрібна температура утримання не нижче +5завжди свіжа водаПо раціону - зерно подрібнене; більший відсоток пшениці; менший кукурудзи; обов"язково додавати вітаміни та мінерали; крейду та подрібнені мушлі Дуже бажано включати в раціон овочі; я кожного дня варю їм їсти - картоплю морк"вяне лушпиння; залиши буряку Коли були гарбузи терлагарбузи і з овочів та зерна роблю "мішанку"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

свіжа вода, овочі все як ви пишете, але , їх годує у нас бабуся, і я так вважаю що вони прости як кажуть "зажеріли". ТОму хочу ще попробувати самостійно без допомоги влаштувати.)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

обов"язково додавайте білково - відамінні добавки; жиріють вони від кукурудзи може навпаки бабуся не догодовуе?і чи подрібнюете ви зерно? подррібнене каще засвоюеться і менші витрати на кормнаскільки теплий сарай?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я вам в пошту написала+ але якщо так з курями то зовсім малих курчат зимою не варто відддавати бабусі; як хочете займайтесь самі; до півтора місяця їх можна тримати в квартирі в брудерів мене зараз тритижневі живуть в хатіПС якщо кірі були в сирості та холоді то можуть латентно хворіти; чи мати глисти; треба б їх пролікувати; зверніть увагу на їхні випрожнення; якщо рідкуваті; то треба лікувати ( хворі погано несуться)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я зрозуміла одне: гарну несучку продавать не будуть: або стару, або ту, що несеться погано, або ту, що яйця б*є... непотріб, власне. А курку вибирати - ціла наука:+ щоб шкірка на ніжках буля яскрава і молода, гребінець яскравий, очі не мутні, дзьоб чистий, щоб пір*я навколо клоаки не брудне, щоб ні кліщів, ні вошей не було, щоб між ногами (там таке спеціальне місце є) не менш трьох пальців поміщалось (широкий таз, скажімо))), щоб клоака була "рознесена" вже, широка. Не перегодовувати, бо як клоака жиром заростає, курку тре різати. Кальцій, крейду, вітаміни давати. Пісок, знову ж таки. Шкарлупу яєчну мелену.Корм та вода мають бути свіжими.Підстилка - сухою. Щоб ноги не мокли.Корм - на Ваше бажання, алк годувати комбікормами і дорого, і сенсу тоді в тих курах немає. З натуральних кормів влітку ячмінь, просо, трохи пшениці. Зрідка макуха. Залишки зі столу. Висівки.Взимку - кукурудза, пшениця. Вони калорійніші, кури не мерзнуть, жирок з*являється. Але й несуться гірше. Взимку ще добре підсвічувати курник. Кури не так тепла потребують, як світла. Чим довший день - тим краще несуться.[+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую,переговорю з чоловік і напишу вам)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я в цьому році домінантів хочу. Гарні курочки. У мене є кілька штук. [+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

гарні; але вредні - перелетіти через паркан і зробити шкоду вони перші
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Того шо крила різать тре. ))) У мене індокачки постійно тікають з вольєра, як пір*я не пообрізаю)) [+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А я хочу несушок, на весну))) не продаете? [+sign]Никто не хранит тайны лучше того, кто ее не знает.Зачем нам бумеранг? у нас грабли есть![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я бы в конце марта-начало апреля цыплят купила какие у вас породы и цены озвучьте )[email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Можно я в вашей теме тоже спрошу? Хочу весной бройлерных яиц или цыплят взять.Ищу порядочных продавцов.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В минулому році яйця можна було взяти тільки оптом((( Чи від 3000, чи від 5000 - вже не пам*ятаю... А як мені тре 100 штук, то(((( [+sign]Жрёшь много - излишек откладывается в жир. Жрёшь мало - организм думает, что грядут плохие времена, и начинает накапливать жир. Ниединого шанса, чёрт подери, ни единого шанса!!! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Жалко ( Мне бы тоже штук 100 где найти
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я через олх покупала, доставка новой почтой + неоплода процентов 25, задохликов и доходяг примерно по 10 %. Примерный итог - процентов 40 от заложенного количества. Плохо, но вариантов мало, разве что покупать суточных или подрощенных цыплят, но тоже нет гарантии, что они будут жизнеспособны
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах